Privacy

Privatumo politika

Hostinger privatumo politika. Kokią informaciją renkame ir kaip ją panaudojame.

Siekiant apsaugoti klientų ir svetainės lankytojų teises, Hostinger sukūrė privatumo politiką. Joje apibrėžiami konkretūs būdai, kaip Hostinger renka, naudoja, saugo ir skelbia informaciją, surinktą iš šios svetainės vartotojų (kiekvieno, "Vartotojo").

Privatumas

Vartotojų privatumas mums labai svarbus. Mes esame pasiryžę efektyviai saugoti Vartotojų mums patikėtą informaciją.

Mūsų renkama informacija

Hostinger renka asmeninę Vartotojų informaciją, gaunamą iš mūsų svetainėje užpildytų užsakymo formų. Be to, galime kaupti informaciją apie Vartotojų veiksmus mūsų svetainėje, pavyzdžiui, unikalių peržiūrių skaičių skirtinguose puslapiuose arba svetainių, iš kurių jie ateina, adresus.

Kaip naudojame informaciją

Hostinger gali naudoti svetainėje surinktą asmeninę informaciją susisiekti su Vartotojais dėl Hostinger ir jo filialų, nepriklausomų ir verslo partnerių prekių ir paslaugų bei kitaip pagerinti vartotojo pasitenkinimą minėtais subjektais. Hostinger vartotojų duomenų bazė niekada nebus parduodama kitai šaliai rinkodaros ar naujienlaiškių siuntimo tikslais. Asmeninė informacija nebus parduota ar kitaip perduota verslo partneriams be jūsų išankstinio sutikimo, iškyrus atvejus, kai informaciją perduoti trečiosioms šalims esame įpareigoti pagal galiojančius šalies įstatymus.