Rinkitės profesionalų el. pašto hostingą savo verslui

El. pašto adresas, kuris sutampa su turimu domenu, leis labiau pasitikėti jūsų prekės ženklu.

Hostinger el. pašto hostingasHostinger el. pašto hostingas

El. paštas verslui vos keliais spustelėjimais

01

Išsirinkite norimą planą

Kuriate naują verslą? Rinkitės Business Starter planą už 0,89 € per mėnesį, o prireikus daugiau išteklių – Business Premium planą už 2,25 € per mėnesį. Atkreipkite dėmesį, kad kainos nurodytos už pašto dėžutę.

02

Pereikite prie atsiskaitymo

Pasirinkite pašto dėžučių skaičių ir prenumeratos laikotarpį. Atlikę mokėjimą, būsite nukreipti į savo hostingo paskyros valdymo skydą.

03

Naudokitės el. paštu

Galiausiai susikurkite el. pašto paskyrą, pasirinkite DNS nustatymus ir sinchronizuokite el. paštą su kitais prietaisais. Dabar galite pradėti naudotis savo el. pašto paskyra ir siųsti laiškus.

Išsirinkite norimą planą

Business Starter

1,99 €
SUTAUPOTE 55%
0,89/mėn.

kaina vienai dėžutei

*užsisakant planą 48 mėn. laikotarpiui; be PVM

 • 10 GB el. pašto talpa
 • 10 persiuntimo paskyrų
 • 50 el. pašto pseudonimai
 • Antivirusinė patikra
 • Pažangi apsauga nuo šlamšto
 • Cloud technologija

  0,89 €/mėn. pratęsus planą

  Business Premium

  3,15 €
  SUTAUPOTE 29%
  2,25/mėn.

  kaina vienai dėžutei

  *užsisakant planą 48 mėn. laikotarpiui; be PVM

  • 30 GB el. pašto talpa
  • 50 persiuntimo paskyrų
  • 50 el. pašto pseudonimai
  • Antivirusinė patikra
  • Pažangi apsauga nuo šlamšto
  • Cloud technologija

   2,25 €/mėn. pratęsus planą

   Mokėjimo sąlygos

   Plano kaina nėra skaidoma, t.y. visą kainą turėsite sumokėti iš karto. Pateikta suma yra bendra produkto kaina, padalinta iš plano galiojimo mėnesių skaičiaus.

   Profesionalus el. pašto adresas jūsų verslui

   Vykdant smulkųjį ir vidutinį verslą, el. pašto dėžutė padės vystyti rinkodaros komunikaciją. Be to, el. pašto adresas, kuris sutampa su jūsų domeno pavadinimu, suteiks daugiau profesionalumo ir patikimumo jūsų prekės ženklui.

   Saugus ir privatus el. paštas be reklamos

   Skirtingai nuo nemokamų el. pašto paslaugų, jūsų duomenys su mumis yra saugūs. Pažangiausios saugumo priemonės ir serveriuose įdiegta apsauga užkirs kelią kenkėjiškoms programoms ir apsaugos jūsų el. paštą nuo šlamšto bei sukčiavimo atakų.

   99.9% veikimo garantija ir klientų aptarnavimas 24/7

   Įsigiję mūsų el. pašto hostingą mėgaukitės nepriekaištingu el. pašto veikimu ir nesijaudinkite dėl duomenų praradimo, nes automatinės atsarginės duomenų kopijos padės juos atkurti nelaimės atveju. O jei kils klausimų, mūsų klientų aptarnavimo komanda atsakys į juos lietuvių kalba bet kuriuo paros metu.

   Didelė el. pašto talpa jūsų verslo augimui

   Verslo plėtrai reikia tinkamų išteklių. Su mūsų el. pašto hostingu gausite net iki 30 GB vietos talpykloje. Per dieną galėsite išsiųsti iki 5 000 laiškų ir nustatyti iki 50 automatinių peradresavimo taisyklių, kurios padės nukreipti laiškus į kitas el. pašto paskyras.

   El. pašto paskyrų valdymas iš bet kur

   Nesvarbu, ar el. laiškus siunčiate naudodamiesi kompiuteriu, ar mobiliuoju telefonu, tai galite daryti iš bet kur. Mūsų el. pašto hostingo paslauga leidžia prijungti jūsų pašto serverį prie iOS ir Android mobiliųjų įrenginių bei el. pašto programų, tokių kaip Thunderbird ar Outlook.

   Greita ir lengva konfigūracija

   Dėl intuityvaus el. pašto valdymo skydo mūsų paslaugomis gali naudotis visi, nepriklausomai nuo turimo žinių lygio. Be to, automatinės konfigūracijos funkcija leidžia lengvai susieti el. pašto paskyrą su skirtingais įrenginiais bei el. pašto programomis ir tam nereikia išmanyti IMAP, POP3 ar SMTP.

