Naujos kartos technologijos

Svarbiausia svetainių greitis, tad mes visuomet pirmi atnaujiname tiek techninę, tiek programinę įrangą

Serveriai visame pasaulyje

Visus duomenis savo serveriuose saugome keleto lygmenų apsaugos sistemomis, RAID-10, kasdienėmis bei savaitinėmis kopijomis.

Fantastiška kaina

Hostinger: pasaulinių duomenų centrai

Savo serverius laikome 8 skirtinguose regionuose pasaulyje: JK, JAV, Brazilijoje, Nyderlanduose, Singapūre, Indonezijoje ir Lietuvoje (jau greitai). Keliame susisiekimo greitį ir patikimumą panaudodami Tier-3 duomenų centrus. Mūsų serveriai yra išdėstyti 7 skirtinguose regionuose:

Fantastiška kaina

Planų privalumai

Gaukite planus su unikaliu hPanel, papildomu sistemos vartotoju, Litespeed, CloudFlare integracija ir LetsEncrypt integracija.

Serveriai visame pasaulyje
Serveriai visame pasaulyje

Apsauga nuo DDoS

Hostinger klientai džiaugiasi geresnėmis SEO pozicijomis, ilgiau išlaikytu lankytojų dėmesiu ir, žinoma, augančiu konversijų skaičiumi!

Fantastiška kaina

Hostinger garantuoja saugumą

Keliais lygiais saugome savo klientus nuo DDoS atakų: Wanguard anti-DDoS srauto tikrinimas, Bitninja, Imunify360 (web aplikacijų ugniasienė) visuose serveriuose bei kiekvienam klientui prieinama CloudFlare apsauga. Be to, kiekvienas serveris turi eilę savo nustatymų bei taisyklių, kurios užtikrina maksimalią apsaugą nuo įvairių atakų.

Fantastiška kaina

Planų privalumai

Įsigykite saugumą užtikrinančius planus, į kuriuos įtrauktos kasdienės duomenų kopijos, CloudLinux, LVE konteineriai paskyrų izoliavimui ir Vanguard anti-DDos apsauga realiuoju laiku.

Sukurta žaibiškam greičiui

Įtraukti papildomą serverį į mūsų pasaulinių paslaugų tinklą trunka vos 10 minučių. Ir visa tai yra automatizuota - tereikia sujungti į sistemą ir spustelti vieną mygtuką.

Fantastiška kaina

Individualiai pritaikykite serverio kešavimą

Customizable server-level caching solutions. LiteSpeed Cache plugins are created to hyper-charge the most popular web apps with almost no effort. Turbo-charge popular web apps with minimal fluster, handle traffic spikes with no issues, and easily manage cache with powerful Smart Purge technology.

Fantastiška kaina

Planų privalumai

SSD diskai žaibiškam greičiui, automatizuotas serverių pajungimas, Intercomas ir HTTP/2.

Serveriai visame pasaulyje
Serveriai visame pasaulyje

Keičiame našumo standartus

Galime atstatyti paskyrą iki jos paskutinės kopijos vos per keletą minučių. Atsarginių kopijų paslauga įjungta kiekvienai paskyrai, tad netikėto įvykio atveju padedame iškart susisiekus.

Fantastiška kaina

Nuolatinis veiksnumas

Užtikriname, kad visa infrastruktūra nuolatos veiktų ir paslaugos pralenktų rinkos naujoves. Visi inžinieriai yra budėjimo rėžime, kad reaguotume žaibiškai. Taip pat naudojame algoritmus (pvz. Prometheus), nuspėjančius galimas klaidas, kad nesklandumų išvengtumėte dar prieš jiems atsirandant.

Fantastiška kaina

Planų privalumai

Gaukite proaktyvią ir algoritmais paremtą serverių priežiūrą, su WAF apsauga ir Nginx mikro kešavimu realiuoju laiku.

Planų privalumai

Optimizuota WordPress

Pasiekite geresnius SEO, naujų bei sugrįžtančių lankytojų statistikos ir konversijų rezultatus, naudodamiesi saugumo ir greičio technologijomis: HTTP/2, HTTP/3 (Quic), IPv6, PHP7, Litespeed kešavimu, GZIP glaudinimu ir apsauga nuo šlamšto bei atakų.

Serveriai visame pasaulyje

Vidutiniškai atsako per: 43 ms

Sutaupykite

Your best hosting option is here

0
90
/mėn.
Rinktis planą