Naujos kartos technologijos

Internete nugali greičiausi. Padėsime išsiveržti į priekį naujausios techninės ir programinės įrangos pagalba

Serveriai visame pasaulyje

Didelio našumo serveriai įvairiose pasaulio vietose leis jūsų projektams veikti maksimaliu greičiu, o tai reiškia tiek jūsų lankytojų pasitenkinimą, tiek aukštesnes pozicijas paieškose.

Fantastiška kaina

Duomenų centrai visame pasaulyje

Savo serverius saugome 7 skirtinguose regionuose: Lietuvoje, JK, JAV, Brazilijoje, Nyderlanduose, Singapūre, Indonezijoje. Pasitelkdami Tier-3 duomenų centrus klientams užtikriname aukščiausią susisiekimo greitį ir patikimumą.

Fantastiška kaina

Techniniai pranašumai:

Unikalus hPanel, prieigos valdymas, Litespeed, Cloudflare integracija, LetsEncrypt integracija.

Serveriai visame pasaulyje
Serveriai visame pasaulyje

Ypatingas dėmesys saugumui

Šiandien nėra nieko svarbesnio už duomenų saugumą. Visą informaciją savo serveriuose saugome keleto lygmenų apsaugos sistemomis, RAID-10, kasdienėmis bei savaitinėmis kopijomis.

Fantastiška kaina

Ramybę užtikrinanti serverių apsauga

Klientus nuo atakų saugome keliais lygiais: Wanguard anti-DDoS srauto tikrinimas, Bitninja, Imunify360 (WEB aplikacijų ugniasienė) visuose serveriuose ir kiekvienam klientui prieinama Cloudflare apsauga. Be to, kiekvienas serveris turi daugelį nustatymų bei taisyklių, kurios garantuoja ramybę mūsų klientams.

Fantastiška kaina

Techniniai pranašumai:

Kasdienės duomenų kopijos, CloudLinux, LVE konteineriai paskyrų izoliavimui ir Vanguard realaus laiko anti-DDos apsauga.

Hostingo platforma visapusiškam našumui

Ypač greiti SSD diskai ir programiniai sprendimai leis lengvai susitvarkyti su dideliais lankytojų srautais, o įtraukti naują serverį į mūsų tinklą užtruks vos 10 minučių.

Fantastiška kaina

Našumui optimizuotas serverio kešavimas

Rinkitės kešavimo serverio lygiu sprendimą, kuris įkvėps jūsų svetainei daugiau greičio. Naudodami LiteSpeed LSCache papildinį lengvai pritaikysite populiariausias web programėles savo poreikiams ir susidorosite su dideliais lankytojų srautais, o dėl Smart Purge technologijos nekils problemų valdant atmintinę.

Fantastiška kaina

Techniniai pranašumai:

SSD diskai žaibiškam greičiui, automatizuotas serverių pajungimas, Intercom ir HTTP/2.

Serveriai visame pasaulyje
Serveriai visame pasaulyje

Nuolatinė serverių priežiūra

Profesionalų komanda užtikrina sklandų Hostinger serverių veikimą ir reaguoja į nesklandumus bet kuriuo paros metu. Nepriklausomai nuo plano, nuolat kuriame atsargines kopijas, todėl jūsų duomenys visuomet bus saugūs.

Fantastiška kaina

24/7 nenutrūkstantis veikimas

Rūpinamės, kad serveriai veiktų be trikdžių, o svarbiausi atnaujinimai būtų diegiami vos tik jiems pasirodžius. Hostinger inžinieriai budi nuolat, todėl trikdžius pastebi žaibiškai. Be to, naudojame algoritmus (pvz., Prometheus), nuspėjančius galimas klaidas, kad nesklandumų išvengtume dar prieš jiems atsirandant.

Fantastiška kaina

Techniniai pranašumai:

Proaktyvi ir algoritmais paremta serverių priežiūra su WAF apsauga ir Nginx mikro kešavimu realiuoju laiku.

Išskirtinė WordPress optimizacija

Populiariajam „WordPress“ pritaikytos technologijos leidžia jūsų svetainėms pasiekti geresnius SEO ir vartotojų apsilankymų bei konversijų rezultatus. Svetainės veikimą taip pat pagerina saugumo ir greičio technologijos: HTTP/2, HTTP/3 (Quic), IPv6, PHP7, Litespeed kešavimas, GZIP glaudinimas ir apsauga nuo šlamšto bei atakų.

Serveriai visame pasaulyje

Vidutinis atsako laikas: 43 ms

Sutaupykite

Raskite jums tinkamiausią hostingo sprendimą už patrauklią kainą

0
99
/mėn.
Rinktis planą