„Windows“ VPS serveriai

Užsitikrinkite savo debesų kompiuterijos projekto sėkmę. Dar niekad nebuvo taip lengva įsigyti „Windows“ serverį debesyje.

30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Išsirinkite „Windows“ VPS planą

Windows VPS 1

32,00 €
SUTAUPOTE 28%
23,00/mėn.

*Kainos nurodytos be PVM, užsisakant planą 48 mėn. laikotarpiui

 • 2 GB RAM
 • 50 GB talpa
 • 4 TB duomenų pralaidumas
 • 4 branduoliai

Windows VPS 3

130,00 €
SUTAUPOTE 19%
105,00/mėn.

*Kainos nurodytos be PVM, užsisakant planą 48 mėn. laikotarpiui

 • 8 GB RAM
 • 200 GB talpa
 • 6 TB duomenų pralaidumas
 • 4 branduoliai

Windows VPS 4

265,00 €
SUTAUPOTE 17%
220,00/mėn.

*Kainos nurodytos be PVM, užsisakant planą 48 mėn. laikotarpiui

 • 16 GB RAM
 • 120 GB talpa
 • 7 TB duomenų pralaidumas
 • 4 branduoliai

Windows VPS 2

72,00 €
SUTAUPOTE 24%
55,00/mėn.

*Kainos nurodytos be PVM, užsisakant planą 48 mėn. laikotarpiui

 • 4 GB RAM
 • 100 GB talpa
 • 5 TB duomenų pralaidumas
 • 4 branduoliai

Palyginkite „Windows“ VPS hostingo planus

Planų privalumai
SSD talpa
Srautas
Atmintis (RAM)
CPU
Dedikuotas IP
Visiška Root kontrolė
100 Mb/s tinklas
IPV6 Support
Klientų aptarnavimas 24/7

Windows 1

Windows 1

23,00 €/mėn.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
50 GB
4 TB
2 GB
4 branduoliai

Windows 2

Windows 2

55,00 €/mėn.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
100 GB
5 TB
4 GB
4 branduoliai

Windows 3

Windows 3

105,00 €/mėn.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
200 GB
6 TB
8 GB
4 branduoliai

Windows 4

Windows 4

220,00 €/mėn.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
120 GB
7 TB
16 GB
4 branduoliai

Su visais planais gausite šiuos privalumus

„Windows Server 2012“ aplinka

Lengvai prisitaikysite prie naujos aplinkos, nes ji atrodo taip pat, kaip ir „Windows“ 8 operacinė sistema. Dėl didelio suderinamumo ir paprastesnio programų įdiegimo, šioje aplinkoje dirbsite sklandžiai ir be rūpesčių.

Dedikuota klientų aptarnavimo komanda

Įsigijus bet kurį planą, mūsų profesionali klientų aptarnavimo komanda yra pasiruošusi jums padėti 24/7.

„Windows Server 2012“ aplinka

Galinga įranga ir SSD diskai

„Windows“ VPS planai tobulai tinka ieškantiems pažangiausios aparatūros ir didžiulės SSD talpos.

Dedikuoti IP su IPv6

Klientams labiausiai patinka tai, kad su bet kuriuo „Windows“ VPS planus gaunamas tik jums skirtas IP adresas, o taip pat net ir pigiausias „Windows“ VPS planas jums suteikia dedikuotą IPv6 interneto protokolą.

Galinga įranga ir SSD diskai

Aukščiausio lygio duomenų kopijos

Visiems savo failams, aplankams ir duomenų bazėms atsargines kopijas susikursite vos keliais spustelėjimais. O susikurti VPS konteinerio kopiją ir ją panaudoti atstatant konteinerį bus labai lengva dėl dėl lengvai suprantamo cPanel valdymo skydo.

VPS valdymas keliais paspaudimais

Valdyti savo virtualų privatų serverį galėsite itin lengvai. Viskas patogiai išdėliota vienoje vietoje – VPS valdymo skyde – dėl to kiekvieną veiksmą atliksite vos keliais spustelėjimais.

