Galingas DirectAdmin VPS hostingas

Užtikrinkite net 200% didesnį svetainės greitį su galingu svetainės hostingo valdymo skydu. Išsirinkite planą ir gaukite DirectAdmin licenciją nemokamai.

DirectAdmin hostingasDirectAdmin hostingasDirectAdmin hostingas

Neįtikėtino greičio svetainės

Svetainės greitis yra vienas pagrindinių faktorių, nulemiančių internetinio projekto sėkmę. Mūsų VPS hostingo planai suteikia prieigą prie OpenLiteSpeed serverio, LiteSpeed kešavimo įrankių ir MariaDB duomenų bazių, kurios užtikrina maksimalų svetainės greitį. Be to, DirectAdmin valdymo skydas nereikalauja didžiulių serverio išteklių, tad jūsų svetainė veiks kaip niekada greitai.

Neįtikėtino greičio svetainės

Lengvas svetainės perkėlimas

Norite perkelti savo svetainę pas mus? Be problemų! Mūsų atlikti testai rodo, kad perkėlus svetainę į Hostinger, jos greitis išauga 200%. Perkėlimo procesas yra labai paprastas ir greitas, o mes garantuojame, kad svetainės veikimas nebus sutrikdytas.

Lengvas svetainės perkėlimas

Nemokama DirectAdmin licencija

Nors kitos hostingo paslaugų įmonės nesiūlo DirectAdmin licencijos, Hostinger su kiekvienu VPS planu suteikia prieigą prie galingo DirectAdmin valdymo skydo visiškai nemokamai.

Nemokama DirectAdmin licencija

99,9 % veikimo garantija

Savo serverius prižiūrime 24/7, tad garantuojame, kad jūsų svetainė bus pasiekiama 99,9% laiko. Be to, DirectAdmin užkerta kelią bet kokiems trikdžiams su automatine svetainės atstatymo funkcija.

99,9 % veikimo garantija

DirectAdmin hostingo privalumai

OpenLiteSpeed ir LiteSpeed kešavimas

OpenLiteSpeed ​​yra pripažintas greičiausiu serveriu rinkoje. Suteikite savo svetainei dar daugiau greičio, įdiegę LiteSpeed ​​Cache modulį. Prireikus dar daugiau galios, OpenLiteSpeed vos keliais spustelėjimais atnaujinsite į LiteSpeed.

Perpardavinėjimo galimybės

Jeigu kuriate internetines svetaines, DirectAdmin leis susikurti perpardavimo paskyras, kuriose galėsite valdyti savo klientų svetainių hostingą. Sunkų darbą atlikome už jus, paprasčiausiai pasirinkite jau sukurtą perpardavėjo paskyros paketą ir pradėkite savo verslą internete.

Išmanūs kešavimo sprendimai

Mūsų DirectAdmin VPS planai palaiko turinio kešavimą per Redis, Memcached arba LiteSpeed ​​Memcached (LSMCD). Ši funkcija suteiks jūsų svetainei daugiau greičio, nes dalies turinio nereikės pakartotinai siųsti iš serverio.

Automatinės duomenų kopijos

Siekiant užtikrinti didžiausią jūsų duomenų saugumą, kiekvienas VPS hostingo planas suteikia kassavaitinių arba kasdienių atsarginių duomenų kopijų funkciją. Ankstesnės duomenų kopijos atkūrimas užtruks vos vienu paspaudimu. Savo svetainės failus saugote pas kitą hostingo paslaugų teikėją ar nuotoliniame SFTP/FTP serveryje? Mūsų specialistai jūsų svetainės failus perkels į Hostinger akimirksniu.

HTTP/3 su QUIC protoklu

Prie sklandaus jūsų svetainės viekimo prisidės naujausia HTTP technologija, kurią palaiko OpenLiteSpeed. Ši technologija paspartins svetainės turinio pateikimą ir apsaugos jūsų svetainę nuo kibernetinių grėsmių.

Dedikuotas IP

Dar daugiau laisvės ir lankstumo konfigūruojant savo VPS serverį suteiks dedikuoti IP adresai. Jie taip pat suteikia tiesioginę prieigą prie jūsų svetainės per FTP, sustiprina jūsų svetainės apsaugą ir užtikrina sklandų svetainės veikimą.

Galingi DirectAdmin VPS hostingo planai

Planų privalumai
vCPU
Atmintis (RAM)
SSD talpa
Geekbench balas
Srautas
Inode limitas
1 momentinė kopija
Savaitinės duomenų kopijos
Dedikuotas IP
Visiška Root kontrolė
100 Mb/s tinklas
IPV4 ir IPV6 palaikymas
Klientų aptarnavimas 24/7

4,99 €/mėn.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
1 branduolys
1 GB
20 GB
608
1 TB
1 310 720

6,99 €/mėn.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
2 branduoliai
2 GB
40 GB
991
2 TB
2 621 440

10,99 €/mėn.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
4 branduoliai
4 GB
80 GB
1 770
4 TB
5 242 880

21,99 €/mėn.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
6 branduoliai
6 GB
120 GB
2 545
6 TB
7 864 320

VPS 5

VPS 5

14,49 €/mėn.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
8 branduoliai
8 GB
160 GB
3 203
8 TB
10 485 760

VPS 6

VPS 6

32,99 €/mėn.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right
8 branduoliai
16 GB
250 GB
3 800
12 TB
16 384 000

48,99 €/mėn.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right

VPS 8

VPS 8

65,99 €/mėn.
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right

*Visi VPS planai yra pagrįsti OVZ virtualizacijos technologija. Visi serveriai yra valdomi savarankiškai, taigi už visą serverio valdymą ir konfigūraciją būsite atsakingi jūs.

