D.U.K. apie partnerystės programą

Partnerysčių rinkodara

Partnerysčių rinkodara tai rinkodaros tipas, pagrįstas rezultatais. Išorės partneriui mokami komisiniai už tam tikrą rezultatą, kurį jis padeda pasiekti kompanijos viduje dirbančiam rinkodaros specialistui. Susitariama, ką vadinsime rezultatu: pardavimą, naują naujienlaiškio prenumeratą, programėlės parsisiuntimą ir panašiai.


Partnerysčių rinkodara taip pat remiasi pelno dalijimosi modeliu tarp kompanijos ir partnerio. Kompanija, kuri nori parduoti savo produktą dar dažniau, gali pasiūlyti komisinius reklamuotojams, kurie užsiregistruoja dalyvauti kompanijos partnerystės programoje. Nors pats produktas partneriui ir nepriklauso, partneris gali pasirinkti jo mėgstamą produktą ir užsidirbti jį reklamuodamas!


Visai paprasta — partnerysčių rinkodara tai procesas, kai už kitų asmenų ar kompanijų produktų reklamą užsidirbami komisiniai.

Prisijunk prie Hostinger partnerystės programos ir padėk mums skleisti žinią apie patikimas paslaugas, kurias jau spėjo pamilti milijonai naudotojų visame pasaulyje! Kaip tai veikia? Jei iš tavo svetainės atėję klientai nusiperka Hostinger hostingo planą, tu gauni dalį pelno! Kuo daugiau naudotojų nukreipsi į mūsų svetainę, tuo daugiau gali uždirbti. Jei per laiką pastebėsime, kad pas mus nukreipi vis daugiau klientų, galime padidinti komisinį atlygį! Jei nerimauji, kad su partnerystės programa pritrauksi tik vieną ar du naujus naudotojus, rekomenduojame peržiūrėti mūsų rekomendacijų programą, kuri galbūt bus tinkamesnis variantas tau.

Taip, tapti partneriu gali nemokamai vos per kelias minutes! Užsiregistruoti galima ČIA.

Norint pasiekti geriausių rezultatų dalyvaujant mūsų partnerystės programoje, itin svarbu turėti svetainę arba YouTube kanalą. Juk būtų sunku parduoti svetainių hostingo paslaugas, jei pats nebūtum jų išbandęs. Tačiau jei neturi kanalo, bet vis tiek nori rekomenduoti Hostinger ir užsidirbti pinigų, mūsų rekomendacijų programa gali būti kaip tik tai, ko ieškai.

Neprireiks jokių techninių žinių! Vis dėlto, jei žinai, kaip valdyti ir kurti svetaines, šios žinios tikrai bus naudingos. Žvilgtelėjęs į mūsų internetines pamokas rasi viską, ko reikia atsakyti į klientų klausimus.

Partnerystės sutartis

Taip, Twitter, Facebook, Instagram ir kitose platformose pilna mūsų ateities naudotojų. Tereikia tik jiems pateikti tinkamą pasiūlymą. Atkreipki jų dėmesį į geriausius mūsų pasiūlymus ir nepamiršk naudoti grotažymių didesniam pasiekiamumui.

El. pašto rinkodara yra puiki strategija pasiekti žmonėms, kurių kitaip galbūt niekad ir nepasiektum. Protingai pasirinkęs žodžius el. laiško temai ir antraštei gali dar kokybiškiau iškomunikuoti pasiūlymą ir pasiekti didesnį konversijų skaičių.

Užsiregistruoti už savo klientą negalima. Taip pat pats nespausk ant savo nuorodos ar reklamų ir nekurk užsakymų per savo nuorodą.

Taip! Tik prisimink, kad reklamos kampanijose negalima kurti asociacijų su Hostinger: nepirk reklamos vietos raktiniams žodžiams ir frazėms su „Hostinger” ar kitais prekės ženklo pavadinimo ar logotipo variantais, ar variantais, parašytais su klaida. Taip pat mokamose reklamose nenaudok jokių nuorodų (URL), kurios nukreiptų į Hostinger svetainę (-es).

Susisiekite su savo partnerystės paskyros vadybininku, kuris patikrins, ar galime skirti kupono kodą.

Mes esame partneriai su šiandienos populiariausiais blogeriais ir socialinių tinklų influenceriais. Jiems suteikiame specialius kuponus. Jei radai tokio kupono kodą internete, gali jį naudoti.

Hostingerio reklamines juostas ir kitą medžiagą reklamai gali rasti savo partnerio paskyroje arba spustelėjęs ČIA.

Taip! Hostinger reklaminės juostos išverstos į 31 kalbą. Išverstas juostas rasi ČIA.

