Nemokamas hostingas

Arba pradėkite kelionę internete su pažangesniu Premium planu. Įsigiję vieną iš metinių planų, gaukite domeną metams dovanų, nemokamą SSL sertifikatą ir apsaugą nuo DDoS atakų.

Planų kainos nuo
1,49 /mėn.
Akcija greitai baigsis:
- : - : - : -
Nemokamas hostingas

Mokamas ir nemokamas hostingas

Mokėjimo sąlygos

Kodėl rinktis Hostinger?

Modernios svetainės reikalauja stabilaus, saugaus ir optimizuoto hostingo sprendimų. Mes tikime, kad toks hostingas neturėtų ištuštinti jūsų piniginės.

Icon
OptimizacijaSaugumasGreitisPatogumas
OptimizacijaSaugumasGreitisPatogumas

Nemokamas WordPress hostingas

Nuo serverių iki klientų aptarnavimo komandos – užtikrinsime, kad kiekviename žingsnyje gautumėte geriausią hostingo patirtį, pritaikytą specialiai WordPress svetainėms. Be to, nuolat tobuliname savo paslaugas, kad galėtume užtikrinti 99,9% nepertraukiamo svetainių veikimo garantiją.

Nemokamas WordPress hostingas

Kodėl 000webhost?

Nemokamas hostingas gali būti geras atspirties taškas jūsų internetinei veiklai. 000webhost yra patikimas paslaugų teikėjas, siūlantis nemokamo svetainių talpinimo ir domenų registracijos paslaugas. Publikuokite svetainę neišleisdami nė cento ir būkite tikri, kad naudojatės patikimomis paslaugomis.

Pakankami resursai

Kiekvienai nemokamai hostingo paskyrai suteikiama 300 MB disko vietos ir 3 GB duomenų srauto. Mūsų technologijos užtikrina, kad kurti ir valdyti svetainę būtų itin paprasta. O kai būsite pasirengę žengti kitą žingsnį, pereikite prie pažangesnio Premium, Business ar Cloud Startup plano, suteiksiančio dar daugiau resursų.

Cloudflare apsauga

Apsaugokite savo svetainę nuo nepageidaujamų lankytojų srautų. Cloudflare užtikrina stiprią svetainės vardų serverių infrastruktūros apsaugą, į jūsų svetainę siųsdama tik patikimų lankytojų srautus. Aktyvuoti Cloudflare itin paprasta – tiesiog nukreipkite į ją savo domeno DNS įrašus. Papildomą saugumą užtikrins visapusis nemokamas hostingas su PHP, MySQL ir FTP protokolu.

Neįtikėtinas greitis

Svetainės greitis yra lygiai taip pat svarbus kaip ir sklandus svetainės veikimas. 000webhost naudoja debesijos infrastruktūrą, kuri užtikrina itin greitą svetainės krovimąsi, o 000webhost serveriai su Intel Xeon procesoriais, 24 GB RAM ir naujausios kartos SSD diskais garantuoja patikimą hostingą.
Kodėl 000webhost?

Nemokamas WordPress hostingas

Vos per kelias minutes sukurkite tinklaraštį ar verslo svetainę. Jums tai atlikti padės automatizuoti WordPress įrankiai. Jokių reklamų ir jokių rūpesčių dėl techninių konfigūracijų. Nemokamą WordPress svetainę galėsite lengvai prižiūrėti savo valdymo skyde: eikite į WordPress pagrindinį skydą, įkelkite svetainės failus per FTP, sukurkite MySQL duomenų bazes, paleiskite cron darbus – arba leiskite viską atlikti automatiškai.

Pripažintas svetainių hostingas

000webhost jau ištisą dešimtmetį išrenkamas geriausiu nemokamu web hostingu pradedantiesiems. Kuo jis išsiskiria? Naudotojai dažniausiai mini naudingų funkcijų įvairovę ir tai, kaip lengva naudotis valdymo skydu.
Kodėl 000webhost?

Pradėkite savo kelionę sėkmės link su 000webhost

Lengva pradžia

Patikimi serveriai ir 99,9 % svetainės veikimo garantija padės lengvai startuoti internete. Eksperimentuokite ir auginkite savo projektą su PHP, MySQL, FTP ir kitais įrankiais. Susikurkite svetainę, tinklaraštį ar profesionalią el. parduotuvę per kelias minutes.

Visi įrankiai vienoje vietoje

Hostinger suteikia viską, ko reikia sėkmingam internetinių projektų startui, vienoje vietoje. Nemokamas Web hostingas yra puiki galimybė eksperimentuoti ir susipažinti su svetainių hostingo pasauliu. Čia yra vieta, kurioje pradedantieji tampa tikrais profesionalais.
Pradėkite savo kelionę sėkmės link su 000webhost

Pažangi svetainių kūrimo platforma

Pažangi svetainių kūrimo platforma
30 d. pinigų grąžinimo garantija

Nepatiko mūsų paslaugos? Grąžinsime jums pinigus. Jokios rizikos ir jokio vargo. Daugiau informacijos rasite mūsų Grąžinimo politikoje (gali būti taikomos išimtys).

DUK apie nemokamą hostingą

Čia rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie nemokamą hostingą.

Kuo nemokamas hostingas skiriasi nuo mokamo hostingo?

Icon

Ar nemokamas hostingas yra geras?

Icon

Kaip gauti nemokamą hostingą?

Icon

Kaip gauti nemokamą domeną užsisakius Web hostingo planą?

Icon

Kokį hostingą turėčiau rinktis?

Icon

Ar 000webhost taip pat siūlo WordPress hostingą?

Icon

Ar galiu perkelti svetainę iš 000webhost į Hostinger?

Icon

Kokie yra nemokamo hostingo privalumai ir trūkumai?

Icon