Išbandykite save

Sėkmę grindžiame bendromis vertybėmis, atsidavusiais specialistais ir įkvepiančiu komandiniu darbu. Aukime kartu.

Give a Boost to Your Career

Laisvos pozicijos

Peržiūrėkite visas šiuo metu laisvas pozicijas. Šis sąrašas yra nuolat atnaujinamas, tad nenusiminkite, jeigu šiuo metu neradote sau tinkamos.

Galvojate apie kitą poziciją?

Kiekvieną dieną prie mūsų komandų prisijungia nauji talentai. Norite sužinoti, kur jus nuves jūsų ambicijos ir įgūdžiai? Pateikite savo CV ir vos atsiradus laisvai pozicijai, susisieksime su jumis

Skatinamosios programos

Karjera yra kur kas daugiau nei tai, kas parašyta darbo aprašyme. Suteikiame galimybę dalyvauti pasaulinėse konferencijose, Hostinger lyderystės akademijoje, kas ketvirtį vykstančiuose komandos formavimo renginiuose ir šventėse.

Įkvėpianti kultūra ir žmonės

Įkvėpianti kultūra ir žmonės

Nuotolinio darbo galimybės

Nuotolinio darbo galimybės

Lanksčios darbo valandos

Lanksčios darbo valandos

Privatus sveikatos draudimas

Privatus sveikatos draudimas

Neribotos augimo galimybės

Neribotos augimo galimybės

Mūsų istorijos

Mūsų darbo užkulisius galite stebėti socialiniuose tinkluose. Pamatykite, kaip atrodo darbas Hostinger per fotoaparato objektyvą.

Instagram post CUp90IpgrLl
Instagram post CUXkd_sIU9b
Instagram post CTkNWfvDdWJ
Instagram post CTy0PhGg1c1
Instagram post CRoiUTvjjVV
Instagram post CNuuAOPjePe
Instagram post CNcpQ31jBVh
Instagram post CKn9XtKA5hO
Instagram post CRzJv-xDE0t

10 Hostinger principų

Hostinger principais vadovaujamės kiekvieną dieną. Jie įkvepia mus priimti protingus sprendimus, imtis veiksmų ir padeda mums siekti užsibrėžtų tikslų.

Kuo mes didžiuojamės?

Įmonės kultūros kūrimas – tai kasdienė užduotis, prie kurios turi prisidėti kiekvienas jos narys. Tai lyg klijai, kurie mus suvienija ir leidžia dirbti dėl tų pačių tikslų.

Džiaugiuosi, kad čia, Hostinger, galima pajusti, jog žmonės myli savo darbą ir visi siekia aukščiausių standartų. Tai puiki vieta tobulėti kaip specialistui – tave supa motyvuoti ir smalsūs žmonės, norintys mokytis.

Pasakyčiau, kad čia visi jaučia laisvę ir atsakomybę. Niekas mums nediktuoja, ką ir kada turime daryti. Mes esame visiškai atsakingi už savo užduotis.
Rūta Gedžiūtė

Rūta Gedžiūtė

Kūrybinių projektų koordinatorė

Man patinka laisvė ir atsakomybė, čia dirbu nuotoliniu būdu daugiau nei 3 metus ir šis darbas tikrai turi savų privalumų.

Manau, kad čia yra skatinamas atviras ir sąžiningas bendravimas. Be to, esame sparčiai auganti įmonė, kurioje pokyčiai vyksta gana dažnai, todėl esame skatinami būti aktyvūs.
Gustavo Bustos

Gustavo Bustos

Ispanijos – Lotynų rinkodaros vadybininkas

Hostinger man patinka tai, kad mes visi atvykome čia laimėti! Hostinger kultūra yra susijusi su viskuo, kas brangu šios įmonės darbuotojams. Čia visi žino, kad kiekvienas pasielgs teisingai.

Naujokams teks dirbti su talentingais ir maloniais, linksmai nusiteikusiais specialistais, kurie trokšta tobulėti individualiai, bet ne mažiau džiaugiasi galėdami padėti ir džiaugtis savo kolegų pasiekimais.
Radvilė Jankevičienė

Radvilė Jankevičienė

Kūrybinės produkcijos vadovė

Interaktyvus ofiso turas

Įsivaizduokite, kad jau dirbate Hostinger. Leiskitės į virtualią ekskursiją po mūsų biurą Kaune. Žinoma, mūsų kamuoliukų baseiną rekomenduojame išbandyti gyvai.

Interaktyvus ofiso turas

Daugiau apie mūsų kultūrą

Customer Success

Rugpjūčio 3 d.Kasdienybė

Hostinger įmonėje nėra nieko neįmanomo ar nepasiekiamo. Kiekviena komanda klesti verslioje aplinkoje, tad visi Hostinger komandos nariai yra drąsūs ir pasirengę laužyti nusistovėjusias taisykles vardan efektyvumo ir kokybės.

Autorius (-ė) Rūta K.

When Is A Startup No Longer A Startup

Rugpjūčio 3 d.KasdienybėRinkodara

Startuolio statusas yra ypatingas. Kas pirmiausia ateina į galvą išgirdus šį žodį? Lanksčios darbo valandos, vienaragiai, atviri bei spalvingi biurai, picų vakarėliai, o galbūt nesuskaičiuojamos valandos priešais kompiuterį ir nesibaigianti nežinomybė?

Autorius (-ė) Ieva T.

Hostinger’s DNA

Rugpjūčio 11 d.KasdienybėRinkodara

Per pastaruosius kelerius metus Hostinger išaugo į įmonę, kurioje dirba daugiau nei 1 tūkst. darbuotojų, dirbančių 35 šalyse. Drąsiai galime teigti, kad dar prieš pandemiją nuotolinis darbas jau buvo įsišaknijęs mūsų įmonės kultūroje.

Autorius (-ė) maisha