Minecraft hostingas

Susikurkite savo Minecraft serverį vos keliais paspaudimais

30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Minecraft hostingasMinecraft hostingas

Minecraft hostingo privalumai

Lengva aktyvacija
Lengva aktyvacija

Naudodamiesi Multicraft valdymo skydą, serverį turėsite per kelias minutes. Taip pat galite viską įsidiegti rankiniu būdu su Ubuntu 18, Centos 7 arba Debian 9 OS.

Apsauga nuo DDoS
Apsauga nuo DDoS

Į kiekvieną planą įtraukta pažangi aparatūros apsauga, tad galite būti tikri savo serverio saugumu.

Duomenų kopijos
Duomenų kopijos

Kadangi failai saugomi cloud VPS, savo failus galėsite atkurti bet kuriuo metu, vos prireikus.

Nemokama MySQL
Nemokama MySQL

Su Hostinger valdymo skydu labai lengva keliais spustelėjimais įsidiegti MySQL duomenų bazę.

Modpacks ir įskiepiai
Modpacks ir įskiepiai

Į visus planus įtraukta visiška root kontrolė. Dėl to galėsite įsidiegti tiek modifikacijų ir įskiepių, kiek tik norite.

Greiti SSD
Greiti SSD

Naudojame naujausius Intel Xeon procesorius su terabaitų terabaitais SSD talpos.

Lengva pradžia

Multicraft valdymo skydas lengvai suprantamas, tad savo Minecraft serverį valdysite be jokių sunkumų. Kiekviename plane įtraukta absoliuti root kontrolė. Dėl to vos keliais spustelėjimais galėsite įsidiegti ar pašalinti bet kurias modifikacijas ar įskiepius.

Lengva pradžia

Aukščiausio lygio atsarginės kopijos

Į kiekvieną planą įtrauktas cloud VPS su dviguba RAIS apsauga. Serverio duomenis galėsite atkurti bet kada, kai tik to prireiks. Turėsite prieigą prie Hostinger VPS valdymo skydo ir prieigą prie visų atsarginių kopijų.

Aukščiausio lygio atsarginės kopijos

Neriboti modpacks

Kiekviename plane jau integruotos ir įdiegtos modifikacijos, kurias galite pašalinti ar vėl pridėti vos panorėję. Be to, su absolučia root prieiga galima be jokių apribojimų diegti papildomas modifikacijas.

Neriboti modpacks

Serveriai visame pasaulyje

Su mūsų Tier-3 duomenų centrais visame pasaulyje, mėgausitės neįtikėtinu serverių susisiekimo greičiu ir patikimumu.

Serveriai visame pasaulyjeServeriai visame pasaulyje

Neradote, ko ieškote?

30 d. pinigų grąžinimo garantija

Esame užtikrinti mūsų paslaugų kokybe, tad jei išbandę paslaugas liksite nepatenkinti, grąžinsime pinigus. Jokios rizikos ar nerimo!

DUK apie Minecraft hostingą

Čia rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie Minecraft serverių hostingą

„Minecraft“ yra nuotykių žaidimas, kuris nuo pat savo išleidimo 2011-aisiais sutraukia milijonus žaidėjų iš viso pasaulio. Čia žaidėjai kasa blokus, iš kurių vėliau gali statyti ir kurti savo pasaulį. Kiekvienas prisijungęs prie šios 3D visatos gali pademonstruoti savo kūrybiškumą atrasdamas naujas vietoves, rinkdamas resursus, gamindamas kubus ar kovodamas. Žaidimą sukūrė švedas Markus Persson, o jį išleido kompanija „Mojang“. Šiuo metu „Minecraft“ gali pasigirti surenkantis daugiau nei 100 milijonų aktyvių žaidėjų kiekvieną mėnesį ir yra drąsiai vadinamas vienu populiariausių visų laikų žaidimų.

Susikurti ir valdyti savo virtualų serverį jums padės Hostinger valdymo skydelis. Dedikuoti VPS hostingo resursai padės serverį prireikus perkrauti, įdiegti naujus WEB skriptus bei greitai ir patogiai atlikti pakeitimus realiu laiku.

„Minecraft“ serverio paleidimas yra paprastas vieno žingsnio procesas. Tiesiog pasirinkite jums labiausiai tinkantį „Minecraft“ hostingo planą, atlikite pirkimą ir jūsų serveris pradės veikti praktiškai akimirksniu.

