Pigus hostingas

Patikimos hostingo paslaugos prieinama kaina.

30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Pigus web hostingasPigus web hostingasPigus web hostingas

Profesionalūs įrankiai vienoje vietoje

Žema kaina nereiškia prastos kokybės. Mūsų hostingo planai suteikia visus reikalingus įrankius lengvam projekto startui internete.

Solo

 • 1 svetainė
 • 50 GB SSD talpa  help_outline
 • 1 el. pašto paskyra
1,49/mėn.

2,99 €/mėn. pratęsus planą

Planų privalumai
 • Neribotas nemokamas SSL  help_outline
 • 100 GB duomenų srauto
 • Profesionaliai valdomas WordPress  help_outline
 • WordPress pagreitinimas (LSCWP) help_outline
Planų privalumai
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija  help_outline
 • 2 duomenų bazės
 • GIT prieiga  help_outline
 • Savaitinės atsarginės kopijos
 • 1 svetainė
 • 50 GB SSD talpa  help_outline
 • 1 el. pašto paskyra
 • Cloudflare apsauga vardų serveriams  help_outline
 • Klientų aptarnavimas 24/7  help_outline
 • 99,9 % veiksnumo garantija  help_outline
 • DNS valdymas  help_outline
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija  help_outline
 • 2 duomenų bazės
 • GIT prieiga  help_outline
 • Savaitinės atsarginės kopijos
 • Svetainių kūrimo įrankis
 • Prieigos valdymas skirtingiems naudotojams  help_outline
 • 2 subdomenai (-ų)  help_outline
 • 1 FTP paskyra
 • 2 Cronjobs  help_outline

Kodėl pasirinkti Hostinger?

Specialistų pagalba 24/7

Nesvarbu, su kokiais svetainės kūrimo iššūkiais susidūrėte, mūsų profesionali klientų aptarnavimo komanda yra pasiruošusi padėti mokytis, augti ir siekti projekto sėkmės. Garantuojame profesionalią pagalbą, už kurią nereikės mokėti papildomai.

Žema kaina – nepriekaištinga kokybė

Su mūsų hostingo planų kainomis sunku konkuruoti. Pasirinkite hostingo planą ir nesijaudinkite dėl paslėptų mokesčių ar nekompetetingų specialistų – mūsų paslaugos yra aukščiausios kokybės.

Lengva aktyvacija

Sukūrėme hostingo valdymo skydą hPanel, kuris yra itin aiškus ir patogus. Jame galite greitai atlikti sudėtingesnes užduotis, pavyzdžiui, sukurti FTP paskyrą ar aktyvuoti el. paštą. Taip pat galite pasinaudoti automatinio diegimo įrankiu ir per kelias minutes įdiegti WordPress.

Neįtikėtinai greiti ir sklandūs procesai

Turėdami kelis duomenų centrus visame pasaulyje galime užtikrinti didelį svetainių greitį ir 99,99% veiksnumo garantiją. Net pasirinkus pigiausią planą gausite pakankamai serverio išteklių, kad užtikrintumėte sklandžią naudotojų patirtį. Su Hostinger neversite savo klientų laukti.

Daugybė išteklių lengvai pradžiai

Reikalingiausi ištekliai jūsų internetiniam projektui vienoje vietoje: 50 GB SSD talpa; 100 GB duomenų srautas; PHP, MySQL, FTP palaikymas; el. paštas su pasirinktu domenu; nemokamas SSL ir kiti pažangūs įrankiai.

30 d. pinigų grąžinimo garantija

Nepatiko mūsų paslaugos? Grąžinsime jums pinigus. Jokios rizikos ir jokio vargo.

Mažesnė investicija, geresni rezultatai

Pradėkite savo kelionę internete jau šiandien. Mokykitės, kurkite ir aukite.

Idealiai tinka WordPress

Kiekvienas mūsų hostingo planas yra optimizuotas WordPress svetainėms. Automatinio diegimo įrankis padės sukonfigūruoti WordPress vos per kelias sekundes. Jeigu kuriate savo pirmąją svetainę, galėsite pasinaudoti mūsų svetainės kūrimo vedliu, kuris palengvins visą procesą, o LiteSpeed technologija užtikrins neprilygstamą svetainės greitį.

Idealiai tinka WordPress

Užtikrintas klientų pasitikėjimas

Kiekvienas hostingo planas suteikia nemokamą SSL sertifikatą, kuris užtikrina saugų lankytojų ir jūsų svetainės ryšį. SSL sertifikatas ne tik garantuoja jūsų ir svetainės lankytojų saugumą, bet ir stiprina jūsų projekto patikimumą ir reputaciją.

