Google Workspace: viskas, ko reikia sklandžiam darbui

Norite lengvai kurti, komunikuoti ir dirbti su komanda? Nesiblaškydami naudokitės pažįstamais įrankiais ir sutaupysite laiko.

Google WorkspaceGoogle Workspace

Jau šiandien gaukite Google Workspace planą

Google workspace logotipas

Su Google Workspace viskas vienoje vietoje: žinutės, susitikimai, dokumentai ir užduotys.

El. pašto hostingo planaiEl. pašto hostingo planai
Google workspace logotipas

Su Google Workspace viskas vienoje vietoje: žinutės, susitikimai, dokumentai ir užduotys.

Google Workspace el. paštas

6,00/mėn.

kaina vienai dėžutei

30 GB el. pašto talpa
Neriboti el. laiškų filtrai
30 el. pašto pseudonimų
Antivirusinė patikra
Personalizuotas adresas: @jūsųkompanija
Išmanūs teksto ir gramatiniai pasiūlymai
Pažangi apsauga nuo sukčiavimo ir kenkėjiškų programų
El. paštas, žinutės ir vaizdo skambučiai vienoje vietoje
Dalyvių skaičius susitikimuose: iki 100. Susitikimų įrašyti negalima
Pridėti į krepšelį

6,00 €/mėn. pratęsus planą

Mokėjimo sąlygos

Plano kaina nėra skaidoma, t.y. visą kainą turėsite sumokėti iš karto. Pateikta suma yra bendra produkto kaina, padalinta iš plano galiojimo mėnesių skaičiaus.

Personalizuotas Gmail adresas

Įsigykite el. paštą verslui su naujomis funkcijomis, jokių reklamų ir jūsų pačių pasirinktu adresu. Keiskite @gmail.com į pardavimai@pavyzdys.com.

Pradėti jau šiandien
Personalizuotas Gmail adresas

Patogiai dirbkite su komanda

Saugiai pasimatykite su savo komanda, naudodamiesi Premium kokybės vaizdo konferecijų funkcija, paremta tvirta Google infrastruktūra.

Pradėti jau šiandien
Patogiai dirbkite su komanda

Spėkite padaryti daugiau

Net ir per atstumą kartu su komanda gyvai redaguokite internetinius failus. Keliais spustelėjimais suorganizuokite susitikimus ar planuokite terminus, apie kuriuos jums primins kalendorius. Google Workspace apima visus produktyvumo įrankius, kurių jums tik gali prireikti.

Pradėti jau šiandien
Spėkite padaryti daugiau

Būkite tikri failų saugumu

Gmail mašininio mokymosi įrankiai blokuoja 99,9 % šlamšto, kenkėjiškų programų ir sukčiavimo atvejus, dar prieš jiems pasikesinant į jūsų el. pašto dėžutę. Tad viskas, kam naudojate Google Workspace bus apsaugota.

Pradėti jau šiandien
Sukurta apsaugai nuo išpuolių

DUK apie Google Workspace

Čia rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie Google Workspace

Google Workspace (anksčiau vadinta G Suite) yra debesų pagrindu sukurta produktyvumo ir bendradarbiavimo įrankių kolekcija. Google Workspace suteikia personalizuotą el. pašto adresą jūsų verslui. Viskas, ko jums reikia sklandžiam darbui, dabar yra vienoje vietoje.

G Suite buvo pakeista į Google Workspace, kad atspindėtų platformos viziją pasiūlyti jums integruotą patirtį naudojant įvairius bendravimo ir bendradarbiavimo įrankius. Tačiau dauguma G Suite funkcijų ir programų išliko tos pačios.

Gausite Gmail adresą susietą su jūsų verslo el. pašto adresu ir kitus žinomus įrankius (Calendar, Meet, Chat, Drive, Docs, Sheets, Slides, Forms, Sites, ir kt.), sukurtus naudojant patikimą Google saugumą ir geriausią paieškos technologiją savo klasėje.

Įsigyję Google Workspace planą būsite nukreipti į hPanel valdymo skydą. Čia galėsite valdyti savo Google Workspace paskyrą.

Nesvarbu, kokio dydžio yra jūsų verslas, Google Workspace patenkins visus jūsų poreikius ir suteiks patikimas apsaugos priemones, išmanias funkcijas ir Cloud technologija grįstas duomenų saugyklas.

Siūlome Google Workspace el. pašto hostingą, kuris suteiks 30 GB saugyklos vietos kiekvienai el. pašto dėžutei, antivirusinės programos funkciją ir pažangią apsaugą nuo kenkėjiškų programų. Individualų ir saugų el. pašto adresą galėsite susikurti naudodami savo domeną, pavyzdžiui, naudotojas@jusudomenas.lt.