PrestaShop Hostingas

PrestaShop Hostingas

Parduokite daugiau naudodami hostingą, kuris sukurtas ir optimizuotas PrestaShop platformai.
Pradėkite Dabar
 • Serverių pasiekiamumas 99.9%
 • Greičiausias hostingas Lietuvoje
 • VIP-kokybės klientų aptarnavimas
 • Nepatiko? Pinigus grąžinsime per 30 d.

Išsirinkite tinkamiausią PrestaShop Hostingo Plana

Single Hostingas

€4,90
Sutaupykite 90%
0
49
/mėn.
 • 1 svetainė
 • 1 el. pašto paskyra
 • 100 GB duomenų limitas
 • 1X PrestaShop Optimizacija
Populiariausias

Premium Hostingas

€7,35
Sutaupykite 82%
1
35
/mėn.
 • Neribotas svetainių skaičius
 • Neribotos el. pašto paskyros
 • Neribotas duomenų pralaidumas
 • Savaitinės atsarginės kopijos
 • 2X PrestaShop Optimizacija

Business Hostingas

€9,79
Sutaupykite 78%
2
15
/mėn.
 • Visi Premium plano privalumai
 • Atsarginės duomenų kopijos kasdien
 • Nemokamas SSL
 • 4X PrestaShop Optimizacija
Jūsų projektui trūksta jėgos? Apsvarstykite cloud hostingo pasiūlymus!

Perkant hostingą metams – dovanų gausite domeną.

 • visa
 • discover
 • paypal
 • bitpay
 • maestro
 • mastercard
 • american-express
 • jcb
 • diners-club

PrestaShop Hostingas – sukurtas sėkmei

Internetinės parduotuvės kūrimas neturi būti sudėtingas! Su Hostinger jūs gaunate visus reikalingus įrankius, padėsiančius pasiekti e-komercijos viršūnes.

Klientų aptarnavimas 24/7

Kartais kelias į sėkmę gali būti sudėtingas, bet Hostinger visada bus šalia! Motyvuota, profesionalių klientų aptarnavimo specialistų komanda dirba 24/7/365 ir atsakys į visus jūsų klausimus.

Serveriai Optimizuoti PrestaShop

Statant namą būtina įsitikinti, kad pamatas tvirtas ir stabilus. Mes siekiame aukščiausios kokybės PrestaShop veikimo, kasdien tobiliname serverių darbą ir optimizaciją.

Nemokamas domeno vardas

Kiekviena inernetinė partuotuvė privalo turėti puikų pavadinimą. Palikite gerą pirmą įspūdį su tinkamu domeno vardu. Hostinger jį padovanos! Visi 12 mėnesių arba ilgesnio periodo PrestaShop Hostingo planai, gauna nemokamą domeno vardą pirmiems metams!

Nuosava PrestaShop parduotuvė, vos už poros žingsnių!

Trys paprasti žingsniai ir jūsų PrestaShop parduotuvė paruošta.

Pasirinkite PrestaShop hostingo planą.

Pasirinkite PrestaShop hostingo planą.

Išsirinkite vieną iš 3 email hostingo planų, o su 12 mėnesių planu - gaukite ir nemokamą domeno vardą.

Sukonfigūruokite savo internetinę parduotuvę

Sukonfigūruokite savo internetinę parduotuvę

Sukonfigūruokite apmokėjimo procesus ir pasirinkite paskutinius nustatymus.

Pradėkite kurti savo projektą su email hostingu

Pradėkite kurti savo projektą su email hostingu

Čia prasideda kelionė į sėkmę! Įdiegti PrestaShop prireiks vieno paspaudimo! Pridėkite produktus bei paslaugas ir stebėkite kaip auga pardavimai!

Kodėl PrestaShop?

Kodėl PrestaShop?

PrestaShop suteiks visus, internetinei parduotuvei būtinus, įrankius.

Lengvai naudojamas

Su Hostinger pradėti internetinę parduotuvę lenva! PrestaShop suteikia visus, sėkmei siekti būtinus, įrankius. Paprastas administracinis skydas, plati dokumentacija ir dar daugiau! Techninė patirtis nebūtina!

Pritaikytas Mobiliesiems Įrenginiams

Didelė dalis internetinių paieškų vyksta išmaniųjų telefonų pagalba! Neatsilikite nuo inovacijų, sukurkite internetinę parduotuvę, kuri puikiai tiks telefonų ir kitų įrenginių ekranams! Parduokite daugiau su PrestaShop!

Sukurtas Internetinei prekybai

PrestaShop – geriausia platforma prekybai! Visos funkcijos sutelktos verslo vystymui. Jūsų laukia visi būtini įrankiai pardavimų auginimui!

Vienoje vietoje viskas, ko reikia puikiai PrestaShop parduotuvei

Mūsų misija – jūsų sėkmė. Hostinger suteiks visus įrankius tikslų įgyvendinimui. Šie įrankiai ir funkcijos padės jums pasiekti viršūnę.

Įdiegimas vienu paspaudimu

Laikas – pinigai. Rankinis diegimas gali užtrukti ilgai, todėl sukūrėme įrankį, leidžiantį įdiegti PrestaShop vienu paspaudimu!

