Lengvai valdomas Minecraft serveris

Valdykite savo Minecraft serverį laisvai su galingu VPS.

30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Minecraft hostingasMinecraft hostingas

Minecraft hostingo privalumai

Lengva aktyvacija
Lengva aktyvacija

Su žaidimų panele vos per kelias minutes sukonfigūruosite savo sververį. Serverį sukonfigūruoti galite ir rankiniu būdu su Ubuntu 18, Centos 7 arba Debian 9 OS.

Dedikuoti IPv4/IPv6
Dedikuoti IPv4/IPv6

Su mūsų Minecraft VPS hostingo planu gausite unikalius IPv6 ir IPv4 adresus.

Duomenų kopijos
Duomenų kopijos

Kadangi failai saugomi Cloud VPS serveryje, juos galėsite atkurti bet kuriuo metu, vos prireikus.

Palaikomi Minecraft serveriai
Palaikomi Minecraft serveriai

Mes palaikome Official, CraftBukkit, Spigot, Paper, Purpur, Forge, SpongeVanilla, Cauldron, Tekkit, Feed the Beast, Project Rainbow, Bedrock (pocket) Minecraft serverius. Pasinaudojus automatizuota JAR sistema, galėsite lengvai pereiti iš vieno serverio į kitą.

Modpacks ir įskiepiai
Modpacks ir įskiepiai

Mūsų įskiepių diegimo sistema leidžia įdiegti bet kurį Spigot Minecraft įskiepį vos keliais paspaudimais. Į serverį taip pat galite pridėti papildomus įskiepius naudodami failų tvarkyklę arba FTP/SSH, esančius Hostinger paskyroje.

Greiti SSD
Greiti SSD

Išlaikykite savo serverio žaidėjų pasitenkinimą su itin dideliu serverių greičiu. Naudojame naujausius Intel Xeon procesorius su SSD talpos terabaitais.

Paprasta naudoti

Multicraft valdymo skydas yra labai aiškus, tad savo Minecraft serverį valdysite be jokių sunkumų. Kiekviename plane įtraukta absoliuti root kontrolė. Dėl to vos keliais spustelėjimais galėsite įsidiegti ar pašalinti bet kurias modifikacijas ar įskiepius.

Paprasta naudoti

Aukščiausio lygio atsarginės kopijos

Į kiekvieną planą įtrauktas cloud VPS su dviguba RAIS apsauga. Serverio duomenis galėsite atkurti bet kada, kai tik to prireiks. Turėsite prieigą prie Hostinger VPS valdymo skydo ir prieigą prie visų atsarginių kopijų.

Aukščiausio lygio atsarginės kopijos

Neriboti modpacks

Kiekviename plane jau integruotos ir įdiegtos modifikacijos, kurias galite pašalinti ar vėl pridėti vos panorėję. Be to, su absolučia root prieiga galima be jokių apribojimų diegti papildomas modifikacijas.

Neriboti modpacks

Serveriai visame pasaulyje

Su mūsų Tier-3 duomenų centrais visame pasaulyje, mėgausitės neįtikėtinu serverių susisiekimo greičiu ir patikimumu.

Serveriai visame pasaulyjeServeriai visame pasaulyje

Neradote, ko ieškote?

30 d. pinigų grąžinimo garantija

Esame užtikrinti mūsų paslaugų kokybe, tad jei išbandę paslaugas liksite nepatenkinti, grąžinsime pinigus. Jokios rizikos ar nerimo!

DUK apie Minecraft hostingą

Čia rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie Minecraft serverių hostingą

Minecraft yra nuotykių žaidimas, kuris nuo pat savo išleidimo 2011-aisiais sutraukia milijonus žaidėjų iš viso pasaulio. Čia žaidėjai kasa blokus, iš kurių vėliau gali statyti ir kurti savo pasaulį. Kiekvienas prisijungęs prie šios 3D visatos gali pademonstruoti savo kūrybiškumą atrasdamas naujas vietoves, rinkdamas resursus, gamindamas kubus ar kovodamas. Žaidimą sukūrė švedas Markus Persson, o jį išleido kompanija Mojang. Šiuo metu Minecraft gali pasigirti surenkantis daugiau nei 100 milijonų aktyvių žaidėjų kiekvieną mėnesį ir yra drąsiai vadinamas vienu populiariausių visų laikų žaidimų.

Susikurti ir valdyti savo virtualų serverį jums padės Hostinger valdymo skydelis. Dedikuoti VPS hostingo resursai padės serverį prireikus perkrauti, įdiegti naujus WEB skriptus bei greitai ir patogiai atlikti pakeitimus realiu laiku.

Minecraft serverio paleidimas yra paprastas vieno žingsnio procesas. Tiesiog pasirinkite jums labiausiai tinkantį Minecraft hostingo planą, atlikite pirkimą ir jūsų serveris pradės veikti praktiškai akimirksniu.

Minecraft VPS serverį aktyvuosite per 10-15 min., tad galite pamiršti valandų valandas laukimo!

Hostinger siūlo kelis skirtingus Minecraft hostingo planus. Pradedantiesiems ar tiesiog norintiems žaisti su nedidele grupe draugų puikiai tiks „Alex“ planas su 2 GB talpos už 3,49 € per mėnesį. Dabar jam taikoma net 79% nuolaida! O kai reikia didesnio pralaidumo ar žaidžiantiems su didele grupe, rinkitės iš „Creeper“, „Herobrine“ar „Enderman“ planų. Peržiūrėkite Minecraft hostingo planus čia.

