Išlaisvinkite savo ambicijas

Vertiname ir ieškome atsidavusių specialistų, nes tikime, kad sėkmę lemia komandinis darbas. Aukime kartu.

Išlaisvinkite savo ambicijas

Laisvos pozicijos

Peržiūrėkite visas šiuo metu laisvas pozicijas. Šis sąrašas yra nuolat atnaujinamas, tad nepamirškite nuolat užmesti į jį akį!

Ieškote kažko kito?

Kiekvieną dieną prie mūsų komandų prisijungia nauji talentai. Norite sužinoti, kur jus nuves jūsų ambicijos ir įgūdžiai? Pateikite savo CV ir atsiradus laisvai pozicijai, susisieksime su jumis.

Naudos darbuotojams

Karjera yra kur kas daugiau nei tai, kas parašyta darbo aprašyme. Su Hostinger galėsite dalyvauti pasaulinėse konferencijose, Hostinger vidinėse akademijoje, komandos formavimo užsiėmimuose ir įmonės šventėse.

Įkvėpianti kultūra ir žmonės

Įkvėpianti kultūra ir žmonės

Nuotolinio darbo galimybės

Nuotolinio darbo galimybės

Lanksčios darbo valandos

Lanksčios darbo valandos

Privatus sveikatos draudimas

Privatus sveikatos draudimas

Neribotos augimo galimybės

Neribotos augimo galimybės

10 Hostinger principų

Hostinger principais vadovaujamės kiekvieną dieną. Jie įkvepia mus priimti protingus sprendimus, imtis veiksmų ir padeda mums siekti užsibrėžtų tikslų.

Icon

Džiaugiuosi, kad čia, Hostinger, galima pajusti, jog žmonės myli savo darbą ir visi siekia aukščiausių standartų. Tai puiki vieta tobulėti kaip specialistui – tave supa motyvuoti ir smalsūs žmonės, norintys mokytis.

Pasakyčiau, kad čia visi jaučia laisvę ir atsakomybę. Niekas mums nediktuoja, ką ir kada turite daryti. Mes esame visiškai atsakingi už savo užduotis.

Rūta Pilipūnė
Rūta Pilipūnė
Kūrybinių projektų koordinatorė
Icon

Man patinka laisvė ir atsakomybė, čia dirbu nuotoliniu būdu daugiau nei 3 metus ir šis darbas tikrai turi savų privalumų.

Manau, kad čia yra skatinamas atviras ir sąžiningas bendravimas. Be to, esame sparčiai auganti įmonė, kurioje pokyčiai vyksta gana dažnai, todėl esame skatinami būti aktyvūs.

Gustavo Bustos
Gustavo Bustos
Ispanijos – Lotynų rinkodaros vadybininkas
Icon

Hostinger man patinka tai, kad mes visi atvykome čia laimėti! Hostinger kultūra yra susijusi su viskuo, kas brangu šios įmonės darbuotojams. Čia visi žino, kad kiekvienas pasielgs teisingai.

Naujokams teks dirbti su talentingais ir maloniais, linksmai nusiteikusiais specialistais, kurie trokšta tobulėti individualiai, bet ne mažiau džiaugiasi galėdami padėti ir džiaugtis savo kolegų pasiekimais.

Radvilė Jankevičienė
Radvilė Jankevičienė
Kūrybinės produkcijos vadovė

Mūsų istorijos

Pamatykite, kaip mūsų darbas atrodo per fotoaparato objektyvą.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Apsilankykite mūsų Instagram

Interaktyvus biuro turas

Įsivaizduokite, kad jau dirbate Hostinger. Leiskitės į virtualią ekskursiją po mūsų biurą Kaune. Žinoma, mūsų kamuoliukų baseiną rekomenduojame išbandyti gyvai.

Interaktyvus biuro turas

Daugiau apie mūsų kultūrą