Lengvai valdomi Minecraft serveriai

Valdykite savo Minecraft serverį laisvai su galingu VPS.

30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Minecraft hostingasMinecraft hostingas

Minecraft hostingo privalumai

Lengva aktyvacija
Lengva aktyvacija

Minecraft hostingo aktyvacija neužtruks net 5 minučių. Paprasčiausiai išsirinkite planą, užbaikite registracijos procesą ir jūsų Minecraft serveris bus paruoštas.

Dedikuoti IPv4 ir IPv6 adresai
Dedikuoti IPv4 ir IPv6 adresai

Dedikuoti IP adresai apsaugo Minecraft serverį nuo DDoS atakų, o FTP paskyra leidžia lengvai prieiti ir valdyti visus serverio failus.

Automatinės duomenų kopijos
Automatinės duomenų kopijos

Su Hostinger nereikės baimintis dėl duomenų. Vos tik prireikus galėsite atkurti naujausią duomenų kopiją ir toliau kurti savo Minecraft pasaulį.

Palaikomi Minecraft serveriai
Palaikomi Minecraft serveriai

Visi planai palaiko daugybę Minecraft serverių versijų, tad kiekvienas žaidėjas ras sau tinkamiausią. Nuo Official, Forge iki Spigot, galėsite lengvai keisti serverius savo žaidimų valdymo skyde.

Modifikacijos ir įskiepiai
Modifikacijos ir įskiepiai

Mūsų įskiepių diegimo sistema leidžia susikonfigūruoti Minecraft serverį pagal individualius poreikius. Į serverį taip pat galite pridėti papildomus įskiepius naudodami failų tvarkyklę.

Greiti SSD ir CPU
Greiti SSD ir CPU

Mūsų VPS serveriuose įdiegta aukštos kokybės technologija leidžia mėgautis neįtikėtinu serverių greičiu. Naudojame naujausius Intel Xeon procesorius su SSD talpos terabaitais.

Paprasta naudoti

Nesvarbu, ar esate pradedantysis ar jau pažengęs Minecraft žaidėjas, intuityvus žaidimų valdymo skydas leis lengvai valdyti naująjį Minecraft serverį. Aiškus valdymo skydas ir visiška root kontrolė padės susikurti svajonių Minecraft pasaulį.

Paprasta naudoti

Aukščiausio lygio atsarginės kopijos

Kompiuteris išsijungė ir praradote savo progresą? Jokių problemų! Dėka RAID-10 technologijos ir automatinių duomenų kopijų, savo duomenis atkursite vos per kelias sekundes iš savo VPS hostingo valdymo skydo.

Aukščiausio lygio atsarginės kopijos

Neriboti įskiepiai ir modifikacijos

Kiekviename plane yra jau integruotos ir įdiegtos modifikacijos, kurias galite pašalinti ar vėl pridėti vos panorėję. Be to, su failų tvarkykle bei FTP/SSH paskyromis galėsite lengvai įdiegti trečiųjų šalių įskiepius ir modifikacijas.

Neriboti įskiepiai ir modifikacijos

Neįtikėtini greičiai

Hostinger turi serverių įvairiose vietovėse, tad pasirinkus arčiausiai jūsų esantį, užtikrinsite didžiausią įmanomą serverio greitį.

Neįtikėtini greičiai

DUK apie Minecraft hostingą

Čia rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie Minecraft serverių hostingą.

Minecraft yra nuotykių žaidimas, kuriame žaidėjai kasa 3D blokus, iš kurių vėliau gali statyti ir kurti savo pasaulį. Šiuo metu Minecraft gali pasigirti surenkantis daugiau nei 141 milijoną aktyvių žaidėjų kiekvieną mėnesį.

Dėl žaidimo populiarumo, dauguma žaidėjų kuriasi savo Minecraft serverius ir juos modifikuoja pagal savo norus. Šie serveriai leidžia suburti panašių žaidėjų bendruomenę ir netgi papildomai užsidirbti.

Su Hostinger Minecraft serverį susikursite per kelias minutes:

1. Įsigykite Minecraft serverio hostingo planą.

2. Prisijunkite prie savo Hostinger paskyros ir sukonfigūruokite VPS nustatymus. Pavadinkite serverį, pasirinkite serverio lokaciją ir sukurkite root slaptažodį.

3. Prisijunkite prie žaidimų panelės, pasinaudoję prisijungimo duomenimis iš VPS valdymo skydo.

4. Sukurkite naują Minecraft serverį ir palaukite, kol jis bus sukonfigūruotas.

5. Kai Minecraft serveris bus sukonfigūruotas, beliks jį publikuoti viešai.

Štai ir viskas. Jeigu šiame procese iškilo problemų, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda, kuri yra pasiruošusi padėti 24/7.

Minecraft VPS serverį aktyvuosite per 10-15 min., tad galite pamiršti valandų valandas laukimo!

Mūsų Minecraft serverių hostingo planų kainos svyruoja nuo 6,99 €/mėn. iki 29,99 €/mėn.

Renkantis Minecraft hostingo planą, rekomenduojame atsižvelgti į savo norus. Jeigu norite sukurti serverį mažam žaidėjų ratui, Alex planas yra idealus sprendimas. 4 GB RAM ir 1vCPU programinė įranga vienu metu sutalpins iki 10 žaidėjų serveryje.

Jeigu norite neriboto žaidėjų skaičiaus serveryje ir planuojate įdiegti daugybę įskiepių ir modifikacijų, apsvarstykite galimybę įsigyti Enderman planą. Jeigu sunku apsispręsti, palyginkite mūsų siūlomus planus ir susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda, kuri yra pasiruošusi padėti išsirinkti tinkamiausią Minecraft serverių hostingo planą.

