Joomla Hostingas

Sukurkite tinklalapį, kurio visada norėjote su patikimu ir greitu hostingu, optimizuotu Joomla platformai

check_circle

30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Hostingo, optimizuoto Joomla platformai, planai

Solo

5,99 €
Sutaupykite 87%
0
80
/mėn.
*

1,99 €/mėn. pratęsus planą

*Kainos nurodytos be PVM, užsisakant planą 48 mėn. laikotarpiui

 • 1 svetainė
 • 1 el. pašto paskyra
 • 100 GB duomenų srauto
 • 1X optimizuotas Joomla greitis
Populiariausias

Premium

7,99 €
Sutaupykite 80%
1
59
/mėn.
*

2,99 €/mėn. pratęsus planą

*Kainos nurodytos be PVM, užsisakant planą 48 mėn. laikotarpiui

 • Neribotas*svetainių skaičius
 • Neribotas*el. pašto paskyrų skaičius
 • Neribotas*duomenų srautas
 • Savaitinės atsarginės kopijos
 • 2X optimizuotas Joomla greitis

Premium Plius

11,99 €
Sutaupykite 80%
2
39
/mėn.
*

5,99 €/mėn. pratęsus planą

*Kainos nurodytos be PVM, užsisakant planą 48 mėn. laikotarpiui

 • Visi Premium plano privalumai
 • Kasdienės duomenų kopijos
 • Nemokamas SSL sertifikatas
 • 4X optimizuotas Joomla greitis

Rinkitės Premium planus metams – domeną metams gaukite nemokamai!

Trūksta galios? Išbandykite Cloud hostingą

Joomla Hostingas, kuris jus nustebins

Mes pritaikėme ilgametę patirtį ir užtikrinome, kad Hostinger serveriai jums suteiktų maksimalią galią. Visi Joomla tinklalapiui reikalingi įrankiai!

live_help

Specialistai, kurie myli Joomla

Reikia pagalbos perkeliant tinklalapį? Mes jums padėsime! Mūsų klientų aptarnavimo specialistai apmokyti visose Joomla srityse ir padės su visais iškilusiais klausimais. 24/7/365.

dns

Serveriai, sukurti Joomla platformai

Žaibiškas greitis, patikimas serverių darbas ir daugiau! Mūsų serveriai specialiai konfigūruoti, siekiant maksimaliai išnaudoti Joomla platformą. Gaukite geriausius Joomla platformos rezultatus.

thumb_up

Nemokamas domeno vardas

Kiekvienam projektui reikalingas puikus vardas! Hostinger domeno vardą jums padovanos! Metus arba ilgiau trunkantys Joomla hostingo užsakymai suteikia nemokamą domeno vardą!

Kodėl rinktis Joomla?

Joomla – antra populiariausia turinio valdymo sistema pasaulyje! Su Joomla turinio valdymas paprastas. Joomla tinka bet kokiam tinklalapiui. Mes jums suteiksime įrankius, kurie padės sukurti tvirtą internetinį statusą.

 icon

check_circlePaprasta ir lankstus

Kuriate savo pirmą tinklalapį? Nesirūpinkite, Joomla paprastumas jus tikrai nustebins. Pradėkite konfigūraciją vienu paspaudimu ir sukurkite profesionaliai atrodantį tinklalapį, be jokių techninių sugebėjimų.

check_circleMilžiniška bendruomenė

Joomla pasižymi milžiniška vartotojų bendruomene. Išpildykite savo idėjas! Bet kokia kliūtis gali būti įveikta naudojant plačią žinių bazę.

check_circleŠablonai ir papildiniai

Milžinišku šablonų ir papildinių archyvu Joomla jums suteikia visišką lasivę kurti. Pridėkite naujas funkcijas panaudodami vos pora papildinių, sudarykite gerą įspūdį lankytojams bei mėgaukitės patraukliu ir praktišku dizainu.

Sukurkite savo sėkmės istoriją su Joomla Hostingu.

Sukurkite Joomla tinklalapį trimis žingsniais!

Pasirinkite planą

Pirmas žingsnis

Pasirinkite planą

Pasirinkite vieną iš trijų pasiūlymų ir patikrinkite pirkinių krepšelį. 12-os mėnesių planas suteikia nemokamą domeną ir SSL!

Užbaikite mokėjimo procesą

Antras žingsnis

Užbaikite mokėjimo procesą

Baikite transakciją, pasiekite narių zoną ir pradėkite kurti užsakymus.