Užtikrintas klientų pasitikėjimas

Gera pradžia – pusė darbo

Visais pažangiais įrankiais ir funkcijomis galėsite naudotis neištuštinę savo biudžeto. Mūsų intuityvus hostingo valdymo skydas užtikrina aiškius procesus ir padeda mokytis, eksperimentuoti ir realizuoti jūsų idėjas.

Gera pradžia – pusė darbo

Turite klausimų?

Mūsų klientų aptarnavimo komanda yra pasiruošusi padėti 24/7. Susisiekite su mumis ir atsakymus suteiksime nedelsiant.

Neradote, ko ieškote?

Išsirinkite tinkamiausią paslaugą savo projektui.

DUK apie pigų hostingą

Čia rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie pigų hostingą.

Žemiausios kainos hostingo planas, kurį siūlome, yra Solo. Tai yra idealus pasirinkimas pradedantiesiems, kurie nenori mokėti daugiau už išmanias funkcijas, kuriomis nesinaudos.

Nors Web hostingas nėra pritaikytas el. parduotuvėms ar svetainėms, sulaukiančioms didelio lankytojų srauto, Solo planas puikiai tinka kuriant pirmąją svetainę.

Su šiuo planu gausite 50 GB SSD, 100 GB duomenų srauto, nemokamą SSL sertifikatą, apsaugą nuo DDoS atakų ir 30 d. pinigų grąžinimo garantiją.

Vos tik pastebėsite, kad jums reikia daugiau išteklių, galėsite lengvai įsigyti pažangesnį planą tiesiai savo hostingo valdymo paskyroje. Tereikės pasirinkti pažangesnį planą ir apmokėti užsakymą – jūsų planas bus pakeistas be jokių svetainės veikimo sutrikimų.

Perkant pažangesnį planą taip pat suteiksime 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, tad jeigu naujasis planas nepatenkins jūsų lūkesčių, galėsite lengvai grįžti prie buvusio plano.

Skirtingai nei Premium hostingo planas, Solo planas nesuteikia nemokamo domeno. Premium hostingas kainuoja šiek tiek daugiau, tačiau taip pat suteikia žymiai daugiau funkcijų: 100 GB SSD, neribotą duomenų srautą ir duomenų bazių skaičių bei 100 el. pato paskyrų.

Premium hostingo planas tinka smulkaus verslo svetainėms, tinklaraščiams, portfolio bei asmeninėms svetainėms, sulaukiančioms didesnio lankytojų srauto.

Nesvarbu, kurį hostingo planą pasirinksite, esame garantuoti, kad jums patiks mūsų pasiūlymai domenams. Domenus suteikiame beveik nemokamai – registracija pirmiems metams kainuos vos 0,65 €. Įsigykite domeną vos keliais spustelėjimais ir prijunkite jį prie savo svetainės.

Dauguma kitų hostingo paslaugų teikėjų su pigiausiais planais nesiūlo techninės pagalbos. Tačiau mūsų komandoje klientas visuomet yra svarbiausias.

Mūsų profesionali klientų aptarnavimo komanda yra pasiruošusi jums padėti 24/7. Atsakysime į visus kylančius klausimus: nuo domeno nukreipimo į svetainę iki sudėtingesnių hostingo valdymo klausimų. Mums nėra neįveikiamų iššūkių.

Taip, pigiausias planas suteikia vieną el. pašto paskyrą jūsų domenui. Jeigu reikia daugiau el. pašto paskyrų, rekomenduojame įsigyti pažangesnį hostingo planą.

Verslo svetainei rekomenduojame rinktis hostingo planą, kuris suteiks daugiau išteklių ir funkcionalumo – Premium arba WordPress hostingo planai yra idealus pasirinkimas. Tačiau visuomet galite pradėti nuo pigiausio plano ir pastebėjus poreikį, įsigyti pažangesnį planą.

Jeigu jau turite domeną, kurį norite prijungti prie savo hostingo paskyros, tai galite padaryti itin lengvai ir greitai. Daugiau informacijos rasite domeno nukreipimo gide.

Žinoma. Jeigu užsisakysite bet kurį mūsų hostingo planą, jūsų svetainę perkelsime visiškai nemokamai. Jums tereikės susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo komanda ir užpildyti svetainės perkėlimo užklausą.

Svetainę taip pat galite perkelti ir patys savo hPanel paskyroje. Įveskite reikalingus duomenis ir jūsų paskyra bus perkelta automatiškai.