Susikurti Minecraft serverį ypač lengva – tiesiog išsirinkite vieną iš mūsų siūlomų planų ir jį užsisakykite. Kai mokėjimas bus atliktas, vos po kelių minučių galėsite mėgautis žaidimu.

Žinoma! Visiems Minecraft hostingo planams yra taikoma 30 d. pinigų grąžinimo garantija, taigi jeigu liksite nepatenkinti, pinigus grąžinsime akimirksniu.

Savo Minecraft hostingo planą pakeisti vos keliais paspaudimais galėsite bet kada. Jums tereikės nueiti į kliento valdymo skydelį ir pateikti plano keitimo užsakymą. Serveris bus pakeistas realiu laiku, išsaugant visus ankstesnius nustatymus ir duomenis. Nesvarbu, ar turite didžiulį Minecraft serverį, ar kuriate jį pirmą kartą, gausite visišką laisvę ir patikimumą. Su Hostinger visuomet rasite lankstų sprendimą, kuris geriausiai tiks jums ir jūsų Minecraft bendruomenei.

Asmeninio domeno pavadinimo registravimas Minecraft serveriui ypač paprastas ir nebrangus – paspaudę čia unikalų domeną galėsite išsirinkti nuo 0,65 €!

Mūsų Minecraft hostingo serveriai yra 5 skirtingose lokacijose: JAV, Jungtinėje Karalystėje, Nyderlanduose, Singapūre ir Lietuvoje. Hostinger užtikrina, kad jūsų Minecraft serveris veiktų patikimai ir maksimaliu įmanomu greičiau.

Hostinger Minecraft serveriai naudoja pažangią techninę įrangą – galingus Intel Xeon procesorius ir naujausios kartos „Intel“ SSD diskus. Tai leidžia mėgautis patikimu ir stabiliu serverių veikimu.

Savo IP galite rasti prisijungę prie valdymo skydelio, VPS valdymo skiltyje.

Taip! Galite nevaržomai įdiegti bet kokį pasaulį ar savo mėgstamiausią „Modpack“. Su mūsų išplėstinėmis .jar galimybėmis galėsite įdiegti bet jokį „jar“ tipo failą. Žaiskite taip, kaip norisi jums.

Jūsų Minecraft serveryje veikia patobulinta žaidimų panelės versija, kuri suteikia jums absoliučią kontrolę ir lankstumą. Susikurkite savo unikalų Minecraft serverį įkeldami pasirinktinius failus arba įdiegdami pageidaujamus serverio tipus.

Žinoma! Jei pageidausite, jūsų Minecraft hostingo serverio vieta bus pakeista bet kuriuo metu. Kai tik pateiksite užklausą, hostingo ekspertų komanda pagelbės jums viską perkelti greitai ir sklandžiai. Turėkite omenyje, kad po perkėlimo pasikeis ir serverio IP adresas.

Žinoma, galite! Hostinger suteikia jums pilną root prieigą prie virtualaus serverio ir jo failų. Naudodamiesi šia prieiga galėsite keisti serverio konfigūraciją kaip panorėję. Norite įkelti papildomų failų? Tai lengvai galėsite padaryti per trečiųjų šalių FTP klientą ar savo valdymo skydelį.

Mūsų įskiepių diegimo sistema leis per kelias akimirkas įdiegti bet kurį Spigot Minecraft įskiepį. Šią sistemą aktyvuosite vos keliais paspaudimais. Taip pat galite įdiegti ir papildomus įskiepius, pasinaudoję failų tvarkykle arba FTP/ SSH hostingo valdymo skyde.

Taip! Hostinger suteikia dedikuotus IPv6 ir IPv4 adresus su kiekvienu Minecraft hostingo planu be jokių papildomų mokesčių.

Įsigiję bet kurį Minecraft hostingo serverio planą galėsite nevaržomai naudotis pilna root prieiga. Tai leis keisti serverio konfigūraciją pagal jūsų poreikius ir pageidavimus.

Palaikome Official, CraftBukkit, Spigot, Paper, Purpur, Forge, SpongeVanilla, Cauldron, Tekkit, Feed the Beast, Project Rainbow, Bedrock (pocket) serverius. Pasinaudoję mūsų automatizuota JAR sistema, galėsite itin lengvai pereiti iš vieno serverio į kitą.

Taip pat palaikome naujausias JAVA versijas. Galite lengvai pasirinkti, kurią iš versijų norite naudoti savo serveryje, nuėję į valdymo skydą.

Kadangi jūs turite visišką savo Minecraft serverio kontrolę, galite valdyti serverio sunaudojamus išteklius.

Visiška root kontrolė suteiks jums galimybę į serverį pridėti bet kokius žaidimo elementus. Papildomai į savo Minecraft serverį galite įdiegti Mumble, LiveChat, Teamspeak ar kitas balso komunikacijos programas, kurios paskatins žaidėjus įsitraukti dar labiau.

Kiekvienas planas suteikia unikalius IPV4 ir IPV6 adresus, tad užtikrinsite maksimalų serverio saugumą ir našumą.