Sukurta jūsų augimui

Kad Hostinger paslaugos būtų dar greitesnės ir galingesnės, negalime pasikliauti tik naujausiomis technologijomis. Štai kodėl mūsų didžiausia stiprybė yra komanda, kuri yra pasiruošusi įveikti bet kokius iššūkius.

pages.technology.features.header.heading
Išskirtinis greitis

Išskirtinis greitis

Itin greitos svetainės, kurių atsako laikas siekia 11-274 ms.

Konsultantai

Konsultantai

Mūsų specialistai pasiruošę padėti 24/7.

Efektyvumas

Efektyvumas

Geriausias kainos ir kokybės santykis.

Paprastumas

Paprastumas

9 of 10 find our hPanel smooth and intuitive.

data centers

All Data - Secured

Jūsų svetaines saugome naudodami kelių lygių apsaugos sistemas, RAID-10, kasdienes arba kassavaitines atsargines kopijas. Patikimi duomenų centrai užtikrina, kad jūsų svetainė veiks nepriekaištingai bet kurioje pasaulio šalyje.

Suteikiamos funkcijos:

hPanel valdymo skydas, paskyros prieigų valdymas, LiteSpeed serveris, nemokamas SSL, WAF apsaugos sistema.

All Data - Secured
infrastructure

Maksimalus efektyvumas

Saugumas, greitis ir stabilumas yra vienodai svarbūs. Užtikriname 99,99 % jūsų svetainės veikimo laiką. Mūsų serveriuose naudojama CloudLinux - pasaulyje pirmaujanti operacinė sistema. Reguliariai atnaujiname savo sistemas, saugome serverius nuo DDoS atakų ir didiname jų greitį naudodami naujausias LiteSpeed technologijas.

Suteikiamos funkcijos:

Kasdienės duomenų kopijos, CloudLinux, LVE konteineriai paskyrų izoliavimui, Vanguard realaus laiko anti-DDoS apsauga, SSD serveriai.

Maksimalus efektyvumas
hpanel

Lengvas valdymas

Didžiuojamės savo sukurtu hPanel valdymo skydu. Nuo pat 2011 m. tobuliname kiekvieną savo produkto aspektą, kad šis valdymo skydas būtų tinkamas tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams. hPanel yra išverstas į 17 kalbų ir turi integruotą WordPress migracijos funkciją, kuri leidžia automatiškai perkelti svetaines.

Lengvas valdymas
support

Susikoncentravę į sėkmę

Nei viena sėkmės istorija yra neįsivaizduojama be iššūkių. Mūsų klientų aptarnavimo komanda dirba 24/7, kad padėtų jums įveikti bet kokius sunkumus, su kuriais susiduriate kurdami savo internetinį projektą.

Susikoncentravę į sėkmę

Naujausi tinklaraščio įrašai