PrestaShop hostingas

Parduokite daugiau naudodami hostingą, kuris sukurtas ir optimizuotas PrestaShop platformai.

check_circle

30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Išsirinkite tinkamiausią PrestaShop hostingo planą

PrestaShop Starter

€8,99
Sutaupykite 80%
1
79
/mėn.
*

€2,99/mėn. pratęsus planą

*Kainos nurodytos be PVM, užsisakant planą 48 mėn. laikotarpiui

 • Neribotas svetainių skaičius
 • 20 GB SSD talpa
 • Neribotas duomenų srautas
 • Nemokamas domenas ir SSL
 • Kassavaitinės duomenų kopijos automatiškai
Populiariausias

PrestaShop Premium

€11,99
Sutaupykite 80%
2
39
/mėn.
*

€5,99/mėn. pratęsus planą

*Kainos nurodytos be PVM, užsisakant planą 48 mėn. laikotarpiui

 • Neribotas svetainių skaičius
 • 100 GB SSD talpa
 • Neribotas duomenų srautas
 • Nemokamas domenas ir SSL
 • Kasdienės duomenų kopijos automatiškai

PrestaShop Business

€20,75
Sutaupykite 78%
4
59
/mėn.
*

€13,75/mėn. pratęsus planą

*Kainos nurodytos be PVM, užsisakant planą 48 mėn. laikotarpiui

 • Neribotas svetainių skaičius
 • 100 GB SSD talpa
 • Neribotas duomenų srautas
 • Nemokamas domenas ir SSL
 • Kasdienės duomenų kopijos automatiškai
 • Atskiras IP adresas
 • Tik jums skirti resursai

Trūksta galios? Išbandykite Cloud hostingą

PrestaShop hostingas – sukurtas sėkmei

Internetinės parduotuvės kūrimas neturi būti sudėtingas! Su Hostinger jūs gaunate visus reikalingus įrankius, padėsiančius pasiekti e-komercijos viršūnes.

live_help

Profesionalus aptarnavimas 24/7

Kartais kelias į sėkmę gali būti sudėtingas, bet Hostinger visada bus šalia! Motyvuota, profesionali klientų aptarnavimo specialistų komanda dirba 24/7/365 ir atsakys į visus jūsų klausimus.

dns

Serveriai, optimizuoti PrestaShop

Statant namą būtina įsitikinti, kad pamatas tvirtas ir stabilus. O kuriant internetinę svetainę svarbu užtikrinti sklandų serverių darbą. Dėl to mes užtikriname aukščiausios kokybės PrestaShop veikimą, kasdien tobilindami serverių darbą.

thumb_up

Nemokamas domeno vardas

Kiekviena parduotuvė privalo turėti puikų pavadinimą. Palikite gerą pirmą įspūdį su tinkamu domeno vardu. Su visais 12 mėn. arba ilgesniais Hostinger PrestaShop hostingo planais – nemokamas domeno vardas pirmiems metams dovanų!

Kodėl PrestaShop?

PrestaShop suteiks visus internetinei parduotuvei būtinus įrankius.

 icon

check_circleLengvai naudojamas

Su Hostinger lengva pradėti internetinę parduotuvę! PrestaShop suteikia visus sėkmei siekti būtinus įrankius. Paprastas valdymo skydas, plati dokumentacija ir dar daugiau! Techninė patirtis nebūtina!

check_circlePritaikytas mobiliesiems įrenginiams

Didelė dalis internetinių paieškų vyksta išmaniųjų telefonų pagalba! Neatsilikite nuo inovacijų ir sukurkite internetinę parduotuvę, kuri puikiai tiks telefonų bei kitų įrenginių ekranams! Parduokite daugiau su PrestaShop!

check_circleSukurtas internetinei prekybai

PrestaShop – geriausia platforma prekybai! Visos funkcijos sutelktos verslo vystymui. Jūsų laukia visi būtini įrankiai pardavimų auginimui!

Nuosava PrestaShop parduotuvė vos už poros žingsnių!

Trys paprasti žingsniai ir jūsų PrestaShop parduotuvė paruošta.

Pasirinkite PrestaShop hostingo planą

Pirmas žingsnis

Pasirinkite PrestaShop hostingo planą

Išsirinkite vieną iš siūlomų planų. Užsisakę planą 12-ai mėnesių gausite ir nemokamą domeno vardą.

Sukonfigūruokite savo internetinę parduotuvę

Antras žingsnis

Sukonfigūruokite savo internetinę parduotuvę

Sukonfigūruokite apmokėjimo procesus ir pasirinkite paskutinius nustatymus.

Mėgaukitės PrestaShop hostingu

Trečias žingsnis

Mėgaukitės PrestaShop hostingu

Čia prasideda kelionė į sėkmę! Įdiegti PrestaShop prireiks vieno paspaudimo! Pridėkite produktus bei paslaugas ir stebėkite, kaip auga pardavimai!

