Drupal hostingas

Paverskite savo idėjas į tobulą tinklalapį, kuris puikiai veiks su Drupal platforma

check_circle

30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Pasirinkite Drupal hostingo planą

Solo

5,99 €
Sutaupykite 87%
0
80
/mėn.
*

1,99 €/mėn. pratęsus planą

*Kainos nurodytos be PVM, užsisakant planą 48 mėn. laikotarpiui

 • 1 svetainė
 • 1 el. pašto paskyra
 • 100 GB duomenų srauto
 • 1X optimizuotas Drupal greitis
Populiariausias

Premium

7,99 €
Sutaupykite 80%
1
59
/mėn.
*

2,99 €/mėn. pratęsus planą

*Kainos nurodytos be PVM, užsisakant planą 48 mėn. laikotarpiui

 • Neribotas*svetainių skaičius
 • Neribotas*el. pašto paskyrų skaičius
 • Neribotas*duomenų srautas
 • Savaitinės atsarginės kopijos
 • 2X optimizuotas Drupal greitis

Premium Plius

11,99 €
Sutaupykite 80%
2
39
/mėn.
*

5,99 €/mėn. pratęsus planą

*Kainos nurodytos be PVM, užsisakant planą 48 mėn. laikotarpiui

 • Visi Premium plano privalumai
 • Kasdienės duomenų kopijos
 • Nemokamas SSL sertifikatas
 • 4X optimizuotas Drupal greitis

Rinkitės Premium planus metams – domeną metams gaukite nemokamai!

Trūksta galios? Išbandykite Cloud hostingą

Drupal hostingas – sukurta sėkmei!

Gaukite visus Drupal tinklalapiui reikalingus įrankius. Pritaikę ilgametę patirtį sukūrėme aplinką, kuri garantuoja internetinę sėkmę. Lankstumas, greitis ir serverių veiksnumas garantuotas.

live_help

Asmeninis Drupal ekspertas

Prireikė pagalbos perkeliant tinklalapį? Ne bėda! Kvalifikuota klientų aptarnavimo specialistų komanda dirba 24/7/365 ir padės su visais iškilusiais klausimais!

thumb_up

Nemokamas domeno vardas

Kiekvienam tinklalapiui reikalingas puikus vardas! Su Hostinger domeno vardą gausite nemokamai! Metus arba ilgiau trunkantys planai domeno vardą gauna nemokamai!

dns

Drupal optimizacija

Nesirūpinkite dėl serverių veiksnumo ir greičio! Drupal Hostingas tai garantuoja! Dirbant su naujausiasiomis HTTP/2, PHP ir MariaDB versijomis bus užtikrintas puikuas tinklalapio veikimas.

Kodėl verta rinktis Drupal sistemą?

Drupal yra viena plačiausiai naudojamų ir geriausių turinio valdymo sistemų pasaulyje. Stipriausias platformos bruožas – lankstumas. Su Drupal galite sukurti patrauklų portfolio, elektroninę parduotuvę ir dar daugiau. Drupal gali pasigirti galingomis funkcijomis, skirtomis programuotojams, tačiau ši sistema puikiai tinka ir pradedantiesiems, ir ekspertams! Jei norite sukurti blogą – rinkitės WordPress, jei norite sukurti WordPress – rinkitės Drupal!

 icon

check_circleLankstumas programuotojams

Drupal yra viena lanksčiausių TVS platformų. Pasinaudokite begale skirtingų modulių ir pritaikymo galimybių ir sukurkite tokį tinklalapį, kuris padės pasiekti sėkmę!

check_circleNepralaužiama apsauga

Užtikrinkite apsisaugojimą nuo isų grėsmių. Drupal – viena nedaugelio platformų, pasiekianti OWASP standartus. Kartu su mūsų serverių apsaugos metodais, jūs garantuotai liksite saugūs.

check_circleOptimizuota SEO

Pakelkite savo SEO reitingą, naudodami specialius įrankius! Užtvirtinkite savo tinklalapio poziciją paieškos rezultatų viršuje! Išnaudokite augantį lankytojų skaičių ir pasiekite sėkmę.

Sukurkite Drupal tinklalapį šiandien!

Sukurkite tinklalapį per tris žingsnius!