Pasirinkite artimiausią duomenų centrą

Jūsų svetainė veiks neįtikėtinai greitai, nesvarbu, kur yra jūsų lankytojai. Mūsų duomenų centrai yra išsidėstę visame pasaulyje, todėl jūsų svetainės turinys bus pateikiamas be jokio delsimo.

Kokiose vietovėse yra mūsų duomenų centrai?

DUK apie DirectAdmin VPS

Čia rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie DirectAdmin VPS hostingą.

DirectAdmin yra Linux svetainių hostingo valdymo skydas, priklausantis JBMC Software. Aiškus ir išmanus vadymo skydas padeda efektyviau valdyti VPS hsotingą tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams.

Skirtingai nei kiti hostingo valdymo skydai, DirectAdmin nereikalauja didžiulio išteklių kiekio. Veikiantis kartu su LiteSpeed technologija, DirectAdmin užtikrins maksimalų jūsų svetainės greitį.

DirectAdmin taip pat turi tris prieigos lygius – administratoriaus, perpardavėjo ir naudotojo. Dėl šios funkcijos DirectAdmin yra populiarus tiek tarp verslų, tiek tarp agentūrų, valdančių skirtingų verslų svetaines.

Prisijungti prie DirectAdmin yra labai paprasta:

 • Pirmiausia, įsitikinkite, kad turite prisijungimo prie DirectAdmin valdymo skydo informaciją. Naviguokite į VPS valdymo skydą ir pasirinkite Operacinė sistema sekciją. Čia rasite savo naudotojo vardą ir slaptažodį.
 • Atidarykite naują naršyklės skirtuką ir įveskite http://jūsų-vps-ip-adresas:2222. Pavyzdžiui, http://111.11.1.111:2222.
 • Įveskite savo prisijungimo duomenis ir spustelėkite Prisijungti.
 • Štai ir viskas – sėkmingai prisijungėte prie savo DirectAdmin valdymo skydo.

  Dažniausiai, norint naudoti DirectAdmin valdymo skydą reikia įsigyti DirectAdmin licenciją. Galite rinktis iš 3 DirectAdmin planų (Personal, Lite ir Standart), kurių kainos prasideda nuo 2 USD dolerių per mėnesį.

  Tačiau Hostinger DirectAdmin licenciją suteikia visiškai nemokamai. Visas mūsų DirectAdmin paslaugas galėsite išbandyti be jokios rizikos – kiekvienam užsakymui suteikiame 30-ies dienų pinigų grąžinimo garantiją.

  Abu valdymo skydai yra sukurti su Linux, siekiant efektyviai valdyti svetainės hostingą. Pagrindiniai cPanel ir DirectAdmin skirtumai:

 • Sąsaja. Tiek cPanel, tiek DirectAdmin valdymo skydu naudotis yra labai paprasta, tačiau cPanel valdymo skydas siūlo daugiau nustatymo ir konfigūracijos parinkčių. Dauguma ekspertų cPanel rekomenduoja pradedantiesiems, kuomet DirectAdmin – pažengusiems vartotojams.
 • Išteklių sunaudojimas. DirectAdmin valdymo skydas sunaudoja daug mažiau disko talpos ir atminties negu cPanel, tad jeigu norite maksimaliai optimizuoti savo svetainės greitį – DirectAdmin yra geresnis pasirinkimas. Tiesa, cPanel siūlo daugiau funkcijų ir integracijų, kurios jūsų svetainei suteiks daugiau funkcionalumo.
 • Prieigos valdymas. DirectAdmin siūlo tris prieigos lygius – administratoriaus, perpardavėjo ir naudotojo, kuriuos galima valdyti viename valdymo skyde. cPanel valdymo skydas yra mažiau patogus, ens prieiga yra valdoma keliose platformose.
 • Licencija. Su mūsų VPS planais DirectAdmin licencija yra suteikiama nemokamai. cPanel ir WHM licencijų Hostinger nesuteikia, tad jas turėsite įsigyti atskirai (kainos prasideda nuo 15 USD dolerių per mėnesį). Tiesa, Hostinger siūlo specialius cPanel hostingo planus.
 • Savo DirectAdmin paskyrą pas mus perkelsite labai paprastai:

 • Dabartinio hostingo paslaugų teikėjo paskyroje sukurkite atsarginę savo svetainės kopiją. Įsitikinkite, kad šio failo pavadinimas sutampa su jūsų hostingo paskyros naudotojo vardu.
 • Tuomet, naviguokite į Hostingr DirectAdmin valdymo skydą. Įveskite savo ankstesnio hostingo paslaugų teikėjo FTP duomenis ir atkurkite savo svetainės atsarginę kopiją.
 • Kitas žingsnis – nukreipkite savo domeną į Hostinger DirectAdmin hostingo paskyrą.
 • Norėdami gauti išsamių instrukcijų, skaitykite šią mokymo programą apie svetainės perkėlimą į Hostinger DirectAdmin VPS paskyrą. Jei iškiltų kokių nors problemų, mūsų klientų aptarnavimo komanda mielai padės jums 24/7.