Team

Mūsų darbuotojai

Hostinger dirba tik puikūs žmonės. Mes mėgstame padėti žmonėms! Darbo pasiūlymai »
Pristatome Hostinger kolektyvą, dirbantį kartu kaip viena komanda. Hostinger – unikali darbovietė, kadangi visi dirbame patogiai sėdėdami namuose. Mes pasiskirstę skirtingose šalyse ir laiko juostose, todėl galime užtikrinti, kad jūsų svetainė bus pasiekiama 24 valandas per parą.
Alec Harald buvo aštuonerių kai pamilo internetą. Nors jis ir yra jaunausias komandos narys, tačiau jau turi ir savo įmonę. Savaitgaliais savo laiką skiria domėjimuisi politika.
Alec H.
Alyona baigė technikos universitetą ir prisijungė prie Hostinger komandos 2013 metais. Didžiausią susidomėjimą ji turi viskam kas susiję su interneto tinklu ir programavimu. Alyonai labai patinka tikslieji mokslai.
Alyona S.
Aleksandr - gyvas įrodymas, kad jei kartą būsi įtrauktas į IT pasaulį, iš jo nebeištrūksi. 15 metų patirtis IT srityje ir darbas pagalbos komandoje - nuo kompiuterio jį nuvyti gali tik kelionės ir plaukimas.
Alex A.
Alexandr – patyręs hostingo srityje, kadangi joje dirba nuo 2009 metų, tačiau entuziazmo jis turi dar daug. Dažniausiai jis padeda aplinkiniams, bet kartais randa laiko ir gerai muzikai, biliardui ir gilinimuisi į psichologijos gelmes.
Alexandr G.
Šis žmogus su Hostinger yra nuo 2012 metų rugpjūčio, o klientų aptarnavimo srityje dirba daugiau kaip 3 metus. Alexander turi polinkį viską taisyti, nors jei tenka išvykti pažvejoti ar pasinerti į fantastinę literatūrą, šio įpročio gali trumpam ir atsisakyti. Ypač jei pasineria į abu pomėgius iš karto.
Alexander G.
Ananda užsitarnavo moksliuko etiketę baigęs technologinį koledžą, tačiau klaidų taisymui atsidavusi širdis pasineria ir į kitas sritis – kovos menus, žygiavimą ir korėjietiškas balades bei dramas.
Ananda P.
Andre turi ypatingą savybę, kuri jį išskiria iš kitų – jis niekada nenustoja šypsotis! Jis turi didelę aistrą gyvenimui ir koks gyvenimas būtų, jei ne kompiuteriai. Viskas kas jam patinka yra jo atliekamame Hostinger darbe.
Andre R.
Arnas baigė teisės studijas, tačiau įsimylėjęs internetą nebegalėjo nuo jo atsitraukti. Šiuo metu esantis Hostinger bendruomenės centre jis randa laiko ir kalnams, knygoms bei maratonams.
Arnas S.
Geraširdis, komunikabilusis Arthur virtualaus pasaulio fanas nuo mažų dienų. Savo laisvą laiką leidžia su šeima, klausydamasis muzikos arba dalyvaudamas banglenčių sporto renginiuose.
Arthur S.
Beny vis kartoja, kad programavimas yra pats įdomiausias užsiėmimas. Jis taip pat mėgsta keliauti į naujas vietas bei užsiimti parkour.
Beny A.
Chikara nėra toks kaip kiti moksliukai. Jis gyveno trijuose žemynuose ir visada renkasi kalnus, vandenyną ir mėlyną dangų. Kai jis nedirba, Chikara mėgsta žygius, bures ir parasparnius.
Chikara W.
Dadang gavo savo Ekonomikos mokslo laipsnį Indonezijoje, tačiau didžiąją laiko dalį praleidžia programuodamas. Savo laisvu laiku jis mėgsta atrasti naujas vietas keliaujant, skaityti knygas arba žiūrėti filmus.
Dadang H.
