Zyro by Hostinger

El. parduotuvė nuo 2,69 €/mėn.

Nustok svajoti. Pradėk kurti. Įsigyk el. parduotuvės planą ir sutaupyk 75% bei gauk nemokamą hostingą + domeną dovanų.

Prekė batų el. parduotuvėjePrekė batų el. parduotuvėjePrekė batų el. parduotuvėjePrekė batų el. parduotuvėjePrekė batų el. parduotuvėje

Lengva pradžia

Verslo pradžiai

Tau tereikės išsirinkti vieną iš mūsų dizainerių sukurtų svetainės šablonų ir jį pritaikyti savo verslui. Štai ir viskas!

Susikurk savo el. parduotuvę
Dizainerių kurtų el. parduotuvės šablonų pavyzdžiai

Galima pardavinėti visur

Pardavinėk ten, kur buriasi tavo auditorija. Su Zyro įrankiais galėsi prekiauti populiariausiose prekybos platformose: Facebook, Instagram ir Amazon.

Prekiauk internete
Skelbimo Facebook parduotuvėje pavyzdys

Mobilu ir saugu

Vis dažniau žmonės naršo ne kompiuteriuose, o telefonuose ir planšetėse. Neatsilik nuo tendencijų. Su Zyro įrankiais kurtos svetainės saugiai ir sklandžiai veiks bet kokiame įrenginyje.

Rinktis planą
Lengvai redaguojami el. komercijos svetainių dizainai

Parduotuvė keliais spustelėjimais

Savo Zyro svetainę paversti el. parduotuve galima vos per pora spustelėjimų. Tereikės pridėti norimus produktus ir juos aprašyti.

Atidaryk parduotuvę internete
Kaip svetainėje pridedamas užsisakymo mygtukas

Lengvas valdymas

Inventoriaus tvarkymas paprasčiau

Vienoje vietoje plėsi, seksi ir tvarkysi prekių atsargas iš bet kurio savo įrenginio. Kadangi viską rasi intuityviame valdymo skyde, dirbti bus žymiai patogiau.

Daugybė mokėjimo būdų

Palengvink gyvenimą sau ir savo klientams. Sukūrus el. parduotuvę su Zyro, klientams galėsi pasiūlyti visus populiariausius mokėjimo būdus.

Pradėk prekiauti internete
El. parduotuvės valdymo skydas

Sklandus pristatymas

Zyro įrankiai apskaičiuos geriausią pristatymo kelią iki tavo klientų ir automatiškai jiems išsiųs el. laiškus apie siuntimo progresą.

Jokių skaičiavimų

Nereiks jaudintis dėl mokesčių skaičiavimo ar administravimo. Dokumentcija ir logistikos detalėmis pasirūpins automatiniai Zyro įrankiai.

Susikurk el. parduotuvę
Siuntimo ir pristatymo nustatymai

Erdvė augimui

Visiška kontrolė

Verslo valdymas eisis sklandžiai su automatinėmis ataskaitomis ir pardavimų sekimu. O norintys dar detalesnės informacijos gali integruoti Google Analytics įrankius.

Susikurk svetainę
Diagrama, rodanti lankytojų srautą

Įrankiai rinkodarai

Naudojantis Zyro platforma, itin paprasta įgyvendinti reklamos kampanijas Facebook, Google Shopping ir kitose platformose. Reklamuok savo verslą ir didink konversijas su Zyro rinkodaros įrankiais.

Pardavinėk internete
Stilizuotas Google Shopping reklamos pavyzdys

Nuolaidos paprastai

Nereikės skaičiuoti nuolaidų pačiam. Zyro platformoje tiesiog pasirinksi, kokias nuolaidas nori taikyti savo parduotuvėje. Taip paskatinsi klientus apsilankyti tavo el. parduotuvėje dažniau.