Pamirškite ilgas procedūras ir krovimo langus! Su Hostinger savo „Minecraft“ VPS serverį paleisite vos per kelias sekundes nuo paslaugos įsigijimo.

Hostinger siūlo kelis skirtingus Minecraft hostingo planus. Pradedantiesiems ar tiesiog norintiems žaisti su nedidele grupe draugų puikiai tiks „Alex“ planas su 2 GB talpos už 2,79 € per mėnesį. Dabar jam taikoma net 84% nuolaida! O kai reikia didesnio pralaidumo ar žaidžiantiems su didele grupe, rinkitės iš „Creeper“, „Herobrine“ar „Enderman“ planų. Peržiūrėkite Minecraft hostingo planus čia?

Susikurti „Minecraft“ serverį ypač lengvą – tiesiog išsirinkite vieną iš mūsų siūlomų planų ir jį užsisakykite. Kai mokėjimas bus atliktas, vos po kelių minučių galėsite mėgautis žaidimu.

Žinoma! Visiems savo „Minecraft“ serverių hostingo planams taikome 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Jei nebūsite visiškai patenkinti mūsų planais ar paslaugomis, bet kuriuo metu mielai grąžinsime visus jūsų pinigus.

Savo „Minecraft“ hostingo planą pakeisti vos keliais paspaudimais galėsite bet kada. Jums tereikės nueiti į kliento valdymo skydelį ir pateikti plano keitimo užsakymą. Serveris bus pakeistas realiu laiku, išsaugant visus ankstesnius nustatymus ir duomenis. Nesvarbu, ar turite didžiulį „Minecraft“ serverį, ar kuriate jį pirmą kartą, gausite visišką laisvę ir patikimumą. Su Hostinger visuomet rasite lankstų sprendimą, kuris geriausiai tiks jums ir jūsų „Minecraft“ bendruomenei.

Asmeninio domeno pavadinimo registravimas „Minecraft“ serveriui ypač paprastas ir nebrangus – paspaudę čia unikalų domeną galėsite išsirinkti nuo 0,65 €!

Mūsų „Minecraft“ hostingo serveriai yra 5 skirtingose lokacijose: JAV, Jungtinėje Karalystėje, Nyderlanduose, Singapūre ir Lietuvoje. Hostinger užtikrina, kad jūsų „Minecraft“ serveris veiktų patikimai ir maksimaliu įmanomu greičiau.

Hostinger „Minecraft“ serveriai naudoja pažangią techninę įrangą – galingus „Intel Xeon“ procesorius ir naujausios kartos „Intel“ SSD diskus. Tai leidžia mėgautis patikimu ir stabiliu serverių veikimu.

Savo IP galite rasti prisijungę prie valdymo skydelio, VPS valdymo skiltyje.

Taip! Galite nevaržomai įdiegti bet kokį pasaulį ar savo mėgstamiausią „Modpack“. Su mūsų išplėstinėmis .jar galimybėmis galėsite įdiegti bet jokį „jar“ tipo failą. Žaiskite taip, kaip norisi jums.

Jūsų „Minecraft“ serveris veiks su išplėstine „Multicraft“ versija, kuri suteiks neribotą laisvę ir lankstumą. Pritaikykite virtualų „Minecraft“ serverį savo poreikiams įkeldami naujus failus ar įdiegdami mėgstamiausius serverių tipus tiesiai iš naršyklės.

Žinoma! Jei pageidausite, jūsų „Minecraft“ hostingo serverio vieta bus pakeista bet kuriuo metu. Kai tik pateiksite užklausą, hostingo ekspertų komanda pagelbės jums viską perkelti greitai ir sklandžiai. Turėkite omenyje, kad po perkėlimo pasikeis ir serverio IP adresas.

Žinoma, galite! Hostinger suteikia jums pilną root prieigą prie virtualaus serverio ir jo failų. Naudodamiesi šia prieiga galėsite keisti serverio konfigūraciją kaip panorėję. Norite įkelti papildomų failų? Tai lengvai galėsite padaryti per trečiųjų šalių FTP klientą ar savo valdymo skydelį.

Taip! Hostinger suteikia dedikuotus IPv6 ir IPv4 adresus su kiekvienu „Minecraft“ hostingo planu be jokių papildomų mokesčių.

Įsigiję bet kurį „Minecraft“ hostingo serverio planą galėsite nevaržomai naudotis pilna root prieiga. Tai leis keisti serverio konfigūraciją pagal jūsų poreikius ir pageidavimus.