Publikuokite savo Joomla tinklalapį

Trečias žingsnis

Publikuokite savo Joomla tinklalapį

Čia prasideda smagioji dalis! Įdiekite Joomla vienu paspaudimu ir pradėkite kurti tinklalapį.

Viskas, ko reikia

Priemonės sėkmingai Joomla platformai – čia.

Su Hostinger jūs galite sutelkti dėmesį ten, kur svarbiausia. Galite nesirūpinti, nes visi serveriai optimizuoti ir naudoja naujausias technologijas, kad būtų išpildytas maksimalus Joomla hostingo potencialas.

tune

Kešavimo spartinimas

Pagreitinkite savo Joomla tinklalapį, naudodami serverio kešus. Visi lankytojai, kad ir koks didžiulis jų srautas, patirts didžiausią galimą greitį!

update

Naujausia PHP versija

Mūsų serveriuose visuomet taikomos naujausios PHP ir MySQL versijos, užtikrinant efektyviausią darbą ir nepažeidžiamą apsaugą.

https

SSL/TLS sertifikatas

HTTPS tampa nauju interneto standartu. Su metus ar ilgiau trunkančiu Joomla hostingo planu gausite nemokamą SSL sertifikatą, pakeldami savo SEO reitingą ir vartotojų pasitikėjimą.

Dashboard
Internetinė parduotuvė
cloud

Veiksnumo garantija

Mes taip pat siūlome CloudFlare integraciją. CloudFlare suteikia globalų CDN ir pažangią DDoS/WAF apsaugą.

people

99,9 % veiksnumo garantija

Mūsų serveriai tobulinami ir prižiūrimi atsidavusios profesionalų komandos. Mes pasirūpiname, kad jūsų tinklalapis veiktų visada!

trending_up

Teisių valdymas

Kuriate tinklalapį kitų žmonių pagalba? Ne bėda! Apsaugokite savo paskyros duomenis ir bendrabiaukite sklandžiai su prieigos valdymo skydo pagalba!

Joomla Hosting D.U.K.

Atsakymai į dažnai užduodamus klausimus, susijusius su Joomla hostingu.

Šiuo metu Joomla yra antra populiariausia turinio valdymo sistema žemėje. Joomla lanksti, galinga ir leis sukurti beveik bet kokį tinklalapį. Pristatyta 2005-ais, ši platforma sėkmingai išplėtota ir dabar yra naudojama milijonų programuotojų, blogerių ir verslininkų.
Specialios konfigūracijos ir plėtiniai sukuria palankią erdvę Joomla tinklalapiams. Dėl to Joomla hostingas užtikrins aukštą kokybę, stabilumą ir greitį. Su Hostinger galėsite atskleisti pilną Joomla potencialą.
Norėdami perkelti jau veikiantį Joomla tinklalapį į Hostinger, turėsite sukurti atsarginę svetainės kopiją. Tai padaryti lengviausia naudojant Akeeba Backup. Šis plėtinys leis išsaugoti ir atstatyti Joomla platformoje sukurtus tinklalapius. Jei iškiltų nenumatytos problemos, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo specialistų komanda!

Didžiausias Joomla hostingo privalumas – laisvė ir lankstumas. Su Joomla jūs galite sukurti įvairių pobūdžių tinklalapius:

 • nišinius blogus,
 • apžvalginius tinklalapius,
 • darbo skelbimų tinklalapius,
 • partnerių tinklalapius,
 • asmeninius portfolio,
 • internetines parduotuves.

Šis sąrašas nėra baigtinis! Turime milžinišką domenų archyvą įvairiausių tipų svetainėms.

Tikrai taip! Nemokamų papildinių skyriuje rasite kelis būdus ūsų tinklalapiui paversti į internetinę parduotuvę. Kiekvienas papildinys pasižymi išskirtinėmis funkcijomis. Jas galite išbandyti ir nuspręsti, kuris būdas tinkamiausias jums.
Siekiant užtikrinti patikimą patirtį, visi Joomla Hostingo serveriai apsaugoti BitNinja apsauga. Kartu su specialiais ugniasienės nustatymais, Joomla sukuria saugią internetinę erdvę, apsaugotą nuo DDoS, „brute force“, kenkėjiškų programų, XSS ir panašių grėsmių.
Negalima teigti, kad viena turinio valdymo sistema yra geresnė už kitą. Vis dėlto, Joomla, be abejonės, yra viena geriausių WordPress alternatyvų. Trečdalis pasaulio tinklalapių naudoja Joomla platformą. Abu pasirinkimai yra puikūs, tačiau turi savo teigiamų ir neigiamų savybių.