Naujos kartos technologijos

Svarbiausia sveitainių greitis, tad mes visuomet pirmi atnaujinant tiek techninę, tiek programinę įrangą

Pasauliniai duomenų centrai

Pasauliniai duomenų centrai

Savo serverius laikome 8 skirtinguose regionuose pasaulyje: Lietuva, Didžioji Britanija, Jungtinės Valstijos, Brazilija, Nyderlandai, Singapūras, Indonezia. Keliame susisiekimo greitį ir patikimumą panaudodami Tier-3 duomenų centrus.

Duomenų apsauga

Duomenų apsauga

Visus duomenis savo serveriuose saugome keletos lygmenų apsaugos sistemomis, RAID-10, kasdienėmis bei savaitinėmis kopijomis.

Nuolatos pasiekiami

Nuolatos pasiekiami

Keliais lygiais saugome savo klientus nuo DDoS atakų: Wanguard anti-DDoS srauto tikrinimas, Bitninja (web aplikacijų ugniasienė) visuose serveriuose bei kiekvienam klientui prieinama CloudFlare apsauga. Be to, kiekvienas serveris turi eilę savo nustatymų bei taisyklių, kurios užtikrina maksimalią apsaugą nuo įvairių atakų.

PHP ir HTTP

PHP ir HTTP

Hostinger klientai džiaugiasi geresnėmis SEO pozicijomis, ilgiau išlaikytu lankytojų dėmesiu ir, žinoma, augančiu konversijų skaičiumi!

Daugiasluoksnė spartinančioji atmintinė

Daugiasluoksnė spartinančioji atmintinė

Mes nuolat leidžiame seriją procesų, užtikrinančių tinklalapio laikinosios atminties (angl. cache) nuoseklų veikimą. Tai padeda sumažinti statinio ir dinaminio turinio pakrovimo laiką. Turinio valdymo sistemos, tokios kaip WordPress, Joomla rodo beveik 10 kartų greitesnį pakrovimo laiką, kai ši paslauga yra įjungta.

Architektūra pritaikyta plėtrai

Architektūra pritaikyta plėtrai

Įtraukti papildomą serverį į mūsų pasaulinių paslaugų tinklą trunka vos 10 minučių. Ir visa tai yra automatizuota - tereikia sujungti į sistemą ir spustelti vieną mygtuką.

Pilna priežiūra

Pilna priežiūra

Užtikriname, kad visa infrastruktūra nuolatos veiktų ir paslaugos būtų ne tik pasiekiamos, bet ir pasiruošusios aptarnauti mūsų klientus bei jų vartotojus. Visi inžinieriai yra budėjimo rėžime, kad reaguotume žaibiškai. Taip pat naudojame algoritmus nuspėjančius galimas klaidas (pvz. Prometheus), kurie padeda išvengti klaidų prieš joms įvykstant.

Nelaimės Atveju

Nelaimės Atveju

Galime atstatyti paskyrą iki jos paskutinės kopijos vos per keletą minučių. Atsarginių kopijų paslauga įjungta kiekvienai paskyrai, tad netikėto įvykio atveju padedame iškart susisiekus.

Unikalus hPanelPrivilegijų valdymasOpenResty nginx+luaCloudFlare integracijaLetsEncrypt integracijaKasdienės duomenų kopijosCloudLinuxLVE konteineriai paskyrų izoliavimuiSSD diskai didžiuliams greičiamsWanguard realtime anti-DDoS apsaugaAutomatizuotas serverių pajungimasIntercomHTTP/2Proaktyvi ir algoritmais remta serverių priežiūraPasyvi realaus laiku veikiant serverių priežiūraNgnix micro kešavimasSumani WAF (web aplikacijų ugniasienė) kiekviename serveryjeMemcached (Twitter fork - Fatcache)

Optimizuota WordPress

Mūsų technologinių sprendimų dėka, WordPress sistema apdoroja vidutiniškai 3x daugiau užklausų per sekundę. Papildomos sistemos (WAF, NGFW/IPS) užtikrina WordPress saugumą, apsaugo nuo bruteforce atakų ir SPAM srautų.

Hostinger klientai džiaugiasi geresnėmis SEO pozicijomis, ilgiau išlaikytu lankytojų dėmesiu ir, žinoma, augančiu konversijų skaičiumi!

Vidutinis WordPress atsakas 144 ms .

30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Nesate 100% patenkintas mūsų paslaugomis? Grąžinsime pinigus. Saugu ir patikima!

DaugiauPinigų Grąžinimo Garantija
  • Funkcionalus svetainių kūrimo įrankis
  • 99.9% serverių darbas
  • 24/7 klientų aptarnavimas
  • Galingas valdymo skydas
  • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
Griebkite šį specialų pasiūlymą!
Nuo
0
90
/mėn.
*
Sutaupykite 82%
Rinktis

*Kainos galioja užsakant 48 mėn. planus