Zyro by Hostinger

Elektroninė parduotuvė greitai ir lengvai

Su Zyro itin paprasta ne tik susikurti, bet ir valdyti bei auginti savo el. parduotuvę.

Prekė batų el. parduotuvėjePrekė batų el. parduotuvėjePrekė batų el. parduotuvėjePrekė batų el. parduotuvėjePrekė batų el. parduotuvėje

Lengva pradžia

Paprasta susikurti svetainę

Tereiks iš dizainerių sukurtų šablonų galerijos išsirinkti labiausiai jūsų verslui tinkantį šabloną, o tuomet sudėlioti svetainės elementus ant jos tinklelio. Štai ir viskas!

Susikurti savo el. parduotuvę
Dizainerių kurtų el. parduotuvės šablonų pavyzdžiai

Galima pardavinėti visur

Pardavinėkite ten, kur buriasi jūsų auditorija. Su Zyro įrankiais labai paprastai išplėsite savo elektroninę parduotuvę į Facebook, Instagram ir Amazon.

Pradėti verslą jau šiandien
Skelbimo Facebook parduotuvėje pavyzdys

Mobilu ir saugu

Vis dažniau svetainės atidaromos ne per namų kompiuterį, o telefonuose ir planšetėse. Neatsilikite nuo tendencijų. Su Zyro įrankiais kurtos svetainės saugiai ir sklandžiai veiks bet kokiame įrenginyje.

Rinktis planą
Lengvai redaguojami el. komercijos svetainių dizainai

Parduotuvė keliais spustelėjimais

Savo Zyro svetainę paversti el. parduotuve galima vos per pora spustelėjimų. Tereiks tik pridėti norimus produktus.

Atsidaryti parduotuvę internete
Kaip svetainėje pridedamas užsisakymo mygtukas

Lengvas valdymas

Inventoriaus tvarkymas paprasčiau

Vienoje vietoje plėsite, seksite ir tvarkysite inventoriaus sąrašą iš bet kurio savo įrenginio. Kadangi viską rasite intuityviame valdymo skyde, dirbti bu žymiai patogiau.

Daugybė mokėjimo būdų

Palengvinkite gyvenimą sau ir savo klientams. Sukūrus el. parduotuvę su Zyro, klientams galėsite pasiūlyti visus populiariausius mokėjimo būdus.

Atverkite savo el. parduotuvę
El. parduotuvės valdymo skydas

Sklandus pristatymas

Zyro įrankiai apskaičiuos geriausią pristatymo kelią iki jūsų klientų ir automatiškai klientams siųs el. laiškus apie siuntimo progresą.

Jokių skaičiavimų

Nereiks jaudintis dėl mokesčių skaičiavimo ar administravimo. Dokumentcija ir logistikos detalėmis pasirūpins Zyro įrankiai.

Susikurkite el. parduotuvę
Siuntimo ir pristatymo nustatymai

Erdvė augimui

Visiška kontrolė

Verslo valdymas eisis sklandžiai su automatinėmis ataskaitomis ir pardavimų sekimu. O norintys dar detalesnės informacijos gali integruoti Google Analytics įrankius.

Pradėkite kurti svetainę
Diagrama, rodanti lankytojų srautą

Įrankiai rinkodarai

Naudojantis Zyro platforma, itin paprasta paleisti reklamas Facebook, Google Shopping ir kitose platformose. Atrasite svarbiausias auditorijas ir pasieksite jas su Zyro įrankiais.

Pasinaudokite įrankiais
Stilizuotas Google Shopping reklamos pavyzdys

Paprastos nuolaidos

Nereikės skaičiuoti nuolaidų patiems. Zyro platformoje tiesiog pasirinksite, kokias nuolaidas norite taikyti savo parduotuvėje. Taip suteiksite klientams paskatinimą apsipirkti.

Pradėkite dabar
Kaip prekėms taikomi nuolaidų kodai

Dovanų kuponų galimybė

Kodėl gi nepavertus jūsų produktų ar paslaugų dovana? Siūlydami dovanų kuponus suteiksite šansą klientams pasidalinti džiaugsmu dėl jūsų paslaugų.

Susikurkite savo el. parduotuvę
Skirtingų dovanų kortelių pavyzdžiai

Kaip sukurti internetinę parduotuvę?

Internetinės parduotuvės kūrimas neprivalo būti sudėtingas.

Kaip Zyro el. parduotuvėse pridedamos prekės
1. Registruokitės Zyro svetainėje

Zyro gali išbandyti visiškai nemokamai. Pradėk kurti svetainę dar šiandien, be jokių įsipareigojimų. Pirmiausia išbandyk mūsų įrankius ir nuspręsk, kurie tau bsu išties reikalingi.

Rinktis
2. Rinkitės el. parduotuvės šabloną

Peržiūrėję šablonus rasite labiausiai jūsų verslui tinkantį šabloną. Paredaguokite jį pagal savo lūkesčius.

Rinktis
3. Įkelkite prekes

Užpildykite svetainės puslapius turiniu ir pasirinkite parduotuvės nustatymus (kainas, nuolaidas, mokėjimo ir pristatymo būdus).

Rinktis
4. Atverkite internetinę parduotuvę

Spustelk „Paskelbti“, pasirink el. komercijos planą pagal savo poreikius ir viskas, būsi pasirengęs prekiauti internete.

Rinktis
5. Pradėkite reklamuotis

Pats laikas parodyti savo verslą pasauliui, Pasinaudokite galingais Zyro rinkodaros įrankiais ir padidinkite savo pardavimų apimtis.

Rinktis

DUK apie el. parduotuves

Čia rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie elektronines parduotuves

El. komercijos svetainė yra internetinė parduotuvė. Tokios svetainės skirtos pirkti ir parduoti prekėms ar paslaugoms internetu.

Turint el. parduotuvę galima pardavinėti tiek individualiems asmenims, tiek kitiems verslams. Svetainių kūrimas yra lankstus procesas, tad galite susikurti kokią tik norite el. parduotuvę.

Naudojantis tokiomis platformomis kaip Shopify, WooCommerce ar Magento, šis procesas gali trukti nuo poros dienų iki poros savaičių, priklausomai nuo jūsų patirties kuriant svetaines.

O naudojantis Zyro įrankiais viskas taip lengva, kad net ir neturint dizaino ar programavimo žinių susikursite svetainę per kelias minutes.

Pagalvokite, kas jums padeda apsispręsti apsipirkinėjant internetu. Nuotraukos, kainos, produktų aprašymai? Pridėkite tai prie prekių savo parduotuvėje. Štai ir viskas.

Zyro automatiškai seks inventorių ir suteiks įvairių mokėjimo būdų galimybes nuo kreditinių iki Paypal.

Su visais šiais elementais bus žymiai lengviau išvengti neapsisprendusių ar apsigalvojusių klientų.

Zyro apskaičiuos ir parinks geriausius pristatymo variantus bei pasiūlys pristatymo įmones pagal jūsų poreikius.

Visas pristatymo procesas ir jo statusas bus rodomi jūsų Zyro paskyroje, tad nereikės naudoti papildomų paslaugų ar svetainių pristatymo sekimui.

Ne. Viskas, ką užsidirbate per savo el. parduotuvę, priklauso jums. Kitose platformose būna komisinis mokestis. Zyro platforma neima jokio mokesčio.