Naudoti savo paties sukurtų ekrano nuotraukų nereikia, nes ČIA rasi visas reikalingas nuotraukas. Jas nuolat atnaujiname, kad visada atitiktų realybę ir tau nereiktų tų rūpintis.

Hostinger Partnerystės programos sutartį rasi ČIA.

Partnerystės monitoringas

Pardavimų skaičius sekame partnerio nuorodomis ir slapukais. Kai naudotojas spusteli ant partneriui priskirtos nuorodos, naudotojo naršyklėje atsiranda atitinkamas slapukas, pagal kurį sužinome, kuris partneris nukreipė šį naudotoją.

Kiekvienam partneriui suteikiama jo nuorodą (URL). Pagal nuorodą galime nustatyti, kuris partneris pritraukė tam tikrą klientą ir konversijas. Nuoroda reikalinga, kad galėtume:


- sužinoti, iš kur atėjo lankytojas;


- sužinoti, ar lankytojas kažką nusipirko;


- patvirtinti, kad tam tikras partneris pritraukė šią konversiją.

Kaip atrasti savo nuorodą:


1) prisijunk prie savo paskyros, pasirink Basic Tier;


2) pasirinkęs Basic Tier, rasi puslapius ir automatiškai sugeneruotą nuorodą, kurią ir naudosi klientams nukreipti į tuos puslapius;


3) paslinkęs žemyn rasi reklamines juostas klientams pritraukti.

Hostinger svetainė turi versijas 40-iai lokalių. Norėdamas atrasti savo nuorodą į tam tikrą svetainės lokalę:


1) prisijungęs prie savo paskyros, spustelk Basic Tier;


2) pasirinkęs atitinkamą Tier, pamatysi automatiškai sugeneruotas savo nuorodas ir puslapius, į kuriuos jos veda.

Taip, komisiniai tokiais atvejais konvertuojami į dolerius.

Partnerio slapukai išlieka 30 dienų. Vis dėlto, jei tavo nukreipiamas naudotojas jau turėjo kito partnerio slapuką savo naršyklėje, vietoje jo bus išsaugomas tik tavo slapukas. Hostinger neprisiima atsakomybės atvejais, kai naudotojas pats ištrina slapukus.

Nuolat atnaujiname duomenis, rodančius partnerystės veiksmingumą, taigi naujausius spustelėjimus ir konversijas pamatysi vos už kelių minučių.

Taip gali nutikti dėl kelių priežasčių:


- užsakymas pateiktas ne per tavo nuorodą;


- sistema užfiksavo didelę sukčiavimo riziką;


- tavo nukreiptas asmuo išsitrynė savo slapukus;


- asmuo nutraukė užsisakytas paslaugas;


- tavo nukreiptas asmuo jau buvo mūsų klientas prieš tau jį nukreipiant.

Hostinger suteikia 30 d. pinigų grąžinimo garantiją. Šio laikotarpio metu klientas gali nutraukti užsisakytą planą. Taip įvykus, komisiniai taip pat atšaukiami.

Hostinger fiksuoja tavo pardavimus pagal tau kaip partneriui priskirtą nuorodą. Jei klientas nenaudojo tavo nuorodos pirkdamas, pardavimas nebus priskirtas tau.

Paskyros registracija

Hostinger visuomet ieško vertingų partnerių, su kuriais galėtume augti kartu! Jei tu esi svetainių programuotojas, turi tinklaraštį arba YouTube kanalą apie IT ar internetinį verslą ir nori parekomenduoti Hostinger savo klientams ir sekėjams, kviečiame prisijungti prie mūsų! Vis dėlto, jei sekėjų dar neturi ir nori tiesiog užsidirbti rekomenduodamas Hostinger savo draugams ir pažįstamiems, susipažink su mūsų rekomendacijų programa.

Užsiregistruoti labai paprasta – truksi vos kelias minutes! Registracijos formą rasi ČIA.


Visi aplikantai turi pateikti:


- galiojančią kontaktinę informaciją;


- nuorodą į svetainę ar YouTube kanalą, kuriame reklamuos Hostinger;


- informaciją apie tai, kaip bus reklamuojama;


Paprastai pateiktas paraiškas peržiūrime per 3 darbo dienas.

Mūsų komanda patikrins ir patvirtins tavo pateiktą informaciją. Vos gavus patvirtinimą galėsi pradėti ir užsidirbti pinigų reklamuodamas Hostinger.

Prisijungti prie Hostinger partnerių programos gali visiškai nemokamai!

Peržiūrime kiekvieną paskyrą atskirai ir patikriname joje nurodytus duomenis bei tavo svetainės, socialinių tinklų ar kanalo turinį. Šis procesas gali užtrukti iki 3 darbo dienų, iki kol patvirtinsime tavo paskyrą.