Paprasčiausiai pasirinkite tinkamiausią planą, įsidėkite jį į krepšelį ir apmokėkite užsakymą. Kai mokėjimas bus atliktas, galėsite pradėti naujojo Minecraft serverio konfigūraciją.

Savo Minecraft hostingo planą pakeisti vos keliais paspaudimais galėsite bet kada. Paprasčiausiai nueikite į savo VPS hostingo valdymo skydą ir užsisakykite pažangesnį planą. Nesijaudinkite, keičiant planą visi failai ir duomenys bus išsaugoti.

Su Hostinger domeną savo Minecraft serveriui užregistruosite vos nuo 0,65 €/metams. Pasinaudokite mūsų domenų paieškos įrankiu ir patikrinkite, ar norimas domenas yra laisvas.

Mūsų Minecraft hostingo serveriai veikia skirtingose vietovėse: JAV, Nyderlanduose ir Lietuvoje. Pasirinkus serverį arčiausiai jūsų, užtikrinsite sklandų ir greitą serverio veikimą.

Taip. Hostinger suteiks dedikuotus IPv4 ir IPv6 adresus be jokio papildomo mokesčio. Dedikuoti IP adresai apsaugo serverį nuo DDoS atakų ir suteikia nuolatinę prieigą prie serverio failų per FTP paskyrą.

Dedikuoti IP adresai taip pat palengvina prisijungimą prie serverio. Kad patektų į jūsų Minecraft serverį, žaidėjams tereikės įvesti unikalų serverio IP adresą.

Taip. Jeigu norite pakeisti savo Minecraft serverio lokaciją, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda. Nepamirškite, kad tokiu atveju jūsų serverio IP adresas taip pat pasikeis.

Minecraft serveriai veikia naudojant pažangią žaidimų panelę su Debian 10 operacine sistema. Be to, kad joje lengva naršyti, ji taip pat siūlo visapusišką žaidimo nustatymų kontrolę ir lankstumą. Serverio šeimininkai gali įkelti pasirinktinius failus ir įdiegti pageidaujamą serverio tipą.

Įsigiję bet kurį Minecraft hostingo serverio planą galėsite nevaržomai naudotis pilna root prieiga. Tai leis keisti serverio konfigūraciją, pridėti įskiepius ir modifikacijas pagal jūsų poreikius ir pageidavimus.

Mūsų VPS hostingo planai nesuteikia papildomos VPS serverių priežiūros paslaugos, tad mūsų klientų aptarnavimo komanda galės padėti tik VPS ir Minecraft serverio konfigūracijos klausimais. Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie serverių priežiūrą ir konfigūraciją, peržiūrėkite mūsų žinyną arba vaizdo pamokas.

Mūsų žaidimų valdymo skydas palaiko šias Minecraft Java versijas:

 • Java 8
 • Java 11
 • Java 15
 • Java 16

Palaikomi serverių tipai:

 • Official
 • CraftBukkit
 • Spigot
 • Paper
 • Purpur
 • Forge
 • SpongeVanilla
 • Cauldron
 • Tekkit
 • Feed the Beast
 • Project Rainbow
 • Bedrock (pocket)

Bet kuriuo metu galėsite pakeisti Java versiją bei serverio tipą.

Taip. Žaidimų panelė palaiko Forge Minecraft serverio tipą, kuris leidžia į serverį įdiegti modifikacijas.

Prieš diegiant modifikacijas įsitikinkite, kad naudojate Forge Minecraft serverio tipą. Išjunkite serverį ir nuėję į failų tvarkyklę sukurkite naują direktoriją, kurioje įkelsite modifikacijas.

Taip. Visiška root kontrolė leidžia savarankiškai valdyti ir pridėti įskiepius į Minecraft serverį.

Spigot, CraftBukkit ir PaperMC Minecraft serveriai jau turi įskiepius, kuriuos galite automatiškai įdiegti savo žaidimų panelėje. Jeigu norite įdiegti trečiosios šalies įskiepį, tai galite padaryti pasinaudoję failų tvarkykle arba FTP/SSH.

Norint peržiūrėti serverio nustatymus, naviguokite į žaidimų panelės konfigūracijos skiltį. Šioje skiltyje turėtumėte matyti pasirinkto serverio nustatymus.

Serverio nustatymai leidžia redaguoti serverį pagal jūsų poreikius: galite pakeisti serverio versiją, Minecraft pasaulio tipą ir daugybę kitų nustatymų.

Jeigu nepatinka sukurtas pasaulis, galite lengvai pradėti iš naujo. Failų tvarkyklėje susiraskite dabartinį pasaulį ir jį ištrinkite. Tuomet perkraukite Minecraft serverį ir susikurkite naują pasaulį iš naujo.

Žaidimų panelėje galite įjungti nustatymą, kuris leis prie sukurto Minecraft serverio prisijungti tik konkretiems žaidėjams. Tokį žaidėjų sąrašą sukurti yra lengva:

1. Žaidimų panelėje pasirinkite Minecraft serverį ir naviguokite į jo konfigūracijos nustatymus.

2. Naviguokite į „Gameplay and Difficulty“ skiltį ir įjunkite „Whitelist“ funkciją.

3. Grįžkite į pagrindinį meniu ir spustelėkite „Console“.

4. Įrašykite “whitelist add [insert_username_here]” ir spustelėkite Enter.

30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Nepatiko mūsų paslaugos? Grąžinsime jums pinigus. Jokios rizikos ir jokio vargo.