Mes palaikome Ukrainą

Ukrainos vėliava

Dėl Rusijos vyriausybės teroristinio išpuolio prieš Ukrainą kyla pavojus milijonams nekaltų žmonių gyvybių. Mes palaikome Ukrainą bei šios šalies žmonių drąsą ginti laisvę ir demokratiją. Jeigu norite paremti Ukrainą ir jos žmones šiuo sunkiu metu, apsvarstykite galimybę paaukoti.

SSL sertifikatas

Apsaugokite savo svetainę ir jos lankytojus, užšifruodami jų duomenis. SSL sertifikatas padės stiprinti pasitikėjimą jūsų svetaine ir užimti aukštesnes pozicijas paieškos sistemose.

30 dienų pinigų grąžinimo garantija

SSL sertifikatasSSL sertifikatasSSL sertifikatas

Įsigykite SSL

Jokio SSL sertifikato

Jokio SSL sertifikato
 • Duomenys šifruojami
 • Geri SEO rezultatai
 • Patikima svetainė
 • Svetainė žymima kaip saugi
 • Google Chrome perspėjimai, kad jūsų svetainė nėra patikima

SSL visam laikui

10,45

*užsisakant planą 48 mėn. laikotarpiui; be PVM

 • Suteikiamas visam laikui
 • Tipas: Standartinis LE SSL
 • Šifras: 256 bitai
 • Saugūs klientų duomenys
 • Geresni SEO rezultatai
 • Svetainė žymima kaip saugi
 • 30 d. pinigų grąžinimo garantija
 • Saugi atsiskaitymo aplinka (PCI DSS)

Comodo PositiveSSL

7,49/met.

*užsisakant planą 48 mėn. laikotarpiui; be PVM

 • Suteikiamas metams
 • Tipas: Comodo PositiveSSL
 • Šifras: 256 bitai
 • Saugūs klientų duomenys
 • Geresni SEO rezultatai
 • Svetainė žymima kaip saugi
 • 30 d. pinigų grąžinimo garantija
 • Saugi atsiskaitymo aplinka (PCI DSS)
 • Antrosios šalies garantija: $50,000

Skirtumas tarp SSL visam laikui ir Comodo PositiveSSL

SSL sertifikatą visam laikui tereikės įsigyti vieną kartą. Tai yra standartinis apsaugos sertifikatas, kuris yra pratęsiamas visam laikui nemokamai.

Comodo PositiveSSL sertifikatą galite įsigyti metams, tad šio plano pratęsimas yra mokamas. Žinoma, šis planas suteikia daugiau svetainės apsaugos funkcijų. Comodo PositiveSSL taip pat suteikia antrosios šalies garantiją, kaip kompensaciją, jeigu SSL neapsaugos jūsų svetainės.

Abiejų tipų SSL sertifikatai apsaugo jūsų svetainę ir jos lankytojus. Tačiau šie planai suteikia skirtingus apsaugos įrankius. Comodo PositiveSSL suteikia galimybę pasinaudoti mūsų klientų aptarnavimo komandos pagalba, SSL sertifikato valdymo įrankius bei Comodo Secure svetainės apsaugą, kuomet standartinis SSL planas visam laikui šių funkcijų nesiūlo.

Skirtumas tarp SSL visam laikui ir Comodo PositiveSSL

Kodėl jums reikia SSL?

Patikima svetainė

Šalia HTTPS protokolo prie jūsų svetainės URL adreso atsiras spynelė, įrodanti, kad jūsų svetainė yra apsaugota SSL sertifikatu. Ši spynelė indikuoja, kad jūsų svetainė yra patikima, tad klientai žinos, kad jų duomenys yra saugūs.

Patikima svetainė

Aukštesnė pozicija Google paieškoje

Kuo saugesnė svetainė, tuo aukštesnė pozicija Google paieškoje. SSL sertifikatas svetainei suteikia HTTPS protokolą, kuris indikuoja, jog svetainė yra patikima, o duomenys joje yra šifruojami. Google teikia pirmenybę saugioms svetainėms, tad įsigijus SSL pagerės ir jūsų SEO rezultatai.

Aukštesnė pozicija Google paieškoje

Saugi mokėjimo aplinka

Visi internetiniai verslai, siūlantys skaitmeninio atsiskaitymo galimybę, privalo laikytis PCI saugumo standartų. SSL sertifikatas užtikrina saugią atsiskaitymo už prekes aplinką, tad jums neteks rizikuoti klientų duomenimis.

Saugi mokėjimo aplinka

Apsauga mokėjimams

SSL sertifikatai naudoja iki 256 bitų šifrą – tai yra rinkos saugumo standartas. Tokio lygio apsauga užtikrina, kad visa klientų jautri informacija bus paslėpta nuo pašalinių akių.

Apsauga mokėjimams

Kaip veikia SSL apsauga?

SSL sertifikatas sukuria saugų ryšį tarp jūsų svetainės ir jos lankytojų. Jo negali iššifruoti neįgalioti asmenys, todėl visi prisijungimo duomenys, asmeninė ir mokėjimo informacija yra apsaugoma nuo įsilaužėlių.

01

Saugus ryšys

Įdiegus SSL sertifikatą, jūsų svetainės protokolas iš HTTP bus pakeistas į HTTPS, taigi naršyklė matys, kad ryšys yra saugus.

02

Duomenų šifravimas

Sukūrus saugų ryšį, visi duomenys, perduodami iš lankytojo naršyklės į jūsų svetainę, bus šifruojami naudojant 256 bitų šifravimą.

