WordPress hostingas

WordPress hostingas

Lengvas įdiegimas, dar lengvesnis valdymas

Rinktis planą!
 • 24/7 klientų aptarnavimas
 • Greičiui optimizuota infrastruktūra
 • Intuityvus paslaugų valdymas
 • 30 d. pinigų grąžinimo garantija
ForbesMediumTechradarTrustpilotHuffpostBloomberg

Infrastruktūra optimizuota WordPress greičiui

Klientų aptarnavimas 24/7

Turėdami bet kurį hostingo planą 24/7 susisieksite su mūsų klientų konsultantais, kurie greitai ir išsamiai atsakys į jūsų klausimus, kaipmat išspręs bet kokius iššūkius, ir su kaupu išpildys jūsų lūkesčius.

Įdiegimas 1 paspaudimu

Lengviau nebūna! Įdiegiant WordPress su Hostinger užteks suvesti reikalingą informaciją, paspausti įdiegti ir jau būsite pasiruošę pradėti savo pirmąją WordPress svetainę.

Aukščiausia kokybė

Stulbinančiai greitas WordPress hostingas skamba neįtikėtinai, tačiau su Hostinger integruotais HTTP/2, PHP7.4, NGINX ir specialiai mūsų vartotojams pritaikytais įskiepiais žaibiškas svetainės greitis tampa realybe.

Užtikrintas saugumas

Viena populiariausių ir patvariausių saugumo sistemų, BitNinja, užtikriname svetainių saugumą, pašaliname bet kokius nesklandumus ir užkertame kelią galimoms kibernetinėms atakoms. Galite būti tikri, jog su Hostinger jūsų svetainė bus absoliučiai saugi!

Subalansuota kiekvienam

Jau turite patirties su WordPress? Turime tau dar geresnių naujienų! Užuot tiesiog laikę jūsų failus serveryje, suteikiame išskirtinę galimybę naudotis WP-CLI bei GIT platformomis, kurių pagalba maksimaliai valdysite savo WordPress tinklalapį ir neatsiliksite nuo atnaujinimų.

30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Patirkite, kaip greitai, patogiai ir paprastai galite sukonfigūruoti savo WordPress svetainę. Jei apsigalvosite, susigrąžinsite pinigus su mūsų siūloma 30 dienų pinigų gražinimo garantija. Sukurkite savo pirmąją WordPress svetainę kartu su Hostinger!

Išsirinkite „WordPress“ hostingo planą

30 dienų pinigų grąžinimo garantija

WordPress Starter

€8,99
Sutaupykite 80%
1
79
/mėn.
*

€2,99/mėn. pratęsus planą

*Kainos nurodytos be PVM, užsisakant planą 48 mėn. laikotarpiui

 • Neribotas svetainių skaičius
 • 20 GB disko talpa
 • Neribotas duomenų srautas
 • Kassavaitinės duomenų kopijos automatiškai
 • Jetpack Free planas
Populiariausias

WordPress Premium

€20,75
Sutaupykite 78%
4
59
/mėn.
*

€13,75/mėn. pratęsus planą

*Kainos nurodytos be PVM, užsisakant planą 48 mėn. laikotarpiui

 • Neribotas svetainių skaičius
 • 40 GB disko talpa
 • Neribotas duomenų srautas
 • Kasdienės duomenų kopijos automatiškai
 • Jetpack Personal planas

WordPress Business

€41,49
Sutaupykite 78%
9
19
/mėn.
*

€27,49/mėn. pratęsus planą

*Kainos nurodytos be PVM, užsisakant planą 48 mėn. laikotarpiui

 • Neribotas svetainių skaičius
 • 80 GB disko talpa
 • Neribotas duomenų srautas
 • Kasdienės duomenų kopijos automatiškai
 • Jetpack Premium planas
 • paysera
 • swedbank
 • seb
 • luminor
 • danskebank
 • citadele
 • siauliubankas
 • medicinosbankas
 • lku

Klientų aptarnavimas 24/7Klientų aptarnavimas 24/7

Saugūs mokėjimaiSaugūs mokėjimai

Išbandykite mūsų paslaugas su 30-ies dienų pinigų grąžinimo garantija.30 d. susigrąžinti pinigams!

Žaibiškai greiti. Faktas

Hostinger greičio statistika

Atsakymo laikas 0 ms. Greičiausiai užkraunami tinklalapiai.

SiteGround greičio statistika

Vidutinis atsako laikas 0 ms.

Turite svetainę kitur? Mes Jums padėsime.

Kol kiti hostingo tiekėjai reikalauja užmokesčio – mes visiškai nemokamai svetaines perkeliame iš kito hostingo tiekėjo pas mus.

Why WordPress Hosting?

Kodėl WordPress?

WordPress platforma pelnytai pasitiki ir naudojasi 28 % interneto vartotojų. O dėl jau šiai platformai sukurtų įvairių plėtinių, temų šablonų ir dizaino sprendimų, valdyti turinį paprasta ir patogu. Išbandykite WordPress patys!

Daugiafunkcis

WordPress gali būti naudojamas tiek paprastoms, tiek didžiulėms svetainėms. Itin patogu, nes patys galite kurti turinį, šablonus ir reguliuoti svetainės funkcionalumą iš vienos vietos – valdymo skydo. Ženkite pirmą žingsnį link paprastesnio svetainių valdymo!