Taip gali nutikti dėl kelių priežasčių:


- tavo svetainės ar YouTube kanalo turinys nesusijęs su mūsų veiklos sritimi;


- anketoje nurodyti reklamos metodai neatitinka mūsų Partnerystės programos sutartyje numatytų metodų;


- anketoje pritrūko informacijos arba ji buvo klaidinga.


Tačiau jei vis dar nori rekomenduoti Hostinger ir užsidirbti pinigų, susipažink su mūsų rekomendacijų programa.

Taip galėjo nutikti, jei:


- tavo paskyra dar nebuvo patvirtinta;


- tavo paskyra buvo atmesta;


- neteisingas naudotojo vardas arba slaptažodis.

Mokėjimai ir komisiniai

Už visus tavo nukreiptų klientų įsigytus hostingo planus gausi 60 % sumos. Komisiniai neskiriami klientui įsigijus vieno mėnesio trukmės hostingo planą. Nuo bet kokių mokesčių ar mokėjimų už papildomas paslaugas (tokias kaip asmeninių duomenų apsauga) ir domenus komisiniai neskaičiuojami.

Hostinger partnerystės programa suteikia galimybę užsidirbti už pirmąjį nukreipto naudotojo pirkinį. Už planų pratęsimus ar plano resursų didinimą komisiniai neskaičiuojami.

Komisiniai gaunami už hostingo planus. Už papildomas paslaugas, tokias kaip domenai ar el. pašto paslauga, komisiniai nėra skaičiuojami.

Viskas priklauso nuo tavęs - kuo daugiau klientų pritrauki, tuo didesni komisiniai.

Prisijungęs prie savo partnerystės paskyros, matysi paskutinių 7 dienų konversijas ir bendrą jų skaičių nuo šių kalendorinių metų pradžios.


Norėdamas peržiūrėti konversijų skaičių nuo pat partnerystės pradžios, eikite į Reports -> Conversion Report. Nepamiršk pareguliuoti pradžios ir pabaigos datų, tam kad pamatytum tam tikro laikotarpio konverstijas.

Komisinių išmokėjimo sąlygos:


- minimali išmoka yra 100 $ ir atliktos 3 konversijos;


- išmokami komisiniai, kurie yra uždirbti seniau nei prieš 45 dienas;


- norėdami gauti išmoką, iki mėnesio galo išsiųskite prašymą adresu payments@hostingermedia.com, prašyme nurodykite savo partnerytės ID ir PayPal el. pašto adresą;


- sąskaitos faktūros sugeneruojamos kito mėnesio pradžioje, o išmokama kiekvieną mėnesį po 15 dienos.

Partneriai gali rinktis iš dviejų mokėjimo būdų:


- per PayPal išmokoms, kurios didesnės nei 100 $;


- banko pavedimu išmokoms, kurios didesnės nei 500 $.

Mokėjimus atliekame kiekvieną mėnesį po 15 dienos. Norint gauti mokėjimą, prieš pasibaigiant mėnesiui atsiųsk mums prašymą išmokėti uždarbį.

Taip, tačiau banko pavedimu gali būti vedamos sumos, didesnės nei 500 $.

Mokesčių mokėtojo ID yra identifikacinis numeris, naudojamas mokesčių tikslais ir nurodomas sąskaitose faktūrose. Jei neturi galiojančio mokesčių mokėtojo numerio, šį laukelį gali palikti tuščią.

Jei partnerio veikla užsiimi Europos Sąjungoje ir gauni išmokas iš trečiųjų šalių, tokių kaip Hostinger, tau gali būti taikomas vietos įstatymų nustatytas reikalavimas užsiregistruoti pridėtinės vertės mokesčio (PVM) mokėtoju.


Kiekvienas partneris prisiima atsakomybę laikytis PVM teisės aktų reikalavimų. Jei nesi ar įstatymas taikomas ir tau, svarbu pasikonsultuoti su srities profesionalais. Dėl to patariame apsilankyti vietos mokesčių inspekcijoje.

Norėdami peržiūrėti išmokų istoriją, prisijunkite prie savo paskyros ir eikite į My Account -> Billing.

Kita

Atsakymus į tau rūpinčius klausimus rasi šioje DUK skiltyje. O jei ne, kreipkis į savo partnerystės paskyros vadybininką arba el. pašto adresu affiliates@hostingermedia.com.

Jei nori uždaryti savo partnerystės paskyrą, susisiek su savo partnerytės paskyros vadybininku.

Atvejais, kai partneris pažeidžia Partnerystės programos sutartį, Hostinger pasilieka teisę laikinai ar galutinai uždaryti partnerio paskyrą arba atšaukti komisinių mokėjimą.

Aukštyn