Naujos kartos technologijos

Internete nugali greičiausi. Išsiveržkite į priekį su naujausios programinės įrangos pagalba

Serveriai visame pasaulyje

Didelio našumo serveriai įvairiose pasaulio vietose leis jūsų projektams veikti maksimaliu greičiu. Tai reiškia patenkintus jūsų svetainės lankytojus ir aukštesnes pozicijas paieškose.

Fantastiška kaina

Duomenų centrai visame pasaulyje

Savo serverius laikome 6 skirtinguose regionuose pasaulyje: JK, JAV, Nyderlanduose, Singapūre, Indonezijoje ir Lietuvoje (jau greitai). Keliame susisiekimo greitį ir patikimumą panaudodami Tier-3 duomenų centrus.

Fantastiška kaina

Suteikiamos funkcijos:

Unikalus hPanel, prieigos valdymas, Litespeed, Cloudflare integracija, LetsEncrypt integracija.

Serveriai visame pasaulyje
Serveriai visame pasaulyje

Ypatingas dėmesys saugumui

Šiandien nėra nieko svarbesnio už duomenų saugumą. Visą informaciją savo serveriuose saugome keleto lygmenų apsaugos sistemomis, RAID-10, kasdienėmis bei savaitinėmis kopijomis.

Fantastiška kaina

Ypatingas dėmesys saugumui ir DDoS atakoms

Didžiausias dėmesys teikiamas duomenų saugumui. Visa informacija saugoma keliais lygiais: Wanguard anti-DDoS srauto tikrinimas, Bitninja, Imunify360 (WEB aplikacijų ugniasienė) visuose serveriuose ir kiekvienam klientui prieinama Cloudflare apsauga. Be to, kiekvienas serveris turi daugelį nustatymų bei taisyklių, kurios garantuoja kiekvienos svetainės apsaugą.

Fantastiška kaina

Suteikiamos funkcijos:

Kasdienės duomenų kopijos, CloudLinux, LVE konteineriai paskyrų izoliavimui ir Vanguard realaus laiko anti-DDos apsauga.

Hostingo platforma visapusiškam našumui

Ypač greiti SSD diskai ir programiniai sprendimai leis lengvai susitvarkyti su dideliais lankytojų srautais, o įtraukti naują serverį į mūsų tinklą užtruks vos 10 minučių.

Fantastiška kaina

Našumui optimizuotas serverio kešavimas

Rinkitės kešavimo serverio lygiu sprendimą, kuris įkvėps jūsų svetainei daugiau greičio. Naudodami LiteSpeed LSCache papildinį lengvai pritaikysite populiariausias web programėles savo poreikiams ir susidorosite su dideliais lankytojų srautais, o dėl Smart Purge technologijos nekils problemų valdant atmintinę.

Fantastiška kaina

Suteikiamos funkcijos:

SSD diskai žaibiškam greičiui, automatizuotas serverių pajungimas, Intercom ir HTTP/2.

Serveriai visame pasaulyje
Serveriai visame pasaulyje

Nuolatinė serverių priežiūra

Profesionalų komanda užtikrina sklandų Hostinger serverių veikimą ir reaguoja į nesklandumus bet kuriuo paros metu. Nepriklausomai nuo plano, nuolat kuriame atsargines kopijas, todėl jūsų duomenys visuomet bus saugūs.

Fantastiška kaina

24/7 nenutrūkstantis veikimas

Rūpinamės, kad serveriai veiktų be trikdžių, o svarbiausi atnaujinimai būtų diegiami vos tik jiems pasirodžius. Hostinger inžinieriai budi nuolat, todėl trikdžius pastebi žaibiškai. Be to, naudojame algoritmus (pvz., Prometheus), nuspėjančius galimas klaidas, kad nesklandumų išvengtume dar prieš jiems atsirandant.

Fantastiška kaina

Suteikiamos funkcijos:

Aktyvi, realaus laiko serverio stebėjimo LiteSpeed technologija bei WAF apsauga kiekviename serveryje.

Išskirtinė WordPress optimizacija

Įjungti HTTP/2, HTTP/3 ir IPv6, PHP7, LiteSpeed(su įskiepiu) kešavimas, GZIP failų suspaudimas, nepageidaujamų laiškų ir grėsmių aptikimas. Užtikriname dar geresnę SEO optimizaciją, lankytojų išlaikymą ir konversijas su pažangiausia technologija, kuri gali aptarnauti iki 3 kartų daugiau užklausų per sekundę.

Serveriai visame pasaulyje

Vidutinis atsako laikas: 43 ms

Sutaupykite

Raskite jums tinkamiausią hostingo sprendimą už patrauklią kainą

0
99
/mėn.
Rinktis planą