Aukščiausio lygio duomenų kopijos

Pažįstama naudotojo sąsaja

Naudojantis „Windows“ Server sistema, viskas būna žymiai paprasčiau nuo grafinės sąsajos iki programų suderinamumo ir įdiegimo.

Prie „Windows“ VPS aplinkos prisitaikysite kaipmat, nes „Windows Server 2012“ išdėstymas primena jau pažįstamą Windows išdėstymą.

Pažįstama naudotojo sąsaja

Plačiausiai naudojama operacinė sistema

Mūsų VPS sprendimas idealiai tiks tiems, kurie naudoja .ASP, .NET, VB ar kitų kalbų programas, kurios neveikia su „Linux“, tačiau reikalauja patikimumo ir spartos.

„Windows“ yra plačiausiai paplitusi operacinė sistema pasaulyje, o tai reiškia, kad duomenų bazės, verslo valdymo sistemos (ERP), žaidimai ir kita programinė įranga yra kuriama būtent jai ir ne visada yra palaikoma kitose aplinkose.

Plačiausiai naudojama operacinė sistema

30 d. pinigų grąžinimo garantija

Esame užtikrinti mūsų paslaugų kokybe, tad jei išbandę paslaugas liksite nepatenkinti, grąžinsime pinigus. Jokios rizikos ar nerimo!

Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K.)

Sužinokite atsakymus į aktualiausius klausimus apie „Windows“ VPS hostingą

VPS veikia kitaip nei shared hostingas, kur toje pačioje aplinkoje vartotojai dalijasi resursais, todėl vienas hostingas gali daryti įtaką kitam. Naudojant VPS, visi resursai bus skirti tik vieno vartotojo reikmėms. Nesidalysite disko vietos, procesorių galios ar RAM atminties su kitais. Tai iš vieno galingo serverio sukurtas privatus virtualus sprendimas.

„Windows“ WPS išsiskiria patogia ir gerai pažįstama grafine vartotojo sąsaja, todėl ją naudoti paprasčiau. „Windows Server“ taip pat plačiau suderinama su įvairia programine įranga, sukurta „Windows“ sistemai. „Linux“ VPS pasižymi greičiu, stabilumu bei didžiule programuotojų bendruomene, kuri su vartotojais dalijasi savo žiniomis ir patirtimi.

Su Windows VPS gausite platų VPS suteikiamų pasirinkimų spektrą, o jį papildys „Windows Server“ sąsaja, kuri primins visiems pažįstamą ir plačiausiai pasaulyje naudojama operacinę sistemą. Šis derinys užtikrina naudojimo paprastumą ir platų programinės įrangos suderinamumą. Be to, tai padės sumažinti kaštus, kadangi priešingai nei dedikuotas serveris, VPS leis jums vienoje vietoje laikyti skirtingą informaciją.

„Windows Server“ puikiai tiks tiems, kurie nėra susipažinę su „Linux“ kodo eilutėmis. „Windows Server“ leidžia naudoti gerai pažįstamą „Windows“ vartotojo sąsają. Be to, tai puikus pasirinkimas žaidimų serveriams ir su „Windows“ suderinamoms programoms.

Naudojamos tokios kalbos kaip .ASP classic, ASP.NET, MSSQL (Microsoft SQL Server), MS Access (Microsoft Access), Net FrameWork, Visual Basic Development, C # ir kitos.

Naudojama „Windows Server“ 2012 R2 versija, paremta „Windows 8“. Tai optimalus sprendimas, siūlantis mažesnius kaštus nei dedikuotas serveris.

Žinoma! Jei pajusite, kad turimas planas jus riboja, bet kuriuo metu galėsite jį nesunkiai pakeisti valdymo skyde.

Hostinger klientų aptarnavimo komanda jums padės paleisti „Windows“ VPS, o vėliau su ja bet kuriuo paros metu galėsite bendrauti per susirašinėdami tiesiogiai ar užklausomis.

Administratoriai, kurie nori daugiau laisvės, gali įsigyti papildomus lygiagrečiosios prieigos planus, skirtus „Windows“ VPS.

Neradote, ko ieškote?