Zyro icon

Svetainių kūrimo įrankis

El. parduotuvė, portfolio ar tinklaraštis - susikurk tinklalapį greitai, be jokių techninių žinių.

Pora minučių, o ne dienų!

Pora minučių, o ne dienų!

Dažnai tinklapio kūrimas - labai ilgas procesas. Tad siūlome žvilgtelti kiek kitaip ir pasinaudoti būtent tam skirtu įrankiu. Be jokių techninių žinių, drag & drop principu ir mažiau nei per valandą sukursite patrauklią vietą savo tikslinei auditorijai.

Kaip sukurti tinklalapį?

Paprasta! Keturi žingsniai, mažiau nei valanda ir svetainė paruošta.
 1. Registracija
  Susikurk Hostinger paskyrą ir pasirink tinkamiausią planą.
 2. Išsirink vieną šablonų arba sukurk savo
  Išsirink vieną iš dizainerių kurtų šablonų, kuris garantuos patrauklų ir sklandžiai veikiantį tinklalapį arba susikurk savo naudojant drag & drop įrankį.
 3. Pritaikyk tinklalapį savo projektui
  Tegul tinklalapis pilnai atvaizduoja projekto esmę. Išnaudok visus mūsų įrankius ir tinkamai pateik savo tinklaraštį, el. parduotuvę ar portfolio.
 4. Publikuok
  Gera pradžia - pusė darbo. O dabar - atrask tinkamiausią domeno pavadinimą, adaptuok projektą paieškų varikliams ir pirmyn!

Šablonas Jūsų projektui

Ar verta pradėti viską nuo nulio? Sukurk tinklalapį per pusvalandį dizainerių kurtų šablonų pagalba. Portfolio didelis, tad rinkis labiausiai tavo projektą atitinkančią temą, o drag & drop įrankiu viską adaptuok taip, kad lankytojams sukurtum unikalią patirtį bei papasakotum įsimintiną istoriją apie save.

Daugiau, nei įrankis kūrimui

Daugiau, nei įrankis kūrimui

Sukurti tinklalapį gali būti lengva. Savo viziją paversti realybe, kartais trunka vos keletą minučių. Ypač, jei tam naudoji šiandienos technologijas ir drag & drop principo įrankius. Išbandyk mūsų įrankį savo idėjai realizuoti!

Hostinger Website Builder

Kurti paprasta

Turėk idėją, o mes pasirūpinsime viskuo kitu: nuo to kaip svetainė atrodys skirtinguose įrenginiuose, iki greito, stabilaus hostingo bei įrankiais vystančiais projektą.

Tai tik pradžia! Kitos funkcijos:

Gaukite domenus nemokamai

Gaukite domenus nemokamai

Kiekviena istorija prasideda nuo pavadinimo. Su Hostinger, tavo istorija prasidės sklandžiai. Įsigyk Premium ar Premium Plius planą metams ir domeną gausi dovanų!

Intuityvūs įrankiai kūrybai

Intuityvūs įrankiai kūrybai

Paprastai ir greitai - taip norime, kad vyktų kūrybinis procesas. Tam ir duodame įrankius, kuriuos naudosi intuityviai, be jokių techninių žinių. Mėgaukis kūrybiniu procesu.

Pilnas pritaikymas

Pilnas pritaikymas

Sukurk tinklalapį, kuris bus iškart pritaikytas įvairiems įrenginiams. Išnaudok visas svetainių kūrimo įrankio galimybes.

Klientų aptarnavimas 24/7

Klientų aptarnavimas 24/7

Retkarčiais klausimų kyla kiekvienam, tad mūsų visa komanda yra pasiruošusi į juos atsakyti ir padėti 24/7 ištisus metus!

Dizainerių kurti šablonai

Dizainerių kurti šablonai

Naršyk po visą mūsų šablonų portfolio ir išsirinkt tokį, kuris labiausiai atitinka tavo projektą. Papasakok lankytojams viską, ką jie turėtų žinoti.

Įrankis su privalumais

Įrankis su privalumais

Kartu su įrankiu gauni ir visą paslaugų paketą: 24/7 pasiruošusią padėti klientų aptarnavimo komandą, kokybišką ir stabilų hostingą, tinkamą aplinką augimui.

Pasirinkite web hostingo planą

Perkant hostingo planą - SSL gaunate NEMOKAMAI!

