Spėliojate kaip nemokamas domenas gaunamas su pigiu hostingu?

Hostinger turi viską. Pasirinkę Premium ar Business hostingo planą kartu gausite ir nemokamą domeno vardą. Pasinaudokite mūsų domenų paieškos sistema ir pasitikrinkite, ar jūsų trokštamas domeno vardas vis dar laisvas. Iš karto po to suskubkite užregistruoti savo domeną.

Nemokamas domenas

Nemokamas domenas vartotojui suteikiamas kartu su Premium ar Business hostingo planu. Negana to, hostingo paslaugos, kurias teikia Hostinger, pasižymi žemiausiomis kainomis rinkoje. O taip pat ir aukščiausia paslaugos kokybė: greitis, funkcionalumas ir, tiesa, nemokami domenai.

Pigus hostingas

Mėgaukitės pigiu hostingu - nemokamas domenas - mūsų dovana. Liaukitės leidę pinigus brangioms paslaugoms, programuotojams, nes dabar viską galite padaryti tiesiog patys. Į mūsų siūlomus planus jau viskas įkaičiuota: užtikrinti resursai, greitis, serverių veikimo greitis.

Klientų aptarnavimas 24/7

Klientų aptarnavimo centras veikia 24/7 visus metus, nepriklausomai nuo šventinių dienų ir savaitgalių. Iškilus klausimams mūsų agentai bus pasirengę padėti ir surasti optimalius atsakymus jums - lietuvių kalba.

El.pašto paskyra

Mūsų hostingo planai leidžia susikurti personalizuotą el. pašto paskyrą. Kiekvieną kartą siųsdami el. laiškus savo klientams iš karto būsite atpažįstami pagal pašto plėtinyje nurodytą jūsų domeno vardą.