Builder

Svetainių kūrimo įrankis

Susikurkite savo svetainę per 5 minutes, jums nereikia jokių programavimo žinių.

Paprasta kaip 2 kart 2

Svetainių kūrimo įrankis yra ypač patogus – vos keliais pelės judesiais svetainę gali susikurti kiekvienas, net neturintis jokių programavimo žinių.

100 svetainės šablonų

100 profesionalių dizainų! Pasirinkite patinkantį ir susikurkite savo svetainę: lengvai pridėkite tekstus, paveikslėlius, pasirinkite svetainės meniu išdėstymą. Internete atsirasite per kelias minutes.

Optimizuota paieškos varikliams

Šiuo įrankiu yra paprasta atnaujinti svetainės pavadinimą, raktažodžius ir aprašymus, todėl paieškos sistemos geriau supras jūsų svetainės turinį, pateiks jį geresnėse paieškos rezultatų pozicijose.

Daug galimybių

Vienu paspaudimu pridėkite į savo svetainę nuotraukų galeriją, YouTube video, MP3 muzikos grotuvą ar Google žemėlapius. Uždirbkite pinigų prisidėdami Google Adsense ar stebėkite lankytojus su Google Analytics.

Socialiniai tinklai

Į savo puslapius pridėkite Facebook, Google Plus ir Twitter dalijimosi mygtukus, kad Jūsų svetainės lankytojai lengviau galėtų pasidalinti svetaine su savo draugais.

Visiškai nemokamai!

Mūsų svetainių kūrimo įrankis yra nemokamas, su juo kartu gaunate 2000 MB vietos diske savo svetainės failams (paveiksliukams, muzikos ir video failams). Taip pat gaunate ir nemokamą domeną.

Website Builder