Iniciatyvusis Dario yra Sistemų inžinerijos studentas, kuris dievina technologijas ir internetą. Atsitraukęs nuo kompiuterio ir klientų aptarnavimo, jis yra užkietėjęs snieglentininkas, muzikos mylėtojas, bosistas, kuris svajoja apkeliauti pasaulį.
Dario S.
Dika, kuris turi Interneto technologijų bakalauro laipsnį, atrado aistrą kompiuteriams ir viskas kas susiję su web sprendimais. Kai nedirba, jis vis keliauja į dar neaplankytas vietas.
Dika A.
Diogo turi bakalauro laipsnį iš vieno iš geriausių Brazilijos koledžų. Visiškas moksliukas ir entuziastas naujoms technologijoms. Jis taip pat toks asmuo, kuris mėgsta didelius žaislus, tokius kaip traukiniai.
Diogo T.
Elektros ir elektros inžinerijos studentas, paslapčia planuojantis pasaulinį atviro kodo perversmą. Technologijos ir internetas yra didžiausia Egehano aistra, tačiau jis mėgsta ir mokytis kalbų bei keliauti į naujas vietas.
Egehan D.
Erika gavo elektroninės inžinerijos laipsnį. Ji turi nemažas žinias kuriant web sprendimus, programuojant ar kitais su IT susijusiais klausimais. Laisvalaikiu, Erika daug keliauja po Boliviją arba žiūri filmus.
Erika A.
Nuolat derindamas darbą telekomunikacijų ir mobilių programėlių kūrimo srityse, Eungshik gerai išmoko perteikti norimą informaciją – tai gera savybė klientų aptarnavimo srityje, ar ne? Laisvalaikiu jis žiūri filmus ar laipioja po kalnus.
Eungshik K.
Fadhel yra studentas universitete, kuris tiesiog negali nepadėti žmonėms, kurie turi klausimų ar problemų susijusių su web puslapiais. Vienintelis dalykas, kuris gali jį atitraukti nuo kompiuterio – fotografija.
Fadhel O.
Filip turi technologijos magistro laipsnį, praleido keturis metus dirbdamas IT aptarnavime ir web svetainių kūrime. Jis yra pasiruošęs klausimams ir problemoms su kuriomis susiduria klientų aptarnavimo darbuotojai. Kuo daugiau darbo turi Filip, tuo jam linksmiau.
Filip Z.
Elektronikos inžinierius, turintis aistrą skaitymui, rašymui ir naktiniam gyvenimui. Jam patinka tiek pačiam būti internete, tiek į jį įtraukti kitus; čia susipažįsta su naujais žmonėmis ir kultūromis. Išduosime jo slaptą silpnybę: 9gag :)
Francisko R.
Gintarė - mūsų pagrindinio ofiso narė, atsakinga už žmogiškuosius išteklius ir ofiso administravimą. Kasdienybėje atrodanti labai miela, krepšinio aikštelė ją pakeičia į aršią varžovę - nenustebkite, jei būsite aprėkti vokiečių kalba.
Gintarė G.
Nors šiuo metu studijuoja elektroniką, Gürcan dažnai apleidžia savo mokslus ir mieliau tyrinėja IT sritį savo nuožiūra. Kai neprogramuoja, jis dar mėgsta piešti ir skaityti fantastiką – visada skambant gerai muzikai.
Gürcan G.
Akiniai pasako viską: Hai yra laimingas moksliukas nuo galvos iki kojų pirštų. Savo aistrą skiria klasikinei literatūrai ir technologijai, bet prašom neišsigąsti - su tokiu patyrusiu hostingo vedliu jūs būsite saugūs!
Hai G.
Hans, aistringas IT studentas, turėjo savo hostingo įmonę dvejus metus, tačiau nusprendė prisijungti prie komandos. Kai nedirba, jis mėgaujasi menais – muzika, fotografijomis ir web puslapiais.
Hans A.
Heiko, tikrasis moksliukas su geru humoro jausmu, mėgaujasi viskuo kas susiję su kompiuteriais ir gamta. Jis dažniausiai visada su savo nešiojamu kompiuteriu ir visada ištroškęs naujų žinių ir išbandymų.