03

Saugumo indikatoriai

SSL sertifikatą turinti svetainė turi daugybę vizualinių indikatorių, kuriuos lankytojai gali iš karto atpažinti. Šalia svetainės URL bus pavaizduota spynelės ikona ir HTTPS priešdėlis, rodantis, kad svetainė yra saugi.

DUK apie SSL sertifikatus

Čia rasite atsakymus į aktualiausius klausimus apie SSL sertifikatus ir planus.

SSL (angl. Secure Sockets Layer) arba TLS (angl. Transport Layer Security) yra svetainės apsaugos priemonė. SSL užšifruoja ryšį tarp svetainės bei naršyklės ir taip apsaugo duomenis nuo nepageidaujamų asmenų.

Be šifravimo ir svetainės saugumo privalumų, kuriuos suteikia SSL sertifikatai, jie taip pat turi įtakos prekės ženklo patikimumui ir SEO reitingui.

Tiek paieškos sistemoms, tiek vartotojams yra svarbu, kokių saugumo priemonių imasi svetainės, norėdamos apsaugoti lankytojų duomenis. SSL sertifikatas tapo šių dienų svetainių saugumo standartu, tad jo neturinčios svetainės nesulaukia daug dėmesio.

Lengviausias būdas pamatyti, ar jūsų svetainė yra apsaugota SSL sertifikatu – pažiūrėti, ar prie svetainės URL yra spynelės ikona. Jeigu spynelė yra – galite būti ramūs, jūsų svetainė yra saugi.

Visi SSL sertifikatai, pagal patikros lygį, yra skirstomi į tris tipus:

Domeno patikra (angl. Domain Validation) – populiariausias SSL sertifikato tipas, geriausiai tinkantis nedidelėms svetainėms. Šis sertifikatas prašo patvirtinti tik domeno nuosavybę el. paštu, telefonu arba pateikiant DNS įrašą.

Organizacijos patikra (angl. Organization Validation) – SSL sertifikatai, reikalaujantys išsamesnės patikros. Sertifikatas prašo patvirtinti svetainę administruojančios organizacijos pavadinimą, kontaktinę informaciją ir adresą.

Išplėstinė patikra (angl. Extended Validation) – šie SSL sertifikatai reikalauja išsamaus organizacijos ir jos savininkų patvirtinimo.

SSL/TLS sertifikatai taip pat yra skirstomi pagal tai, kiek svetainių gali apsaugoti:

SSL sertifikatas vienam domenui – apsaugo vieną domeną ir jo subkatalogus.

„Wildcard“ SSL sertifikatai – apsaugo vieną domeną ir jo subdomenus.

SSL sertifikatas keliems domenams – apsaugo kelis, tarpusavyje nesusijusius domenus.

Renkantis SSL sertifikatą pirmiausia reikia pagalvoti, kokiu tikslu kuriate savo svetainę bei kiek jautrios informacijos ketinate joje apdoroti.

Iš esmės, visi SSL sertifikatai šifruoja duomenis vienodai. Tačiau kai kurioms svetainėms gali būti naudingiau pirkti SSL sertifikatą su aukštesniu patvirtinimo lygiu.

Tinklaraščiams ir asmeninėms svetainėms puikiai tiks SSL sertifikatas vienam domenui su domeno patikra (angl. Domain Validation). Vidutinio dydžio verslams rekomenduojame SSL sertifikatą su organizacijos patikra (angl. Organization Validation).

Svetainėms, kuriose yra tvarkomi didžiuliai jautrios informacijos kiekiai (bankai, valstybinės institucijos), bus reikalingi SSL sertifikatai su išplėstine patikra (angl. Extended Validation). Šie SSL sertifikatai užtikrins klientus, kad jų duomenys yra visiškai saugūs, nes šio sertifikato išdavimui yra reikalinga išsami organizacijos patikra.

Įsigijus vieną iš Premium, Premium+, Cloud ar WordPress hostingo planų, gausite nemokamą SSL sertifikatą. Tai yra idealus pasiūlymas ieškantiems patikimo svetainių hostingo tiekėjo, kuris pasirūpins jūsų svetainės saugumu už jus.

Nesvarbu, kurį SSL planą pasirinksite, jūsų SSL bus aktyvuotas per kelias minutes po užsakymo apmokėjimo.

Jeigu turite klausimų dėl SSL sertifikato, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda jums tinkamu metu. Esame pasiruošę atsakyti į jūsų klausimus 24/7.

Visi mūsų SSL sertifikatai turi automatinio atnaujinimo funkciją, todėl jums nereikės pirkti kito plano rankiniu būdu.

Jeigu įsigysite SSL planą visam laikui, jis bus automatiškai atnaujintas be jokio papildomo mokesčio. Automatinio atnaujinimo funkcija taip pat galite įjungti ir Comodo PositiveSSL planui, tačiau šio plano atnaujinimas jau yra mokamas.

Google visuomet teikia prioritetą saugioms svetainėms. Tai reiškia, kad visos svetainės su SSL sertifikatu turi didesnį šansą užimti aukštesnę poziciją paieškos rezultatuose.

Jeigu pasirinksite kitą paslaugų teikėją, SSL galite aktyvuoti savo hostingo paskyros valdymo skyde. SSL padės aktyvuoti paprastas SSL aktyvacijos gidas, tad jūsų svetainė bus apsaugota per kelias minutes.