Apsaugotas SSL/TLS

Mes pasirūpinsime jūsų saugumu! Visi metiniai planai sulaukia nemokamo SSL/TLS sertifikato, kuris apsaugos atliekamas transakcijas ir pagerins SEO reitingą.

Patobulintas CloudFlare

Greitis ir veikimo laikas – būtinas gerai internetinei parduotuvei. CloudFlare apsauga nuo CDN ir DDoS atakų tuo pasirūpins!

Statinio turinio kešavimas

Didesnis greitis – geras įspūdis. Jūsų lankytojai galės mėgautis patikima ir greita internetine parduotuve, o jūs galėsite mėgautis augančiais pardavimais.

Pritaikytas Plėtrai

PrestaShop Hostingas be ribų! Auginkite savo parduotuvę neribotai. Pradėkite nuo kuklios, sukurkite milžinišką! Siūlome planus visoms apimtims!

Prieigos valdymas

Duomenų dalijimasis gali būti sudėtingas, bet būtinas, kuriant internetinę parduotuvę. Su Hostinger prieigos valdymas paprastas!

PrestaShop Hostingo D.U.K.

Dažnai užduodamų klausimų atsakymai, susiję su PrestaShop Hostingu.

Tai platforma, kuri skirta internetinių parduotuvių kūrimui. PrestaShop paremta atviro kodo principu, sukurta PHP ir MySQL programavimo kalbų pagalba. Ši Platforma suteiks galimybę turėti patrauklią ir stabilią internetinę parduotuvę su visais būtinais įrankiai. Šiuo metu, PrestaShop naudojamas daugiau nei 250 tūkst. internetinių parduotuvių.

PrestaShop hostingas siekia suteikti geriausią įmanomą aplinką PrestaShop platformos pagalba sukurtoms internetinėms parduotuvėms. Speciali serverių konfigūracija, naujausios PHP ir MySQL versijos, integruotas kešavimas ir HTTP/2 yra tik dalis to, ką gausite su PrestaShop hostingu. Mes pasirūpinsime, kad jūsų internetinė parduotuvė būtų stabili, galinga ir saugi su CloudFlare apsauga bei TLS sertifikacija. Viskas ko reikia saugiai ir SEO optimizuotai parduotuvei.

Su Hostinger, diegiant Prestashop turėsite sukurti unikalią direktoriją administravimo zonai. Į šią zoną atvedantis pavadinimas bus sudarytas iš atsitiktinai parinktų skaičių ir raidžių, siekiant apsaugoti jūsų tinklalapį. Norint gauti URL leidžiantį prisijungti prie PrestaShop administracinės zonos, turėsite atidaryti savo tinklalapio aplankus naudojant failų tvarkyklę. Radę URL atverkite jį naudojant naršyklę (pvz.: http://www.myprestastore.com/exampleadmin)

Norint pardavinėti fizinius produktus būtina turėti siuntimo planą. PrestaShop jums padės apskaičiuojant siuntimo kainą pagal kainas arba svorį. PrestaShop taip pat atsižvelgs į vietovę, valstybę ir valiutą. Visus šiuos nustatymus taip pat galite valdyti patys, PrestaShop administracinėje zonoje.

Tikrai taip! PrestaShop multistore funkcija leis lengvai administruoti savo internetinę parduotuvę. Nesvarbu ar norite sukurti parduotuvę palaikančią keletą kalbų ar valiutų. Multistore funkcija jums padės tai padaryti lengvai.

Hostinger PrestaShop hostingas neriboja modulių skaičiaus. Jei jums pakanka resursų, galite diegti tiek plėtinių, kiek norite. O jei prireiktų didesnių resursų juos gausite lengvai, greitai ir už mažą kainą.

Ne, ne visi. PrestaShop turi milžinišką plėtinių ir modulių archyvą, tačiau ne visi plėtiniai yra nemokami. Tačiau plėtiniai suteikia garantinį laikotarpį, kuris leis išbandyti norimą modulį be rizikos. Nemokamų modulių archyve rasite visus, internetinei parduotuvei, būtinus įrankius.

Visi PrestaShop hostingo serveriai apsaugoti naudojant smart WAF ir specialiai pritaikytas ugniasienės taisykles. Šie sprendimai apsaugos nuo DDoS atakų, "Brute Force" atakų, žalingų įskiepų ir kitų grėsmių. Papildomą saugumą suteikia CloudFlare integracija. Taip pat rekomenduojame integruoti SSL/TLS sertifikatą, kuris apsaugos duomenų apsikeitimo procesą nuo "man in the middle" atakų.

Tikrai taip! Automatinis diegiklis, esantis valdymo skyde jums padės! Per jį galėsite įdiegti populiariausias e-komercijos platformas su vos pora paspaudimų. Jei PrestaShop nepatiks, galėsite išbandyti Magento, ar WordPress su WooCommerce plėtiniu.

Pradėkite taupyti jau dabar!

Aukščiausios kokybės hostingas ir domenas nuo

0
49
/mėn.