Geriausi hostingo planų pasiūlymai

Hostinger siūlo planų kiekvieno poreikiams. Publikuoti svetainę gali jau šiandien.

Išsirink tobulą planą sau

Mokėjimo sąlygos
30 d. pinigų grąžinimo garantija

Nepatiko mūsų paslaugos? Grąžinsime pinigus. Jokios rizikos ir jokio vargo. Daugiau informacijos rasi mūsų Grąžinimo politikoje (gali būti taikomos išimtys).

Visi reikalingi ištekliai vienoje vietoje

Greito hostingo paslaugos

Svetainių kūrimo įrankis

Intuityvus valdymo skydas

Pasauliniai duomenų centrai

Nuolatinis saugumas

Greito hostingo paslaugos

Neversk savo svetainės lankytojų laukti. Mūsų aukščiausio lygio serverių technologijos užtikrina, kad tavo svetainė būtų įkeliama greitai. Mūsų planuose naudojami HTTP/3, IPv6, neribotas pralaidumas* ir WordPress objektų kešavimas, tad tavo svetainė pasiruošusi bet kam.

*Business ir pažangesniems planams

Svetainių kūrimo įrankis

Kuri pirmąją svetainę? Su mūsų intuityviu svetainių kūrimo įrankiu tai padarysi itin lengvai. Svetainės elementus galėsi sudėlioti pagal savo poreikius, o išmanūs įrankiai užtikrins, kad kiekvienas elementas būtų tobulai sulygiuotas.

Intuityvus valdymo skydas

Intuityvus valdymo skydas padės lengvai ir greitai atlikti kasdienes užduotis. Mūsų sukurtas hPanel išverstas į 17 kalbų, todėl puikiai tinka komandoms iš viso pasaulio.

Pasauliniai duomenų centrai

Tikime, kad svetainė turi veikti greitai. Todėl turime pasaulinį duomenų centrų tinklą, kuris apima Europą, Aziją, Šiaurės ir Pietų Ameriką. Tam, kad svetainė būtų kuo greitesnė, tavo paskyros duomenų centras turėtų būti geografiškai arčiausiai tavo pagrindinės auditorijos.

Nuolatinis saugumas

Nieko nėra svarbiau už saugumą. Su bet kuriuo hostingo planu gausi nemokamą SSL sertifikatą. Taip pat Cloudlinux, LVE konteinerinė aplinka paskyrų izoliavimui, apsauga nuo DDoS atakų, automatinės svetainės duomenų kopijos, WAF apsauga ir kitos technologijos apsaugos tave ir tavo interneto svetainę nuo visų internete esančių grėsmių.

Greitis

Greitis

Atsako laikas 11-274 ms.

Pagalba

Pagalba

Klientų aptarnavimas 24/7.

Efektyvumas

Efektyvumas

Geriausias kainos ir kokybės santykis.

Paprastumas

Paprastumas

9 iš 10 mano, kad mūsų hPanel yra aiškus ir patogus.

Svetainių kūrimo įrankis

Susikurk svetainę akimirksniu

Svetainių kūrimo įrankis padės sukurti svetainę vos per kelias minutes, be jokių dizaino ar programavimo žinių. Užtenka nuvilkti svetainės elementus į norimą vietą.

Išsirink dizainą

Manai, kad sukurti akį traukiančią svetainę sunku? Pasirink vieną iš daugybės profesionalų sukurtų šablonų!
Sukurti svetainę
Svetainių kūrimo įrankis