Viskas, ko reikia

Vienoje vietoje viskas, ko reikia puikiai PrestaShop parduotuvei

Mūsų misija – jūsų sėkmė. Hostinger suteiks visus įrankius tikslų įgyvendinimui. Šie įrankiai ir funkcijos padės jums pasiekti viršūnę.

tune

Įdiegimas vienu paspaudimu

Laikas – pinigai. Rankinis diegimas gali užtrukti ilgai, todėl sukūrėme įrankį, leidžiantį įdiegti PrestaShop vienu paspaudimu!

update

SSL/TLS apsauga

Mes pasirūpinsime jūsų saugumu! Visi metiniai planai sulaukia nemokamo SSL/TLS sertifikato, kuris apsaugos atliekamas transakcijas ir pagerins SEO reitingą.

https

Veiksnumo garantija

Greitis ir veiksnumo stabilumas – būtinybė gerai internetinei parduotuvei. CloudFlare apsauga nuo CDN ir DDoS atakų tuo pasirūpins!

Dashboard
Internetinė parduotuvė
cloud

Aukščiausia pavara

Didesnis greitis – geras įspūdis. Dėl modernaus statinio kešavimo jūsų lankytojai galės mėgautis patikima ir greita internetine parduotuve, o jūs galėsite mėgautis augančiais pardavimais.

people

Pasiruoškite plėtrai

PrestaShop Hostingas be ribų! Auginkite savo parduotuvę neribotai. Pradėkite nuo kuklios, sukurkite milžinišką! Siūlome planus visoms apimtims!

trending_up

Teisių valdymas

Duomenų dalijimasis gali būti sudėtingas, bet būtinas, kuriant internetinę parduotuvę. Su Hostinger prieigos valdymas paprastas!

PrestaShop hostingo D.U.K.

Dažnai užduodamų klausimų atsakymai, susiję su PrestaShop hostingu.

Tai platforma, kuri yra skirta internetinių parduotuvių kūrimui. PrestaShop paremta atviro kodo principu, sukurta PHP ir MySQL programavimo kalbų pagalba. Ši platforma suteiks galimybę turėti patrauklią ir stabilią internetinę parduotuvę su visais būtinais įrankiai. Šiuo metu PrestaShop naudojamas daugiau nei 250 tūkst. internetinių parduotuvių.
PrestaShop hostingas siekia suteikti geriausią įmanomą aplinką PrestaShop platformos pagalba sukurtoms internetinėms parduotuvėms. Speciali serverių konfigūracija, naujausios PHP ir MySQL versijos, integruotas kešavimas ir HTTP/2 yra tik dalis to, ką gausite su PrestaShop hostingu. Mes pasirūpinsime, kad jūsų internetinė parduotuvė būtų stabili, galinga ir saugi su CloudFlare apsauga bei TLS sertifikacija. Viskas, ko reikia saugiai ir SEO optimizuotai parduotuvei.
Su Hostinger diegdami Prestashop turėsite sukurti unikalią direktoriją administravimo zonai. Į šią zoną atvedantis pavadinimas bus sudarytas iš atsitiktinai parinktų skaičių ir raidžių, siekiant apsaugoti jūsų tinklalapį. Norint gauti URL ,leidžiantį prisijungti prie PrestaShop administracinės zonos, turėsite atidaryti savo tinklalapio aplankus naudodami failų tvarkyklę. Radę URL atverkite jį naudodami naršyklę (pvz.: http://www.myprestastore.com/exampleadmin)
Norint pardavinėti fizinius produktus būtina turėti siuntimo planą. PrestaShop jums padės apskaičiuojant siuntimo kainą pagal kainas arba svorį. PrestaShop taip pat atsižvelgs į vietovę, valstybę ir valiutą. Visus šiuos nustatymus taip pat galite valdyti patys, PrestaShop administracinėje zonoje.
Tikrai taip! PrestaShop multistore funkcija leis lengvai administruoti savo internetinę parduotuvę. Nesvarbu, ar norite sukurti parduotuvę palaikančią keletą kalbų ar valiutų. Multistore funkcija jums padės tai padaryti lengvai.
Hostinger PrestaShop hostingas neriboja modulių skaičiaus. Jei jums pakanka resursų, galite diegti tiek plėtinių, kiek norite. O jei prireiktų didesnių resursų, juos gausite lengvai, greitai ir už mažą kainą.
Ne, ne visi. PrestaShop turi milžinišką plėtinių ir modulių archyvą, tačiau ne visi plėtiniai yra nemokami. Vis dėlto, plėtiniai suteikia garantinį laikotarpį, kuris leis išbandyti norimą modulį be rizikos. Nemokamų modulių archyve rasite visus internetinei parduotuvei būtinus įrankius.
Visi PrestaShop hostingo serveriai apsaugoti naudojant smart WAF ir specialiai pritaikytas ugniasienės taisykles. Šie sprendimai apsaugos nuo DDoS ar brute force tipo atakų, žalingų įskiepų ir kitų grėsmių. Papildomą saugumą suteikia CloudFlare integracija. Taip pat rekomenduojame integruoti SSL/TLS sertifikatą, kuris apsaugos duomenų apsikeitimo procesą nuo MITM tipo atakų.
Tikrai taip! Jums padės valdymo skyde esantis automatinis diegiklis! Juo galėsite įdiegti populiariausias e-komercijos platformas su vos pora paspaudimų. Jei PrestaShop nepatiks, galėsite išbandyti Magento, ar WordPress su WooCommerce plėtiniu.