Naujųjų Metų Pasiūlymas 82% OFF
00
DIENŲ
00
VALANDŲ
29
MINUČIŲ
19
SEKUNDŽIŲ
Zyro icon

Svetainių kūrimo įrankis

El. parduotuvė, portfolio ar tinklaraštis - susikurk tinklalapį greitai, be jokių techninių žinių.

Pora minučių, o ne dienų!

Pora minučių, o ne dienų!

Dažnai tinklapio kūrimas - labai ilgas procesas. Tad siūlome žvilgtelti kiek kitaip ir pasinaudoti būtent tam skirtu įrankiu. Be jokių techninių žinių, drag & drop principu ir mažiau nei per valandą sukursi patrauklią vietą savo tikslinei auditorijai.

Kaip sukurti tinklalapį?

Paprasta! Keturi žingsniai, mažiau nei valanda ir svetainė paruošta.
 1. Registracija
  Susikurk Hostinger paskyrą ir pasirink tinkamiausią planą.
 2. Išsirink vieną šablonų arba sukurk savo
  Išsirink vieną iš dizainerių kurtų šablonų, kuris garantuos patrauklų ir sklandžiai veikiantį tinklalapį arba susikurk savo naudojant drag & drop įrankį.
 3. Pritaikyk tinklalapį savo projektui
  Tegul tinklalapis pilnai atvaizduoja projekto esmę. Išnaudok visus mūsų įrankius ir tinkamai pateik savo tinklaraštį, el. parduotuvę ar portfolio.
 4. Publikuok
  Gera pradžia - pusė darbo. O dabar - atrask tinkamiausią domeno pavadinimą, adaptuok projektą paieškų varikliams ir pirmyn!

Šablonas Tavo projektui

Ar verta pradėti viską nuo nulio? Sukurk tinklalapį per pusvalandį dizainerių kurtų šablonų pagalba. Portfolio didelis, tad rinkis labiausiai tavo projektą atitinkančią temą, o drag & drop įrankiu viską adaptuok taip, kad lankytojams sukurtum unikalią patirtį bei papasakotum įsimintiną istoriją apie save.

Daugiau, nei įrankis kūrimui

Daugiau, nei įrankis kūrimui

Sukurti tinklalapį gali būti lengva. Savo viziją paversti realybe, kartais trunka vos keletą minučių. Ypač, jei tam naudoji šiandienos technologijas ir drag & drop principo įrankius. Išbandyk mūsų įrankį savo idėjai realizuoti!

Hostinger Website Builder

Kurti paprasta

Turėk idėją, o mes pasirūpinsime viskuo kitu: nuo to kaip svetainė atrodys skirtinguose įrenginiuose, iki greito, stabilaus hostingo bei įrankiais vystančiais projektą.

Tai tik pradžia! Kitos funkcijos:

Nemokami domenai

Nemokami domenai

Kiekviena istorija prasideda nuo pavadinimo. Su Hostinger, jūsų istorija prasidės sklandžiai. Įsigykite Premium ar Premium Plius planą metams ir domenas metams dovanų!

Intuityvūs įrankiai kūrybai

Intuityvūs įrankiai kūrybai

Paprastai ir greitai - taip norime, kad vyktų kūrybinis procesas. Tam ir duodame įrankius, kuriuos naudosi intuityviai, be jokių techninių žinių. Mėgaukis kūrybiniu procesu.

Tinkamas mobiliems įrenginiams

Tinkamas mobiliems įrenginiams

Sukurk tinklalapį, kuris bus iškart pritaikytas įvairiems įrenginiams. Išnaudok visas svetainių kūrimo įrankio galimybes.

Klientų aptarnavimas 24/7

Klientų aptarnavimas 24/7

Retkarčiais klausimų kyla kiekvienam, tad mūsų visa komanda yra pasiruošusi į juos atsakyti ir padėti 24/7 ištisus metus!

Dizainerių kurti šablonai

Dizainerių kurti šablonai

Naršyk po visą mūsų šablonų portfolio ir išsirinkt tokį, kuris labiausiai atitinka tavo projektą. Papasakok lankytojams viską, ką jie turėtų žinoti.

Įrankis su privalumais

Įrankis su privalumais

Kartu su įrankiu gauni ir visą paslaugų paketą: 24/7 pasiruošusią padėti klientų aptarnavimo komandą, kokybišką ir stabilų hostingą, tinkamą aplinką augimui.

