Ukrainos vėliava

Mes palaikome Ukrainą. Jeigu norite padėti, apsvarstykite galimybę paaukoti.

Domeno prieinamumas
Domeno prieinamumas

Su Hostinger WHOIS paieškos įrankiu greitai patikrinsite, ar jūsų norimas domenas yra laisvas. Pamačius, kad domenas laisvas laukti nerekomenduojame – įsigykite domeną pas mus.

Domeno savininkas
Domeno savininkas

Jeigu jūsų norimas domenas yra užimtas, WHOIS įrankis padės surasti jo savininką ir jo kontaktinę informaciją. Per kelias akimirkas galėsite susisiekti su domeno savininku ir pradėti derybas.

Galiojimo data
Galiojimo data

Sužinokite, kada pasibaigs domeno galiojimo data. Jeigu dabartinis domeno savininkas nenorės pratęsti domeno galiojimo laiko, iškart galėsite jį įsigyti.

WHOIS domeno paieškos įrankis: kas tai?

Hostinger WHOIS domenų paieškos įrankis parodo visą naujausią informaciją iš oficialios WHOIS domenų duomenų bazės. Šis įrankis suteikia visą svarbiausią informaciją apie jau užregistruotus ir laisvus domenus, o svarbiausia, jį galite naudoti neribotai.

Kaip tai veikia?

Domeno registracijos metu, domeno savininkas turi pateikti savo kontaktinę informaciją Interneto vardų priežiūros institucijai (angl. ICANN). Dalis šios informacijos gali būti viešai prieinama WHOIS duomenų bazėje. Šią informaciją galima surasti su WHOIS domenų paieškos įrankiu.

DUK apie WHOIS patikrą ir privatumą

Raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie WHOIS domenų paieškos įrankį.

WHOIS duomenų bazėje galima rasti informaciją apie visus užregistruotus domenus internete. Šią duomenų bazę prižiūri ir nuolatos atnaujina Interneto vardų priežiūros institucija (angl. ICANN).

WHOIS duomenų bazėje galima patikrinti domenų prieinamumą, galiojimo datą bei domeno savininko kontaktinę informaciją.

Registruojant domeną, domeno savininkas turi pateikti savo asmeninę informaciją: vardą ir pavardę, gyvenamosios vietos adresą, telefono numerį bei el. pašto adresą.

Ši informacija yra saugoma viešoje WHOIS duomenų bazėje, taigi, ją galima lengvai rasti su WHOIS domenų paieškos įrankiu. Tačiau jeigu domeną užregistravote Europoje, esate apsaugoti BDAR įstatymu, tad jūsų kontaktinė informacija nebus prieinama viešai.

WHOIS privatumo apsauga paslepia domeno savininko kontaktinę informaciją ir vietoje jos rodo domeno serverio duomenis. Jeigu norite paslėpti savo asmeninę infromaciją, tai galite padaryti savo hostingo valdymo skyde.

Taip, mūsų domenų paieškos įrankiu galite naudotis visiškai nemokamai ir tiek kartų, kiek jums reikia.

Domenų paieška su WHOIS įrankiu yra labai paprasta. Paprasčiausiai įveskite norimo domeno vardą į paieškos laukelį esantį puslapio viršuje ir pradėkite paiešką. Po kelių sekundžių savo ekrane turėtumėte matyti visą svarbiausią informaciją apie domeną.

ICANN organizacijai pateikti jūsų domeno duomenys visuomet turėtų būti teisingi. Pateikite tikslią kontaktinę informaciją, kad jūsų domeno ar hostingo paslaugų teikėjas galėtų su jumis susisiekti.

Savo kontaktinę informaciją galite atnaujinti Hostinger valdymo skyde. Prisijunkite prie savo Hostinger paskyros ir naviguokite į „Domenai“ sekciją. Daugiau informacijos rasite šiame straipsnyje.

Kaip kurie domenų savininkai naudoja WHOIS privatumo apsaugą ir paslepia savo kontaktinę informaciją iš viešos duomenų bazės. Tokiu atveju galite matyti tik domeno serverio informaciją.

Kai kuriose šalyse domeno savininko informaciją saugo privatumo įstatymai, pavyzdžiui, BDAR.

Visiems savo klientams siūlome WHOIS privatumo apsaugos funkciją, kurią galite aktyvuoti savo hostingo paskyros valdymo skyde. Sekdami WHOIS privatumo apsaugos aktyvacijos gidą savo informaciją paslėpsite per kelias minutes.

Jeigu domeną užregistravote Europos Sąjungoje, jums nereikės aktyvuoti WHOIS privatumo apsaugos funkcijos, nes jūsų konktaktinę informaciją saugo BDAR įstatymas.

Taip. Kai tikrinate domeno prieinamumą su mūsų WHOIS paieškos įrankiu, savo ekrane matysite, ar domenas yra laisvas. Jeigu domenas yra laisvas, iš karto galėsite jį įsigyti.

Tačiau domeną įsigyti galite ir tiesiogiai pas mus. Įvedus norimą domeną mes pasiūlysime daugybę domeno alternatyvų, tad galėsite rinktis ne iš vieno, bet iš kelių dešimčių domenų.