   Pereikite prie Hostinger el. pašto hostingo jau šiandien

   Patogus el. pašto importavimo įrankis leis greitai ir lengvai perkelti jūsų el. laiškus iš dabartinio el. pašto paslaugų teikėjo į Hostinger el. pašto paskyrą.

   Pažangios el. pašto hostingo funkcijos

   Patogus valdymas
   Patogus valdymas

   Intuityvus Hostinger el. pašto valdymo skydas suteiks viską, ko reikia el. pašto paskyroms valdyti – nuo įrenginių konfigūracijos iki DNS nustatymų. Taip pat galite išbandyti patogią el. pašto programinę įrangą, skirtą el. laiškams siųsti, pašto dėžutėms ir el. laiškams tvarkyti bei naujiems kontaktams pridėti.

   Automatinė konfigūracija
   Automatinė konfigūracija

   Mūsų el. pašto serveriai palaiko IMAP, POP3 ir SMTP, todėl el. pašto hostingą suderinsite su kitomis el. pašto programomis, pavyzdžiui, Apple Mail, Outlook, Thunderbird ar bet kuria kita el. pašto programa, kurią naudojate kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje. Automatinė konfigūracija palengvins šių programų suderinimą.

   Automatinės el. pašto funkcijos
   Automatinės el. pašto funkcijos

   Automatinės funkcijos palengvins bendravimą el. paštu. Jei dažnai sulaukiate laiškų ne darbo valandomis, nustatykite automatinius pranešimus, kad klientai žinotų, kada atsakysite. Nukreipkite gaunamus laiškus į skirtingas paskyras naudodami el. pašto peradresavimą ir užfiksuokite laiškus, kurie buvo siunčiami klaidingai nurodytais el. pašto adresais.

   Pažangi el. pašto apsauga
   Pažangi el. pašto apsauga

   Kad niekas nepiktnaudžiautų siunčiamų el. laiškų srautu, mūsų el. pašto platforma palaiko DKIM, DMARC ir SPF. Be to, įgalinti turinio filtrai apsaugo nuo nepageidaujamų laiškų ir virusų, o tarp to paties domeno paskyrų siunčiamiems laiškams taikoma vidinė apsauga.

   Išsamūs prisijungimo ir veiklos žurnalai
   Išsamūs prisijungimo ir veiklos žurnalai

   Prisijungimo ir veiklos žurnalai hPanel valdymo skyde leidžia stebėti, kas vyksta jūsų el. pašto paskyrose, ir tikrinti, ar nevykdoma jokia įtartina veikla. Sužinokite, kada ir iš kur buvo jungtasi prie jūsų el. pašto paskyrų, kokie veiksmai atlikti tų sesijų metu ir kas buvo išsiųsta ir gauta.

   30 d. pinigų grąžinimo garantija

   Jei nepatiko mūsų el. pašto hostingo paslauga, praneškite apie tai per 30 dienų nuo plano įsigijimo ir mes grąžinsime jums pinigus.

   DUK apie el. pašto hostingą

   Čia rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie el. pašto hostingą.

   El. pašto hostingo paslauga leidžia siųsti, gauti ir išsaugoti el. laiškus naudojant el. pašto serverius.

   Verslo el. pašto paskyrai naudojamas individualus įmonės domenas, pavyzdžiui, adresas@verslopavadinimas.lt, o asmeninio el. pašto adresas dažniausiai sudaromas su paslaugos teikėjo domenu, pavyzdžiui, adresas@gmail.com.

   Su verslui skirta el. pašto paskyra jūsų prekės ženklas atrodys profesionaliau ir patikimiau, o tai itin svarbu vykdant smulkųjį ir vidutinį verslą internete. Paprastai klientai atsargiau žiūri į įmones, kurios naudojasi asmeniniais el. pašto adresais, nes juos lengvai ir nemokamai gali susikurti kiekvienas.

   Profesionalus el. pašto adresas padės atsiriboti nuo nesąžiningų įmonių, sustiprinti prekės ženklo patikimumą ir užsitarnauti klientų pasitikėjimą.

   Žinoma. Įsigiję planą ir susikūrę el. pašto paskyrą, galite pasinaudoti el. pašto importavimo įrankiu ir keliais spustelėjimais perkelti visus el. laiškus iš ankstesnio paslaugų teikėjo platformos. Tam neprireiks jokių techninių žinių. Išsamią informaciją apie el. pašto paslaugų perkėlimą į Hostinger rasite čia.

   Įsigiję Web hostingo planą iš Hostinger ir gavę nemokamą el. pašto dėžutę, šia paslauga galite naudotis iš karto.

   Vis dėlto jūsų ištekliai bus gana riboti. Norėdami gauti daugiau funkcijų, galite įsigyti pažangesnį Business Starter arba Business Premium el. pašto hostingo planą.