Pradėkite dabar
Kaip prekėms taikomi nuolaidų kodai

Dovanų kuponų galimybė

Kodėl gi nepavertus tavo produktų ar paslaugų dovana? Siūlydamas dovanų kuponus suteiksi šansą klientams pasidalinti džiaugsmu dėl tavo paslaugų.

Susikurk savo el. parduotuvę
Skirtingų dovanų kortelių pavyzdžiai

Kaip susikurti el. parduotuvę?

Internetinės parduotuvės kūrimas neprivalo būti sudėtingas.

Kaip Zyro el. parduotuvėse pridedamos prekės
1. Registruokis Zyro svetainėje

Zyro gali išbandyti visiškai nemokamai. Pradėk kurti svetainę dar šiandien, be jokių įsipareigojimų. Pirmiausia išbandyk mūsų įrankius ir nuspręsk, kurie tau bus išties reikalingi.

Rinktis
2. Rinkis el. parduotuvės šabloną

Peržiūrėk šablonus ir surask labiausiai tavo verslui tinkantį šabloną. Beliks tik paredaguoti jį pagal savo lūkesčius.

Rinktis
3. Įkelk prekes

Užpildyk svetainės puslapius turiniu ir pasirink parduotuvės nustatymus (kainas, nuolaidas, mokėjimo ir pristatymo būdus).

Rinktis
4. Publikuok internetinę parduotuvę

Kai įsitikinsi, kad tavo sukurta el. parduotuvė atrodo tobulai, spustelk „Publikuoti“, įsigyk el. komercijos planą ir prie svetainės prijunk savo domeną.

Rinktis
5. Pradėk reklamuotis

Pats laikas parodyti savo verslą pasauliui. Pasinaudok galingais Zyro rinkodaros įrankiais ir pradėk reklamuoti savo verslą internete.

Rinktis

DUK apie el. parduotuves

Čia rasi atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie el. parduotuves.

Kas yra el. parduotuvė suprasti nėra sunku: tai yra svetainė, kurioje yra prekiaujama prekėmis ar paslaugomis. Vienintelis skirtumas nuo fizinės parduotuvės – prekyba vyksta internete.

El. parduotuvės sąvoka yra glaudžiai susijusi su el. komercija – šias sąvokas galima aiškinti kaip prekių bei paslaugų prekybą skaitmeninėje erdvėje.

Savo el. parduotuvėje galima prekiauti tiek fiziniams asmenims, tiek verslams. Šiuo metu pasaulyje yra daugybė el. parduotuvių, prekiaujančių įvairiausiomis prekėmis skirtingoms auditorijoms.

Naudojantis tokiomis platformomis kaip Shopify, WooCommerce ar Magento, šis procesas gali trukti nuo poros dienų iki poros savaičių, priklausomai nuo tavo patirties kuriant svetaines.

O naudojantis Zyro įrankiais viskas taip lengva, kad net ir neturint dizaino ar programavimo žinių susikursi svetainę per kelias minutes.

Pirmiausia, turi pasirūpinti savo prekių atsargomis. Juk nenori versti savo klientų laukti?

Tuomet, prie savo svetainės pridėk el. parduotuvės puslapį, kuriame turėsi įkelti produktų nuotraukas, aprašymus ir kitą svarbią informaciją.

Zyro valdymo skyde taip pat galėsi pasirinkti konkrečius prekių pristatymo ir mokėjimo būdus.

Norėdami užkirsti kelią apleistiems krepšeliams tavo el. parduotuvėje, siūlome visus populiariausius prekių pristatymo ir apmokėjimo būdus.

Zyro apskaičiuos ir parinks geriausius pristatymo variantus bei pasiūlys pristatymo įmones pagal tavo poreikius.

Visas prekių pristatymo procesas ir jo statusas bus rodomi tavo Zyro paskyroje, tad nereikės naudoti papildomų paslaugų ar svetainių pristatymo sekimui.

Ne. Visos tavo el. parduotuvės pajamos priklauso tik tau. Nors kitos panašios platformos taiko komisinius mokesčius, Zyro neima jokių papildomų mokesčių.