Išsirink tinkamiausią planą

Solo planas

€4,99
Sutaupyk 82%
0
90
/mėn.
 • 1 svetainė
 • 1 el. pašto paskyra
 • 100 GB duomenų srauto
 • 1X procesoriaus galia ir atmintis
Populiariausias

Premium planas

€7,45
Sutaupyk 75%
1
85
/mėn.
 • Neribotas svetainių skaičius
 • Neribotos el. pašto paskyros
 • Neribotas duomenų srautas
 • 2X procesoriaus galia ir atmintis
 • Savaitinės atsarginės kopijos

Premium Plius planas

€9,90
Sutaupyk 75%
2
45
/mėn.
 • Visi Premium plano privalumai
 • Atsarginės duomenų kopijos kasdien
 • 4X procesoriaus galia ir atmintis
 • Nemokamas SSL sertifikatas
Didžiuliams srautams ir verslo projektams siūlome rinktis planus verslui

Perkant Premium ar Premium Plius planą metams ir ilgiau – domenas metams dovanų.

 • paysera
 • swedbank
 • seb
 • luminor
 • danskebank
 • citadele
 • siauliubankas
 • medicinosbankas
 • lku

Tinklalapių kūrimo įrankio D.U.K.

Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus apie tinklalapių kūrimo įrankį

Tinklalapių kūrimo įrankis sukurtas padėti žmonėms, neturintiems techninių žinių, sukurti tinklalapį. Su šiuo įrankiu galima sukurti daugelio skirtingų pobūdžių tinklalapius: internetines parduotuves, tinklaraščius, ar portfolio. Integruokite interaktyvias funkcijas, skirtingus mokėjimo būdus ir daug daugiau.

Šio įrankio tikslas – lengvai sukurti tinklalapį. Pritaikėme „Drag and Drop“ principą, siekdami supaprastinti šį procesą. Neprireiks nė vienos eilutės kodo, ar kitų programavimo žinių. Visus aspektus pakeisite lengvai ir greitai, pritaikydami tinklalapį savo vizijai.

Mūsų tinklalapių kūrimo įrankis sukurtas norint suteikti žmonėms, neturintiems techninių žinių, galimybę kurti veiklą internete. Kuriant tinklalapį, mūsų įrankio pagalba galėsite nesirūpinti techninėmis detalėmis. Pažengę naudotojai visada turi prieigą prie kitų turinio valdymo sistemų, tačiau techninių žinių pritaikyti nenorintys vartotojai gali naudotis šiuo galingu įrankiu.

Žinoma! Tinklalapį susikursite pagal individualius poreikius. Tinklalapių kūrimo įrankis sukurtas būti lanktus. Tai atspindi įdiegtos funkcijos ir galimybės jas pritaikyti įvairiems projektams. Skirtingi pasirinkimai leis pritaikyti galerijas, tinklaraščių šablonus, e-komercijos sprendimus ir daugiau. Šablonai palengvins pradžią. Šriftus, struktūrą ir socialinių medijų integraciją pritaikysite pagal save.

Galite pradėti nuo tuščio puslapio arba šablono, kad ir kokį sprendimą priimsite, tinklalapį sukursite lengvai ir greitai.

Žinoma! Su mūsų svetainių kūrimo įrankiu, internetinę parduotuvę sukursite minučių begy. Sukonfigūruokite parduotuvę su galingu krepšeliu ir lengvai prieinamais apmokėjimo būdais. Jei kiltų problema, mūsų klientų aptarnavimo specialistai jums padės! Nesvarbu, ketinate parduoti paslaugas ar prekes – mūsų įrankis jums padės.

Taip! Su mūsų svetainių kūrimo įrankio pagalba, galėsite sukurti tinklalapį, kuris gali atsirasti pirmuose paieškos rezultatų puslapiuose. Redaguokite meta antraštes, aprašymus. Įrankis, kurį sukūrėme, padės suprasti ir pagerinti paieškos sistemų pozicionavimo ypatumus. Rekomenduojama įsigyti SEO įrankį, suteikiantį vertingas įžvalgas, statistikas, duomenis ir patarimus, kurie padės pagerinti jūsų reitingą.

Kartu su mūsų svetainių kūrimo įrankiu gausite hostingo paketą! Jei norite susikurti tinklalapį lengvai, be techninių žinių, viskas ko reikia: išsirinkti planą, kuris tinkamas jūsų projektui, užsiregistruoti ir sukurti tinklalapį. Pasirinkite tinklalapių kūrimo įrankį, kaip pageidaujamą platformą.

 • Neribotas svetainių skaičius
 • 24/7 klientų aptarnavimas
 • Funkcionalus svetainių kūrimo įrankis
 • 2X greitesnis WordPress
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
Pasiūlymas ribotas. Nepraleiskite!
Nuo
0
90
/mėn.
Sutaupyk 82%
RINKTIS PLANĄ