Nemokamas SSL sertifikatas jūsų svetainės apsaugai

Apsaugokite savo svetainės ir jos lankytojų duomenis. Nemokamas SSL sertifikatas, suteikiamas įsigijus bet kurį hostingo planą, padės stiprinti pasitikėjimą jūsų prekės ženklu ir užimti aukštesnes pozicijas paieškos sistemose.

Nemokamas SSL sertifikatas jūsų svetainės apsaugai

Nemokami SSL sertifikatai su bet kuriuo mūsų planu

Įsigykite vieną iš mūsų hostingo planų ir gaukite SSL sertifikatą nemokamai.

Mokėjimo sąlygos

Skirtumas tarp nemokamų ir mokamų SSL sertifikatų

Nemokamas SSL sertifikatas yra toks pat saugus kaip ir mokamas. Naudojame domeno patvirtintą sertifikatą, atitinkantį mokėjimo kortelių duomenų saugos standartą (PCI DSS), todėl tai yra standartinis SSL, kuris puikiai tinka visų tipų svetainėms apsaugoti.
Kalbant apie saugumo lygį, nemokami ir mokami SSL sertifikatai nesiskiria. Abu jie užtikrina stiprų šifravimą, skirtą saugiai sujungti jūsų svetainę ir jos lankytojus.
Sertifikatai taip pat suteikia pagrindinius skiriamuosius ženklus – HTTPS protokolą ir spynelės ikoną naršyklės adreso juostoje – kurie parodo, kad svetainė yra saugi.
Be to, visus sertifikatus atnaujiname automatiškai ir nemokamai, taip suteikdami daugiau patogumo savo klientams ir padėdami jiems sutaupyti pinigų.
Skirtumas tarp nemokamų ir mokamų SSL sertifikatų

Kodėl jums reikia SSL?

Apsaugokite savo svetainę

Svetainėje įdiegus SSL sertifikatą, visa privati informacija, kuria dalijatės su lankytojais, bus apsaugota nuo pašalinių asmenų. Be to, mūsų SSL sertifikatai duomenų apsaugai naudoja standartinį 256 bitų šifravimą.
pages.sslCertificate.whyYouNeedSsl.secureWebsite.title

Saugi mokėjimo aplinka

Internetiniai verslai, kurie vykdo skaitmeninius mokėjimus ir tvarko lankytojų duomenis, privalo laikytis PCI saugumo standartų, įskaitant SSL apsaugą. Be šios saugumo funkcijos svetainė keltų pavojų savo lankytojams ir neatitiktų nustatytų reikalavimų.
pages.sslCertificate.whyYouNeedSsl.complyStandards.title

Patikima svetainė

Įdiegus SSL apsaugą, jūsų svetainės URL prasidės HTTPS protokolu, o adreso juostoje bus matoma spynelės ikona. Šie elementai nurodo lankytojams, kad jūsų svetainė naudoja SSL ir nekelia rizikos, todėl lankytojai gali būti tikri, kad jų duomenys ir išsami mokėjimų informacija yra apsaugoti.
pages.sslCertificate.whyYouNeedSsl.buildTrust.title

Aukštesnė pozicija Google paieškoje

SSL sertifikatas suteikia papildomą saugumo lygį jūsų svetainei ir HTTPS protokolą URL adresui, taip užtikrinant geriausią patirtį jūsų svetainės lankytojams. Be to, Google SSL sertifikatą turinčioms svetainėms greičiausiai suteiks aukštesnę poziciją paieškos rezultatuose, taip padidinant jūsų matomumą ir organinį lankytojų srautą.
pages.sslCertificate.whyYouNeedSsl.increaseRanking.title

Kaip veikia SSL apsauga?

01

Saugus ryšys

Sėkmingai įdiegus SSL sertifikatą, svetainėms bus suteiktas viešasis ir privatus raktai. Kai lankytojai norės apsilankyti jūsų svetainėje, jų naršyklė paprašys svetainės SSL sertifikato ir viešojo rakto, kad patikrintų, ar ji yra patikima.

02

Duomenų šifravimas

Sėkmingai tai patikrinus, naršyklė sugeneruos du simetrinius raktus ir vieną iš jų, naudodama viešąjį raktą, perduos web serveriui. Gavęs raktą, serveris jį iššifruos naudodamas savo privatųjį raktą. Taip naršyklė ir serveris galės užmegzti saugų ryšį informacijai perduoti.

03

Saugumo indikatoriai

Sėkmingai įdiegus SSL sertifikatą, adreso juostoje pasirodys keli saugumo indikatoriai – spynelės ikona ir HTTPS protokolas URL adrese. Priklausomai nuo sertifikato tipo, svetainėje taip pat galima pateikti elektroninį SSL antspaudą, nurodantį svetainės patikimumą.

DUK apie SSL sertifikatus

Čia rasite atsakymus į aktualiausius klausimus apie SSL sertifikatus ir planus.

Kas yra SSL sertifikatas?

Icon

Kodėl man reikia SSL sertifikato?

Icon

Kaip patikrinti, ar mano svetainė turi SSL sertifikatą?

Icon

Kokie yra SSL sertifikatų tipai?

Icon

Kurį SSL sertifikatą turėčiau rinktis?

Icon

Kaip gauti nemokamą SSL sertifikatą?

Icon

Kiek laiko užtrunka naujo SSL sertifikato aktyvacija?

Icon

Kaip pratęsti SSL sertifikato galiojimą?

Icon

Ar SSL padeda pagerinti svetainės SEO?

Icon

Ar galiu įdiegti kito paslaugų teikėjo SSL sertifikatą savo Hostinger paskyroje?

Icon