Lengvai įvaldomas

Kas bebūtum, pradedantysis ar profesionalas, WordPress yra aiškus ir naudingas kiekvienam. Funkcijų įvairovė neapvils, o gairės ir mokymosi priemonės garantuoja, kad jokia turinio valdymo užduotis nebus per sunki.

Dar daugiau

Pakilkite paieškos sistemų pozicijose! WordPress patogumas neapsiriboja galybe priedų, šablonų ir temų. Atsižvelkite į potencialios auditorijos lūkesčius bei skonį, su WordPress sukurdami funkcionalią tinklalapio struktūrą ir optimizuodami SEO.

WordPress hostingas: dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Sužinok atsakymus į dažnai užduodamus klausimus apie WordPress ir WordPress hostingą.

WordPress – atviro kodo principu sukurtas, galingas įrankis, kurį galima įdiegti į web serverį ir jo pagalba kurti bendruomenes, tinklaraščius, tinkus ir dar daugiau. Ši platforma sukurta naudojant PHP. WordPress laikoma paprasčiausia, tačiau viena galingiausių turinio valdymo sistemų. Šią platformą naudoja vienos didžiausių korporacijų bei gausybė žinomų tinklaraščių: Mashable, TechCruch ir t.t. WordPress platformai sukurtas milžiniškas kiekis internetinių pamokų, šablonų, plėtinių ir papildomų funkcijų. Tai reiškia, kad ši platforma tinkama ir pradedantiesiems, ir ekspertams.

Iš pradžių WordPress buvo sukurta kaip platforma tinklaraštininkams, tačiau gyvavimo eigoje sulaukė gausybės patobulinimų. Šiuo metu WordPress yra viena lanksčiausių turinio valdymo sistemų, kuria galima lengvai sukurti portfolio, tinklaraštį, internetinę parduotuvę ar internetinę bendruomenę. Su WordPress galimybės beveik beribės!

Skirtumas yra didesniame WordPress hostingo našume ir resursuose, Mūsų siūlomi hostingo planai yra optimizuoti WordPress platformai ir juos užsisakius į svetainę galėsite integruoti WP-CLI, GIT ir SSH. Jūsų svetainės greičiui garantuoti užteks spustelėti pora mygtukų ir gausite ne vien galimybę dirbti su WordPress, bet ir iš anksto įdiegtais kešavimo įskiepiais.

Pasigirsime, mes sukūrėme įrankį, kuris WordPress įdiegs vienu paspaudimu. Su Hostinger viskas paprasčiau. Įdiegus platformą, tereikės prisijungti prie WordPress valdymo skydo, naudojant savo domeną ir URL plėtinį (pvz.: www.examplewebsite.com/wp-admin).

Tikrai taip! Tam prireiks tik vieno paspaudimo. Vartotojų prašymu sukūrėme įrankį, kuris visiškai supaprastina WordPress tinklalapio perkėlimą. O jei atsirastų bėdų, bet kada galite susisiekti su klientų aptarnavimo specialistų komanda, kuri padės tinkamai perkelti svetainę.

Taip. Nėra kuo rūpintis, nes esant poreikiui, WordPress plaformą atnaujinsime automatiškai kiekvieną kartą, kai yra nauja versija. Taip pat nėra jokių apribojimų dėl temų šablonų ar platformos plėtinių naudojimo, tad galėsi suasmeninti savo WordPress svetainę ir naudotis naujausiais patobulinimais.

Galime drąsiai teigti, kad Hostinger yra itin saugus hostingo paslaugų tiekėjas. Naudojame BitNinja apsaugą – populiariausią ir patikimiausią serverių apsaugos įrankį. Naujausių technologijų taikymas leidžia iš anksto atpažinti potencialias grėsmes ir jas pašalinti bei apsisaugoti nuo DDoS atakų. Su Hostinger – vartotojai ir jų svetainės visiškai saugios!

Pats laikas išsirinkti planą

WordPress – viena iš populiariausių turinio valdymo sistemų lengvai pradžiai ir tolesniam naudojimuisi. Tai saugi platforma, pritraukusi minias įgudusių ir pradedančių vartotojų, o mūsų siūlomas WordPress hostingas yra itin greitas bei patikimas! Pasirinkite Hostinger ir pradėkite savo naują WordPress svetainę. Mūsų 24/7 klientų aptarnavimo specialistai jums padės, o jei per pirmąjį mėnesį apsigalvosite – grąžinsime pinigus. Jokių klausimų!

Taupykite pinigus rinkdamiesi kokybę

Skirkite daugiau dėmesio plėtoti savo idėjai ir lankytojų ratui. Kaip? Iš santaupų, kurias sukaupsite naudodami mūsų kokybiškas paslaugas už patrauklią kainą.

29,659,751

Vartotojai, kurie jau taupo ir džiaugiasi kartu su mumis

10,000+

Vidutinis naujų vartotojų registracijų skaičius kasdien

24,894,152

Svetainės, kurioms padėjome išvysti dienos šviesą

Pradėkite taupyti jau dabar!

Itin aukštos kokybės hostingas ir domenas nuo

0
80
/mėn.