Trys.
Du.
Online

Simple

Trys. Du. Online

Apie mus

Atraskite savo sėkmę internete su Hostinger

Hostinger misija – užtikrinti, kad sėkmę internete pasiektų kiekvienas. Jei esate svetainių kūrėjas, tinklaraštininkas ar turite savo verslą, mūsų patikimas ir greitas hostingas, DI svetainių kūrimo įrankis, profesionalus ir draugiškas klientų aptarnavimas bei intuityvūs svetainių valdymo įrankiai padės augti internete.
Atraskite savo sėkmę internete su Hostinger

Pasaulyje pripažintas svetainių hostingas

2004 m. Lietuvoje pradėjo veikti technologijų startuolis Hostinger. Dabar tai pirmaujantis hostingo paslaugų teikėjas, aptarnaujantis daugiau nei milijoną kūrėjų iš daugiau nei 150 šalių.
Puoselėdami 2020 m. sparčiausiai augančio hostingo paslaugų teikėjo* reputaciją, toliau tobuliname savo paslaugas, žengiame į naujas rinkas ir prisidedame prie dar daugiau klientų sėkmės istorijų.
Pasaulyje pripažintas svetainių hostingas

Mūsų istorija

Mūsų stiprybės

Pažangūs įrankiai

Neįtikėtinas greitis

Profesionali pagalba 24/7

Pažangūs įrankiai

Nepriklausomai nuo jūsų patirties ar techninių žinių, mūsų svetainių kūrimo ir valdymo įrankiai sukurti užtikrinti geriausią naudotojo patirtį ir suteikti dar daugiau galios. Naudodami hPanel viską galite valdyti vienoje vietoje – domenus, hostingą, el. pašto paskyras ir dar daugiau. O pasinaudoję mūsų intuityviu DI svetainių kūrimo įrankiu ir sukūrę svetainę vos per kelias minutes, turėsite daugiau laiko verslo strategijos planavimui.

Neįtikėtinas greitis

Siekiame, kad svetainių kūrėjai ir savo verslą kuriantys asmenys galėtų sparčiai judėti į priekį. Mūsų pasaulinis serverių tinklas padės užtikrinti, kad jūsų svetainė būtų įkeliama vos per kelias milisekundes ir nenutrūkstamai veiktų 99,9 % laiko. Suteikite savo auditorijai geriausią patirtį ir stebėkite, kaip auga jūsų svetainės reitingai.

Profesionali pagalba 24/7

Dirbame dėl kiekvieno, siekiančio savo sėkmės internete. Mūsų klientų aptarnavimo komanda pasiruošusi padėti daugiau nei 10 kalbų, todėl galite drąsiai kreiptis į mus savo gimtąja kalba. Ilgai nerimauti dėl kilusių techninių problemų neteks – greitai atsakysime į jūsų klausimus ir pateiksime naudingų sprendimų.

Icon

Neseniai kreipiausi į Hostinger klientų aptarnavimo komandą. Tai buvo viena geriausių aptarnavimo patirčių, su kokia teko susidurti. Gavau informatyvų ir naudingą atsakymą. Net ir neturėdami daug informacijos, jie sugebėjo nustatyti problemą ir greitai ją išspręsti.

Parduotuvė Podaz
Internetinė parduotuvė
Icon

Išklausęs keletą web dizaino ir svetainių kūrimo kursų, norėjau panaudoti įgytus įgūdžius praktiškai. Ieškojau tokio hostingo paslaugų teikėjo, kuris suteiktų visišką kontrolę valdant svetaines, tad Hostinger buvo geriausias pasirinkimas tam.

Andrew
Svetainių kūrėjas
Icon

Su Hostinger valdau 94 svetaines. Tiek aš, tiek mano klientai žavisi Hostinger dėl dviejų priežasčių: žaibiško serverių greičio ir aukščiausio lygio klientų aptarnavimo. Dėl to manau, kad Hostinger puikiai tinka tiek nepatyrusiems naudotojams, tiek svetainių kūrimo asams.

Jeremiah Kobina
Programuotojas
TECHNOLOGIJOS

Nuolatinės inovacijos

Nuolatinės inovacijos
KOMANDA

Atsidavę herojai

Atsidavę herojai
SVARBIAUSIA – KLIENTAS

Prieš kalbėdami, išklausome

Prieš kalbėdami, išklausome

Naujausi tinklaraščio įrašai

Branch left
Hostinger tikrai galima pasitikėti
Bitcatcha
Branch right
Branch left
Neprilygstamas svetainės veikimas
PCMag
Branch right
Branch left
Aukščiausios kokybės paslaugos
Quicksprout
Branch right