Domeno prieinamumas
Ieškokite laisvo domeno

Hostinger WHOIS paieškos įrankis leis patikrinti, ar jūsų norimas domenas yra laisvas. Jei taip, nieko nelaukę galite iš karto jį įsigyti pas mus.

Raskite domeno savininką
Raskite domeno savininką

Jeigu jūsų norimas domenas yra užimtas, WHOIS įrankis padės surasti jo savininką ir jo kontaktinę informaciją. Per kelias akimirkas galėsite susisiekti su domeno savininku ir pradėti derybas.

Patikrinkite galiojimo datą
Patikrinkite galiojimo datą

Sužinokite, kada baigsis domeno galiojimo laikas. Jei dabartinis savininkas nuspręs nepratęsti jūsų norimo domeno galiojimo laiko, nepraleiskite progos iškart jo įsigyti.

WHOIS domeno paieškos įrankis: kas tai?

Hostinger WHOIS paieškos įrankis pateikia naujausius duomenis iš oficialios WHOIS domenų duomenų bazės. Šis įrankis suteikia visą svarbiausią informaciją apie laisvus ir jau užregistruotus domenus bei jų savininkus.

Kaip tai veikia?

Domeno registracijos metu, domeno savininkas pateikia savo kontaktinę informaciją ICANN organizacijai. Dalis šios informacijos gali būti viešai prieinama WHOIS duomenų bazėje, todėl ją galima rasti ir su mūsų WHOIS domenų paieškos įrankiu.

Mes saugome jūsų privatumą

Įsigyjant domenus su Hostinger, suteikiame WHOIS privatumo apsaugą, kuri paslepia jūsų asmeninę informaciją viešose duomenų bazėse. Jums nereikės sukti galvos dėl su domenais susijusių nepageidaujamų laiškų ar įkyrių konkurentų, atliekančių rinkos tyrimus. Esame tvirtai pasiryžę užtikrinti jūsų saugumą internete.

DUK apie WHOIS patikrą ir privatumą

Raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie WHOIS domenų paieškos įrankį.

WHOIS duomenų bazėje galima rasti informaciją apie visus užregistruotus domenus internete. Šią duomenų bazę prižiūri ir nuolatos atnaujina interneto vardų sistemą tvarkanti organizacija ICANN.

Šioje duomenų bazėje galima rasti informacijos ir įrašų apie domenus, pavyzdžiui, jų registracijos datą ir galiojimo laiką, dabartinį domenų registratorių ir vardų serverius, taip pat domeno savininko asmeninę kontaktinę informaciją.

Kai norite užregistruoti domeną, turite pateikti asmeninę informaciją: vardą ir pavardę, adresą, telefono numerį ir el. pašto adresą.

Ši informacija saugoma viešoje WHOIS duomenų bazėje, kurią bet kas gali pasiekti naudodamasis WHOIS paieška. Šioje duomenų bazėje nėra domenų, registruotų ES ir saugomų pagal BDAR, arba domenų, kurių duomenys paslėpti naudojant domenų privatumo apsaugos paslaugą.

WHOIS privatumo apsauga užtikrina registruotojų duomenų apsaugą, pakeisdama jų informaciją tarpinio serverio duomenimis. Hostinger naudotojai šia privilegija naudojasi nemokamai. Ji galioja visiems neseniai įsigytiems domenams ir gali būti įjungta per hPanel.

Taip, naudodamiesi mūsų WHOIS įrankiu galite visiškai nemokamai sužinoti, kam priklauso domenas, ir tikrinti informaciją apie svetaines tiek kartų, kiek tik reikia.

Atlikti WHOIS paiešką visai paprasta. Tiesiog įveskite domeno arba svetainės pavadinimą į viršuje esantį paieškos laukelį ir spustelėkite Ieškoti. Įrankis per kelias sekundes patikrins duomenų bazę ir pateiks visą viešai prieinamą informaciją.

Norėdami tinkamai laikytis ICANN taisyklių dėl domeno nuosavybės, visada turėtumėte atnaujinti savo WHOIS informaciją. Tai reiškia, kad turite pateikti tikslią kontaktinę informaciją, kad, prireikus, galėtumėte gauti pranešimus iš domeno registratoriaus.

Šią informaciją galite nesunkiai atnaujinti per hPanel. Jums tereikia prisijungti ir atlikti pakeitimus skiltyje Domenai.

Kai kurie domenų savininkai naudoja WHOIS privatumo apsaugą ir paslepia savo kontaktinę informaciją iš viešos duomenų bazės. Tokiu atveju galite matyti tik domeno serverio informaciją.

Kai kuriose šalyse domeno savininko informaciją saugo privatumo įstatymai, pavyzdžiui, BDAR.

Visiems per Hostinger įsigytiems domenams suteikiama nemokama WHOIS privatumo apsauga. Ją taip pat galima aktyvuoti savo hPanel paskyroje. Tiesiog vadovaukitės mūsų WHOIS privatumo apsaugos aktyvavimo gidu ir paslėpkite savo informaciją vos per kelias minutes.

Atkreipkite dėmesį, kad net ir neįjungus WHOIS privatumo apsaugos, jūsų asmeniniai duomenys ir kontaktinė informacija nebus rodomi, jei jūsų domenas registruotas Europos Sąjungoje.

Taip, galite. Ieškodami domeno su mūsų WHOIS paieškos įrankiu, savo ekrane matysite, ar domenas yra laisvas. Jeigu domenas yra laisvas, iš karto galėsite jį įsigyti.

Vis dėlto, norėdami pamatyti daugiau galimų pasirinkimų ir papildomų rekomendacijų, naudokitės mūsų Domenų tikrinimo įrankiu!