Heiko H.
Inga mėgsta modernias technologijas, prieš prisijungiant prie Hostinger buvo vidurinės mokyklos IT mokytoja. Ji nėra iš tų, kurios atsako negatyviai kai reikia įveikti beprotiškus išbandymus, susimąstyti verčiančias knygas ar gerus filmus.
Inga B.
27 metų Ionut yra kompiuterių moksliukas gyvenantis Bukarešte, kuris mėgaujasi mokslu ir technologijomis užpildytu gyvenimu. Ne darbo metu, jis skiria laiko snieglenčių sportui, čiuožinėjimui ant ledo ir važinėjimui su savo BMX.
Ionut I.
Izmailas jau penkerius metus sėmėsi patirties IT pagalbos ir web kūrimo srityse atlikdamas pavienius darbus. Šiuo metu studijuoja IT priežiūros, pagalbos ir tinklų subtilybes. Jam patinka programuoti, kurti dizainus ar paprasčiausiai... padėti žmonėms spręsti IT problemas lengvai suprantama kalba.
Ismail B.
Ivan domina viskas kas susiję su internetu. Savo žinias ir patirtį įgavo dirbdamas įvairiose IT įmonėse. Kai jis nedirba, groja roko grupėje bei klausosi muzikos.
Ivan P.
Jiri pagrindinis susidomėjimas yra IT technologijos, tačiau jis taip pat yra entuziastas 3D spausdinimo ir mėgaujasi dirbdamas su profesionalais. Jiri gyvena Čekijos Respublikoje ir aktyviai sportuoja: futbolą bei ledo ritulį.
Jiri K.
Jolanta savo karjerą pradėjo turizmo ir viešbučių administracijos srityse. Šiuo metu ji savo laiką ir sugebėjimus skiria mūsų pagrindinio ofiso administravimui. Visuomet pasiruošus naujovėms, tačiau vienas dalykas niekad nesikeičia - šokiai.
Jolanta N.
Jose visada turėjo susidomėjimą kompiuteriais ir technologijomis, todėl jis ir dirba IT rinkoje (jeigu detaliau, tai analizuoja vartotojų patirtį ir kuria web sprendimus). Nors technologija yra jo pagrindas gyvenime, jis taip pat mėgsta gerą muziką.
Jose N.
Kasper vis dar mokosi mokykloje, tačiau turi nemažą bagažą IT žinių, kaip pavyzdys: programavime ir klientų aptarnavime. Jis taip pat yra radijo mėgėjas ir nauji isšukiai, kad ir kokie jie būtų – jo gyvenimo kasdienybė.
Kasper O.
Elektronikos inžinerijos studentą Kevin domina didelių duomenų analizės ir debesies kompiuterija. Prie Hostinger jis prisijungė neseniai, tačiau jau dabar skiria daug savo laiko Hostinger Kinija padaliniui. Jis didžiuojasi galėdamas mokytis ir įvairių darbų atlikimu.
Kevin Z.
Linards pradėjo savo IT karjerą būdamas dar jaunuolis. Jis visada ieško naujovių ir nebijo išbandymų. Didelis muzikos, auto sporto bei kompiuterių gerbėjas. Linards yra visiškas moksliukas.
Linards B.
Linas pagriebia visus įmanomus "pirmus" pasiekimus: savo IT nuotykius pradėjo su pačiais pirmaisiais masinės gamybos kompiuteriais - Amiga ir Atari; vėliau tapo nariu Hostinger pradėjusios komandos nariu. Kas jam pirmoje vietoje? Sportas!
Linas M.
Lengvai bendraujantis Marcell turi nuostabių problemų sprendimo įgūdžių. Kai nesprendžia užduočių, jį galima rast piešiant, žaidžiant žaidimus arba būnant su draugais. Tai asmuo, kuris labai mėgsta vakarėlius ir gerai praleisti laiką.
Marcell C.
