Black Friday Išpardavimas 90% OFF
02
DIENŲ
21
VALANDŲ
17
MINUČIŲ
37
SEKUNDŽIŲ

Kaip sukurti svetainę: geriausi patarimai ir įrankiai

Sukurkite akį traukiantį tinklalapį vos per 5 minutes! Paprastesnio atsakymo kaip sukurti svetainę dar nėra buvę. Pasinaudokite mūsų tinklalapių kūrimo įrankiu, pasirinkite gražiausią šabloną ir suderinkite SEO - jūsų tinklalapio sėkmė garantuota.

Geriausi nemokami šablonai.

Naudodamiesi mūsų tinklalapių kūrimo įrankiu kartu galite rinktis ir daugybę nemokamų šablonų savo svetainei. Visi šablonai sukurti geriausių dizainerių, pilnai optimizuoti SEO, suderinti su mobiliuoju prisijungimu bei atitinka naujausias tendencijas.

Cheap web site builder

Susikurkite svetainę patys. Beveik neribotos tinklalapių kūrimo įrankio funkcijos.

Pamirškite, ką reiškia ribos ir taisyklės. Su mūsų paprastu tinklalapių kūrimo įrankiu gausite beveik neribotą SSD disko talpą, puikų duomenų pralaidumą, neribotą tinklalapių skaičių, el. pašto paskyras, nemokamą domeno vardą ir SSL sertifikatą, SEO suderinamumą, mobilų sujungimą bei 24/7 klientų aptarnavimą. Tai geriausias jūsų pasirinkimas, nes tinklalapių kūrimo įrankio funkcionalumas leis sukurti elektroninę parduotuvę, optimizuoti pardavimų sistemas ar realizuoti kitą bet kokio mąsto projektą.

mobile friendly website builder

Kaip sukurti svetainę, veikiančią ir prisijungiant mobiliuoju

Dabar tiesiog privaloma sukurti tinklalapį, kuris būtų veiksnus ir patrauklus net jungiantis per telefoną arba planšetinį kompiuterį. Susikoncentruokite į tai, kaip sukurti internetinį tinklalapį pačiam, pasinaudokite lengvai valdomu mūsų kūrimo įrankiu, ir būkite tikri, jog svetainė puikiai veiks bei bus optimizuota SEO naudojantis bet kuriuo įrankiu: mobiliuoju telefonu, kompiuteriu ar planšetiniu kompiuteriu.

tinklalapių kūrimo įrankis

2018's Geriausias kūrimo įrankis

2018-aisiais metais mumis pasitiki jau daugiau nei 29 milijonai klientų visame pasaulyje. Pagarsėjome teigdami aukštos kokybės hostingo paslaugas už žemiausią kainą rinkoje, o dabar siūlome ir pigų, neribotų galimybių įrankį svetainių kūrimui. Funkcionalumas, žemos kainos, kiekvieną dieną visą parą veikiantis klientų aptarnavimas - viską turime, jog atsakytume į jūsų klausimą - kaip sukurti svetainę.

„Drag & Drop“ funkcija

Kaip susikurti internetinę svetainę neeikvojant daug pinigų ir laiko? Su mūsų svetainių kūrimo įrankiu ir jame integruota „Drag & Drop“ funkcija padarysite tai be jokio vargo. Jums neprireiks brangių programuotojų ar didelių techninių žinių, nes viską, ko reikia svetainės kūrimui, rasite vienoje vietoje.

Nemokamas domenas ir SSL

Visi Premium ir Business hostingo planai suprojektuoti kartu su nemokamu svetainių kūrimo įrankiu, nemokamu domeno vardu ir SSL sertifikatu, kuris jau tapo būtinu kiekvienam tinklalapiui, norinčiam įrodyti savo lankytojui, jog jis - visiškai saugus. Viskas, ko kada nors reikėjo, kad būtų įmanoma susikurti svetainę pačiam - dabar vienoje vietoje.

Itin pigus įrankis

Draugiškas jūsų biudžetui tinklalapių kūrimo įrankis ne tik padeda planuoti finansus, tačiau ir taupyti laiką bei jėgas. Įrankis, kuriame integruotos pagrindinės ir būtiniausios funkcijos svetainės kūrimui, lengvai naudojamas ir perprantamas net tiems, kurie niekada anksčiau nebandė kurti savo virtualaus projekto. Didžiuojamės, jog galime atsakyti į klausimą kaip susikurti svetainę vienu žodžiu - lengvai.

Neribotas funkcionalumas

Pamirškite, ką reiškia riboti resursai ir limitai. Mūsų svetainių kūrimo įrankis - geriausias 2018-ųjų metų įrankis pradedant naują virtualų projektą. Su Premium ir Business hostingo paketais gausite papildomą aibę funkcijų ir privilegijų: neribotą SSD disko talpą, duomenų pralaidumą, el.pašto paskyras, galimybę sukurti ne vieną tinklalapį bei nemokamą domeno vardą ir SSL sertifikatą. Ir visa tai iš karto bus optimizuota SEO!

24/7/365 klientų aptarnavimas

Visą parą į jūsų klausimus pasiruošusi atsakyti klientų aptarnavimo komanda padės užsitikrinti ramybę, jog jūsų projektas - saugus ir patikimas. Mes geriausiai žinome savo valdymo skydą, tinklalalpių kūrimo įranką bei visą debesies hostingo struktūrą, todėl išspręsti jūsų klausimus bus itin malonu ir greita!

Pradėkite taupyti jau dabar!

Aukščiausios kokybės hostingas ir domenas nuo

0
49
/mėn.
  • Neribotas svetainių skaičius
  • 24/7 klientų aptarnavimas
  • Funkcionalus tinklalapio kūrimo įrankis
  • 2X greitesnis WordPress
  • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
Black Friday Išpardavimas
Nuo
0
49
/mėn.
Sutaupote 90%
Išbandykite!