Tai reiškia, kad galėsi susikurti konkurencingą prekių kainodarą, o pelną investuoti į savo verslo plėtrą.

Mūsų intuityvaus svetainių kūrimo įrankio dėka, profesionalią el. parduotuvę susikursi be jokių programavimo ar dizaino žinių. Tiesa, tai nereiškia, kad turėtum nustoti domėtis el. komercija – žinios apie rinkos tendencijas padės kurti sėkmingą internetinį verslą.

Gera žinia, kad kuriant el. parduotuvę su Zyro tikrai liks laiko skaitymui. Mūsų el. komercijos planai suteikia visus reikalingus įrankius el. parduotuvei sukurti ir reklamuoti – nuo populiariausių mokėjimo būdų integracijų iki galingų rinkodaros įrankių.

El. parduotuvės kaina priklauso nuo tavo poreikių. Jeigu savo el. parduotuvę nori kurti su WordPress, į galutinę kainą taip pat turėtum pridėti hostingo, svetainės apsaugos priemonių (pavyzdžiui, SSL sertifikatas), įskiepių bei svetainės temos kainą.

Jeigu savo el. parduotuvę kursi su svetainių kūrimo įrankiu, tau tereikės sumokėti mėnesinį (arba metinį) mokestį ir nesijaudinti dėl techninių el. parduotuvės kūrimo aspektų.

Zyro yra viena geriausių svetainių kūrimo platformų pradedantiesiems, siūlanti daugybę mokėjimo būdų, profesionalų pagalbą 24/7 bei intuityvius įrankius mažiausia kaina rinkoje. Be to, visi Zyro svetainių šablonai yra pritaikyti įvairių dydžių ekranams, tad tavo el. parduotuvė atrodys ir veiks nepriekaištingai tiek kompiuteryje, tiek telefone.

Tai priklauso nuo konkrečios rinkos ir tikslinės auditorijos. Prieš pradedant savo el. komercijos verslą, rekomenduojame atlikti išsamią rinkos analizę, kuri padės nustatyti tikslinės auditorijos poreikius bei konkurenciją rinkoje.

Tavo tikslas – pasiūlyti unikalią prekę ar paslaugą tokia kaina, kurios nebus įmanoma ignoruoti. Jeigu niekas nešauna į galvą, perskaityk mūsų straipsnį apie šiuo metu populiariausias prekes rinkoje.

Net jeigu jau prekiauji tokiose platformose kaip eBay ar Amazon, el. parduotuvė gali būti naudinga. Turint savo el. parduotuvę yra daug lengviau užimti aukštesnes pozicijas Google paieškoje bei reklamuotis socialiniuose tinkluose.

Savo el. parduotuvėje taip pat galėsi susikurti unikalius prekių puslapius ir pateikti savo prekes skirtingai nei konkurentai – el. komercijos platformos (eBay, Amazon) to padaryti neleidžia. El. parduotuvė taip pat parodo, kad apie savo verslą galvoji rimtai ir sieki aukščiausių standartų.

Be to, savo el. parduotuvę gali panaudoti ne tik prekybai internete. Prie savo el. parduotuvės taip pat gali pridėti tinklaraštį, kuriame dalinsiesi įžvalgomis apie rinką bei savo produktus.

Jeigu trumpai – taip. Kadangi tavo el. parduotuvė bus internete, tau nereikės rūpintis parduotuvės patalpų nuoma, elektros, vandens ar šildymo sąskaitomis.

Tavo verslo taip pat neribos geografinė lokacija ar darbo valandos – el. parduotuvė yra prieinama visą parą iš bet kurio pasaulio krašto. Be to, tau nereikės samdyti pardavėjų, tad ir darbuotojų kaštai bus mažesni.

Visa tai reiškia, kad el. parduotuvė pareikalaus mažesnių išlaidų, tad verslo pelnas bus didesnis.