Solo

€5,99
Sutaupykite 85%
0
90
/mėn.
*

*Užsisakant 48 mėn. periodą

 • 1 svetainė
 • Optimised for WordPress
 • 100 GB duomenų srauto
 • 1X procesoriaus galia ir atmintis
Populiariausias

Premium

€8,99
Sutaupykite 79%
1
85
/mėn.
*

*Užsisakant 48 mėn. periodą

 • Neribotas svetainių skaičius
 • Neribotos el. pašto paskyros
 • Neribotas duomenų srautas
 • 2X procesoriaus galia ir atmintis
 • Savaitinės atsarginės kopijos

Premium Plius

€11,99
Sutaupykite 80%
2
45
/mėn.
*

*Užsisakant 48 mėn. periodą

 • Visi Premium plano privalumai
 • Kasdienės duomenų kopijos
 • 4X procesoriaus galia ir atmintis
 • Nemokamas SSL sertifikatas
Dideliems web projektams ir srautams siūlome rinktis Cloud hostingo planus

Rinkitės Premium planus metams – domeną metams gaukite nemokamai!

 • paysera
 • swedbank
 • seb
 • luminor
 • danskebank
 • citadele
 • siauliubankas
 • medicinosbankas
 • lku

Tinklalapių kūrimo įrankio D.U.K.

Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus apie tinklalapių kūrimo įrankį

Tinklalapių kūrimo įrankis sukurtas padėti greitai sukurti puslapį be jokių techinių žinių. Su šiuo įrankiu galima sukurti daugelio skirtingų pobūdžių tinklalapius: internetines parduotuves, tinklaraščius, ar portfolio. Galima integruoti interaktyvias funkcijas, skirtingus mokėjimo būdus ir daug daugiau.

Šio įrankio tikslas – lengvai sukurti tinklalapį. Pritaikėme „Drag and Drop“ principą, siekdami supaprastinti šį procesą. Neprireiks nė vienos eilutės kodo, ar kitų programavimo žinių. Visus aspektus galima pakeisti lengvai ir greitai, pritaikant tinklalapį savo vizijai.

Mūsų tinklalapių kūrimo įrankio dėka galėsi lengvai ir be jokių techinių žinių sukurti tinklalapį ir pritaikyti jį savo projektui. Kuriant tinklalapį, mūsų įrankio pagalba nereikės rūpintis techninėmis detalėmis. Pažengę naudotojai visada turi prieigą prie kitų turinio valdymo sistemų, tačiau pradedantys vartotojai gali pradėti nuo šio galingo įrankio.

Žinoma! Tinklalapį galėsi sukurti pagal individualius poreikius. Tinklalapių kūrimo įrankis sukurtas būti lankstus, o tai atspindi įdiegtos funkcijos ir galimybės jas pritaikyti įvairiems projektams. Skirtingi pasirinkimai leis pritaikyti galerijas, tinklaraščių šablonus, e-komercijos sprendimus ir daugiau. Šablonai palengvins pradžią, o šriftus, struktūrą ir socialinių medijų integraciją pritaikysi pagal save.

Gali pradėti nuo tuščio puslapio arba šablono, o kad ir kokį sprendimą priimsi, tinklalapį sukursi lengvai ir greitai.

Žinoma! Su mūsų svetainių kūrimo įrankiu internetinę parduotuvę galima sukurti vos per kelias minutes. Galėsi susikonfigūruoti platų krepšelį bei integruoti įvairius mokėjimo metodus. Jei kiltų nesklandumų, mūsų klientų aptarnavimo specialistai padės akimirksniu! Nesvarbu, ar ruošiesi pardavinėti medų, ar siūlyti apsilankyti savo kaimo turizmo sodyboje - svetainių kūrimo įrankis padės tavo idėją paversti realybe.

Taip! Svetainių kūrimo įrankio pagalba galėsi sukurti tinklalapį, kuris gali atsirasti pirmuose paieškos rezultatų puslapiuose. Įrankis, kurį sukūrėme, padės redaguoti meta antraštes, aprašymus, suprasti ir pagerinti paieškos sistemų pozicionavimo ypatumus. Taip pat rekomenduojama įsigyti SEO įrankį, suteikiantį vertingas įžvalgas, statistikas, duomenis ir patarimus, kurie dar labiau padės pagerinti svetainės reitingus paieškos sistemose be jokių techinių žinių.

Sukurti tinklalapį nieko nekainuoja - tereikia įsigyti hostingo planą, o svetainių kūrimo įrankis - visiškai nemokamas! Jei nori susikurti tinklalapį lengvai, be techninių žinių, viskas ko reikia, tai išsirinkti planą, kuris tinkamas tavo projektui, užsiregistruoti ir aktyvuoti savo hostingą. Savo plano valdymo panelėje rasi tiek svetainių kūrimo įrankį, tiek ir daug kitų naudingų paslaugų!

 • Funkcionalus svetainių kūrimo įrankis
 • 99,9 % veiksnumo garantija
 • 24/7 klientų aptarnavimas
 • Galingas valdymo skydas
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
Griebkite šį specialų pasiūlymą!
Nuo
0
90
/mėn.
*
Sutaupykite 85%
Rinktis

*Kainos galioja užsakant 48 mėn. planus