Matias šiuo metu studijuoja norėdamas tapti Sistemų inžinieriumi. Jo aistra technologijoms atvedė iki darbo Hostinger įmonėje. Visada bendraujantis Matias yra nepaprastai kūrybingas, mėgsta piešti ir kurti web dizainus.
Matias C.
Turėdamas pašonėje technologijos magistro laipsnį ir darbo patirties tokiose įmonėse kaip HP ir Toyota, Mongkhol – viskam pasiruošęs. Kai nedirba, jis keliauja po Tailandą su savo futbolu.
Mongkhol N.
Reza visada mokosi, kiek įmanoma padeda kitiems ir galvoja, kad niekas kitas nėra geriau ir įdomiau nei tai. Asmuo, kuris nepakeis savo nuomonės apie kažką tol kol neatras kažko naujo.
Muhammad R.
Nikolajaus nepatenkinamo smalsumo ir aistros kompiuteriams derinys jį padarė tikrai stipriu konkurentu IT srityje. Vienintelis dalykas, galintis pasipriešinti jo techniniam užsivedimui yra didžiulis pomėgis gerai muzikai.
Nicola M.
Panagiotis vis dar dirba link savo Elektronikos inžinerijos bakalauro laipsnio. Jo pagrindinė aistra yra programavimas, kuriuo jis užsiima beveik visa laiką kartu įtraukdamas klientų aptarnavimą ir gyvendamas labai gražioje saloje.
Panagiotis P.
Peter vis dar studijuoja Informacines technologijas ir programavimą. Web hostingas jam nesvetimas, kadangi šioje rinkoje jis jau dirbo keturis metus. Laisvalaikiu jis dažniausiai žiūri filmus ir keliauja.
Peter K.
Vienas iš Saulo mėgstamų užsiėmimų yra IT technologijos. Jis dievina būriavimą, dviračius ir keliones. Jo svajonė yra apkeliauti pasaulį dviračiu. Hostinger komanda nusiteikusi dirbti su juo.
Saulo V.
Ade yra programuotojas, kuris smalsus naujoms žinioms ir naujiems išbandymams. Jis taip pat labai mėgsta vairuoti, keliauti ir muziką. Todėl bet kokia rutina yra tarsi Ade kankinimas.
Syah P.
Tomer susikrovė didžiąją dalį žinių per internetą ir skaitydamas įvairius vadovėlius. Dabar jis skiria savo laiką rašydamas straipsnius, kurdamas svetaines ir teikdamas klientų pagalbą Hostinger įmonėje. Savo laisvu laiku jis mėgsta groti gitara.
Tomer S.
Wayan baigė Indonezijos Sebelas Maret universitetą ir prisijungė prie Hostinger 2011 metais. Jis mėgaujasi Web 2.0 privalumais rašydamas blogą, jam taip pat patinka gera muzika (ypač Guns N' Roses).
Wayan C.
Indonezijietis Waranugraha apibūdina save kaip moksliuką, kuris visada dalinasi naujienomis iš garbingo IT koledžo, kurį baigė. Jis nuolatos mokosi ir darbuojasi prie įvairių užsiėmimų, žiūri filmus ir turi savitą skonį maistui.
Waranugraha Y.
Wanto didžiausia aistra yra žygiavimas miškuose ir gamtos grožėjimasis. Nors jis ir yra romantiškos sielos asmenybė, vis dėl to yra visiškas moksliukas kaip ir kiti Hostinger komandos nariai.
Waryanto
Lia aistra kompiuteriams prasidėjo kai ji buvo aukštosios mokyklos absolventė. Prisijungus prie Hostinger komandos prasidėjo išbandymai, kurie suteikė dar daugiau žinių apie IT. Be kita ko, Lia laisvalaikiu plaukioja ir važinėja dviračiu.
Yuliana I.
Lianwei vis dar mokosi programinės įrangos inžinerijos. Jis turi daugiau nei trijų metų serverių priežiūros patirties ir taip pat kaip kiti dieviną internetą. Lianwei mėgsta padėti kitiems, tam, kad jie būtų laimingi.
Zhang L.