Pasirinkite Drupal hostingo planą

Pirmas žingsnis

Pasirinkite Drupal hostingo planą

Savo internetinę kelionę pradėkite be rūpesčių! Pažadame 30-ies dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Pradėkite konfigūraciją

Antras žingsnis

Pradėkite konfigūraciją

Užbaikite pradinę konfigūraciją. Iškilo neaiškumų? Susisiekite su mūsų ekspertų komanda!

Paverskite savo idėjas realybe

Trečias žingsnis

Paverskite savo idėjas realybe

Čia prasidės linksmoji dalis! Įdiekite Drupal ir pradėkite kurti!

Viskas, ko reikia

Visi Drupal tinklalapiui būtini įrankiai vienoje vietoje

Drupal Hostingas suteikia įrankius, kurie užtikrins, kad jūsų tinklalapis išsiskirs iš kitų! Su Hostinger – galimybės beribės!

tune

Specialus valdymo skydas

Siekdami jums suteikti visišką laisvę sukūrėme valdymo skydą, kuris integruoja GIT, naujausias PHP versijas ir dar daugiau!

update

Įdiegimas 1 paspaudimu

Įdiekite Drupal vienu spustelėjimu! Hostinger diegiklis leis pradėti darbus akimirksniu! Sutelkite dėmesį ten, kur naudinga!

https

Kešavimo optimizacija

Nustebinkite lankytojus greitai pasikraunančiu tinklalapiu. Pasiekite aukščiausius greičio rezultatus, pasinaudodami „Nginx cache layer“ ir „fatcache“ akseleratoriumi.

Dashboard
Internetinė parduotuvė
cloud

CloudFlare Integracija

Lengvai integruoktie CloudFlare ir užtikrinkite savo tinklalapio saugumą. DDoS apsauga, aplikacijų ugniasienė ir CDN funkcijos!

people

SSL/TLS sertifikatas

HTTPS užtikrins lankytojų duomenų saugumą. Gaukite nemokamą SSL sertifikatą, pagerinkite savo SEO reitingą ir lankytojų pasitikėjimą!

trending_up

Teisių valdymas

Dirbate su kitais? Lengvai suteikite prieigą programuotojams, naudodami prieigos valdymo funkciją! Apsaugokite savo paskyros duomenis.

Drupal Hostingo D.U.K.

Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus, susijusius su Drupal hostingu.

Drupal tai saugiausia turinio valdymo sistema žemėje. Šią platformą palaiko milžiniška programuotojų bendruomenė, kuri padės sukurti bet kokį tinklalapį. Internetinės bendruomenės ir detali dokumentacija padeda greitai surasti sprendimą visoms problemoms.
Optimizuotas, siekiant kelti veiksnumo ir galios kartelę Drupal platformai. Įdiegimas vienu paspaudimu, naujausios HPH ir MySQL versijos, greita HTTP/2 integracija ir daugiau padės pasiekti internetinę sėkmę. Mūsų klientų aptarnavimo specialistų, sistemų administratorių ir inžinierių komandos užtikrins veikimą ir greitį, o jūs galėsite rūpintis projekto vystymu.
Be abejo! Drupal siūlo keletą galingų plėtinių, kurie integruos pirkinių krepšelio funkciją jūsų tinklalapiui. O jei ieškote kažko labai rimto, galėsite tai rasti premium modulių archyve, kuriame rasite milžinišką galingų įrankių pasirinkimą.
Jei prireiktų pagalbos perkėlimo metu, mes jums padėsime! Mūsų klientų aptarnavimo specialistų komanda yra apmokyta Drupal subtilybių ir padės su visomis iškilusiomis problemomis.
Drupal tinklalapio administracinėje zonoje yra modulių ir šablonų archyvas, kuriame rasite visa, ko ieškote. Čia galėsite įdiegti naujas funkcijas, kontaktines formas ir galybę kitų plėtinių. Nereikės net pagalvoti apie kodą.
Abi turinio valdymo sistemos yra pripažintos kaip vienos geriausių savo srityse. Negalima teigti, kad viena yra geresnė už kitą. Abi platformos turi savo stiprybes ir skirtumus. Su Hostinger galite išbandyti abi platformas ir nuspręsti, kuri tinkamesnė jums!